Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi by proti znárodňování nakradeného majetku nebyli !! Naprostá většina lidí žádný majetek na znárodňování nemá !!
    • Ano, levičácká lůza nikdy nic nevytvořila. Vždy jenom loupila a rozdělovala si to co vytvořili jiní. Termín "znárodňování" je nesmysl, protože národ s tím majetkem disponovat nemohl. O uloupeném majetku rozhodovali jenom nejvýše postavení komunističtí gauneři.
      • A co jste prosím, vytvořil Vy?
      • Samozřejmě ty blbe! Vše vytváří jen tvrdě a do úmoru na směny pracující pravičáci a to co vytvoří pak rozdají levičácké lůze, která nikdy nepracovala, povalovala se vždy na Bahamách a jiných letoviscích, jezdí v nejdražších autech a jen všechno jen rozkrade.
        • Dej si vyčistit prázdnu dutinu lebeční od nánosu rudých s.aček a teprve pak spolu můžeme diskutovat. Zatím toho nejsi schopen
  • Komunisty nevolíte i když za vás pracující lide bojují tak co jste si ted´zvolili tak to máte a neplačte.
    • Líp bych to nenapsal. Děkuji Aleš
  • ksčm nezmění vůbec nic. Maj se dobře a berou platy ze kterých by se jejich pracujícímu lidu zatočila hlava. Díky tuposti svých oveček si tady z nostalgie po časech které už dávno odvál čas dělají dobrý kšeft pro sebe a své rodinky. Komunisté si v tomto státě na který nadávají užívají všech výhod které jim dává a pasou se v senátu i PS.
  • "Znárodňovat nebudeme .. žádné kolchozy zakládat nebudeme .. živnostníky rušit nebudem ... měna je pevná .." - není vám to všechno nějaké povědomé?
    • Přesně hesla ODS.
    • hele kdo uměl byl živnostník už za totáče,,,, copak jsi zapoměl,,?
    • Maso bude v brzku..... A kde je to "Brzko"?
      • To máš teď.Třikrát přeprané a přebalené.Já si v Praze nekoupím ani maso ani zeleninu,protože nechci skončit na onkologii nebo přímo v krematoriu z pančáku.To byl pořádek a to by se nestalo jako za nenažraných zločinců podnikatelů.
      • Pravdu díš Zuzanko. Pamatuji i dobu, kdy nebylo možno sehnat vložky ani vatu a o toaleťáku nemluvě. Později Vám dovezli vatu Made in SSSR, se kterou bylo možné úspěšně i topit. I pilinky z ni padaly. Mnozí co zde píší zapoměli i na fronty na maso, že? Ale dovolenou u moře jsme si opravdu dopřát mohli. Třeba Rumunsko, Bulharsko, SSSR. nebo i NDR. Děkuji nechci. Na svrab, bídu a nekulturost jsem nebyl zvědav. Primitivy nemusím.
        • Suveréne katastrofaTu dovolenou jsem dostal od ROH letecky pro celou rodinu do Bulharska-výborné.Byl jsem vítán ,přijel host z ČSSR.Protože jsem měl příbuzné na Západě tak jsem věděl,že i tam je chleba o dvouch kůrkách.A NDR to byla každý rok naše nejlepší dovolená.Připadal jsem si tam jako host a ne ohlodaná kost.A i v SSSR jsem byl ,ale soukromě.Bez politického klišé a bezva.O vatě z SSSR opravdu nevím.Tam se vyvážela od nás vč.dalšího průmyslového zboží,ale to jsme s NDR,Maďarskem byly ještě průmyslová soběstačná země.Teď od jídla,šuntů apod.hnus a běs.Zkrátka odpad západu.
          • Vážený. Proto, že jsem jako nečlen KSČ patřil mezi nejlepší pracovníky, nemohli mne pominout a jednou se drze ovážíli navrhnout mi zdarma zájezd letecky Moskva Leningrad. Když mi to přišel sám předseda jejich mnou milované partaje sdělit, první můj dotaz byl, co jsem vlastě provedl, že musím za trest do SSSR? Na to on odvětil doslova: ty svině, ty uz od nás žádnou rekreaci nežádej. A já na to: cožpak jsem se Vás o něco prosil?
  • Téhle neškodné partě z ksčm jde jen o dobře zajištěný život v senátu a PS kde jsou zcela na nic jen do počtu. Těží z nostalgie po časech které se už nikdy nevrátí. Podle platů a pupků patřej do kategorie spokojenejch prasat a né ochránců ožebračovaného lidu *1*
    • Zato stáleškodící bandě z ODS, TOP a LIDEM jde především o lidi, že deb*le.
      • Zato tvoji hrdinové z ksčm se v zájmu lidu maj jak prasata v žitě *1* *1*
        • Pravicoví hrdinové chcípají hlady, chudinky.
          • Tvoje levice v PS a v senátu má plat a luxus o jakém se tvému lidu může jenom zdát *1*
    • Ono jim sice jde jen o dobře zajištěný život, těm co jsou v parlamentu o vysoké prebendy z našich daní a výhody za flákání se a kecání. Kdyby se dostali k moci, museli by zase omezit svobodu slova a pohybu, zabírat, mučit a zotročovat lidi, aby to svou moc nepřišli.
  • Tenhle rudej výsledek je takový výkřik do tmy,k volbám přišla třetina lidí,ovšem jediní komouši mají docházku 100%,takže je to zkreslené,to ovšem neznamená,že nezačnou škodit ve funkcích.snad se lidi proberou a zajdou volit do parlamentu,i když je to strašně těžké se rozhodnou,které to zlo tam je menší,ale komunisti? Vzpomínejte,uvažujte,je to přece dějinami prověřené strana a idea. *3*
    • Máš stoprocentní pravdu. Účast mají velikou. Jdou je volit i lidé, u kterých je to jediná roční vycházka o franouzských holích a berličkách. Pokud jsem z jedním takovým zoufalým dědkem mluvil, že proč jde voilit když se mu tak špatně chodí tvrdil, že jde bojovat ža tydlecty švoje šočiální jištoty. Takové voliče jim přeji. Dlouho nebudou. *1* *1* *1*
      • Suveréne přeji ti,abys byl v 60ti.Škoda,že se toho nedožiju,rád bych ti to připomněl.Připadáš mi jako muslim,který,když se zabije tak si myslí,že ho v nebi čeká ráj.
        • Ale Glosátore. Kde jsi získal onu jistotu, že patřím mezi omladinu do 60-ti let? Tuto hranici jsem dávno překročíl a o dost. To však neznamená, že jsem na mladé zanevřel. Ono totiž stáří není žádná zásluha. Jak jsem zjistil na neůctu mladých reagují ti, kteří toho v životě mnoho nedokázali. A jeden z mých sousedů hořekuje, že ší nemůze žaplatit ža žuby a pří tom si denně zajde na svých pět pivek a vykouří krabičku cigárek Spočítej kolik to dělá měsíčně a za rok, kdýž pivko je za 20-ku a cigárka pod 60 těžko lze koupit, že?
  • Syfilis a Dolejše nebrat!
    • jsi zlodej syfyliticky a krades nicky.
    • Źe ty jsi taky z Prahy husito.
  • V období komunistické diktatury:
    * 234 bylo občanů popraveno
    * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
    * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
    * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
    * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
    * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
    * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
    * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem
    • ctrl+C a ctrl+V *6*
    • Plnně s Tebou souhlasím a po zvolení těchto Psohlavců by se opět daná statistická čísla zvyšovala a zvyšovala. Fujtajbl KSČM *7* *9* *10*
    • Ty jsi chytrá hlava.
  • Už žádné fronty na banány! Nezapomeňte, soudruzi, napsat o tom pracáku!
  • Notak, soudruzi, pište, pište, je neděle, chci se bavit!!!
    • pista ziga je hnedomodra *12* . jen si pis. beztak jsi v ustavu pro blazny, ze? casu mas dost.
      • No pokračuj, zatím slabota.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit