Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou to jednoduché počty, kdo nevolil Zemana nebude ho volit ani podruhé. Já jsem u voleb nebyl protože bylo jasné, že do druhého kola půjde Zeman a Drahoš. Já teď půjdu k volbám a dám hlas tomu kdo má pevnější zdraví. Každý kandidát si musí uvědomit zda má na to i zdravotně a pro Zemana by bylo lepší odejít se ctí a ne jako prohrávající, který dostane nakopáno od voličů. Můj odhad je 52 % pro Drahoše a 48 pro Zemana.
    • Teda pokud je u Tebe prezidentem lepší ten, kdo má pouze lepší zdraví, tak to jsi teda béčkový občan a běž se někam schovat do sklepa *1*
      • Může se tát, že za půl roku půjdeme volit znovu.
    • Již to,že jsi u voleb nebyl vypovídá o tvé inteligenci.Chápu,že jsi volil Havla chrchlu,ale ta doba zmaru je již dávno pryč.I tvůj odhad je přesně obrácený.
      • Moji inteligenci raději nech na pokoji, pokud nemáš nad 150, tak se nemam o čem bavit.
  • Na Nově právě ukázali prezidenta Zemana, jak ho vytahují 4 ochránci z auta! To je opravdu trapné, že takhle nemocný člověk kandiduje na prezidenta ČR!
  • Takže...
    je proti základu demokracie - referendu
    podporuje migraci, což stvrdil podpisem a nelituje toho
    je ukázkový eurohujer
    mění názory dle pokynů od realizačního týmu
    když dostane otázku, na kterou není předem připraven, tak povětšinou plácá bludy nebo řekne, že neví
    chce spojovat národ... *15*
    vpodstatě nikdo o něm dřív neslyšel - je jen ukázkový mediální produkt

    To už radši toho spícího Švarcnberka...
    • vanhorne
      "Takže...je proti základu demokracie - referendu"
      Jo, Zeman ten je pro referendum? Tak si precti co o tom ten vas "slavny" Zeman soudi, ale je to jen pro silne zaludky jeho volicu, jen ti to s chuti zbasti.
      [V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o R E F E R E N D U. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
      "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě. (kompletní přepis projevu zde).]
      https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562
    • a navíc Drahoše sponzoruje Bakala. Co víc dodat...?
  • otevřu seznam-drahoš, otevřu tichcali-drahoš, otevřu centrum-drahoš, už se bojím otevřít konzervu
    • nevím, jak je to možné ale já mám zas všude zemana i ženský, který se na něj lepí *14*
  • Pokud se dostane na pozici presidenta Drahoš, je velké nebezpečí ,že se na pozici předsedy
    vlády dostane Fiala a na pozici ministra financí zase Kalousek. Potom by se zase vesele kradlo, podvádělo a státní dluh by rostl do astronomických výšin. Měli by si to populističtí
    zakomplexovaní voliči uvědomit. Hlavně ti mladí: Vhozením toho kterého lístku do urny
    rozhodují o bytí, či bytí svých ještě nenarozených dětí. Pokud budou bez emocí a realisticky
    uvažovat, tak mi dají za pravdu."NEVOLIT DRAHOŠE"!!! *16* *16*
    • "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," - to řekl sám váš velký GURU. Zřejmě má svůj elektorát dobře zmapovaný. Vy taky patříte mezi ty sedmé, co?
  • Zeman, nezbavíš se těch tří lotrů, jak ti doporučuje Bureš?
    • Nezbaví, To by rozzlobil Putlera a ten by zašel do archivu a vybral spis na jakéhosi agenta StB s krycím jménem MAN a kopii dal novinářům *1* *1* *1*
    • *7*
  • skvadrou a jejich pubertálními výkřiky do tmy *1* *1*
  • já si myslím, že prezident Zeman vyhraje na celé čáře, celý národ viděl jak se hrdinně a beze strachu s tváří pokrového hráče postavil té obrovské ukrajince.. je to geroj

    a to že ho plně podporuje Karel Gott je už jen třešničkou na dortu
    • přéééééésně, takhle se má chovat vrchní velitel vojsk ČR, beze strachu a ledovým klidem, trochu mi ing. Miloš Zeman připomíná Stevena Seagala








      YEAH !!!
  • jak se Putlerova FSB-KGB a jejich domácí kolaboranti a smečka málo soudných živočichů snaží očerňovat J. Drahoše a plédovat pro Zemana. Dává tím najevo jaké "hodnoty" vyznává.

    Zeman je nejen opilec, hulvát a křivák, ale je zevně vydírán Putlerovými agenty za svou kolaboraci s StB.
  • Kéž by ta manipulace od mstivého, nenávistného "pána" s prostatou jako panic, "utečenou" cukrovkou a počůrávájícím se už i před svými voliči a kterému se už po slivovici vyzouvají sami i boty, byla poslední ...

    Prostě Mýla trpí nejen na nohy ale má i poruchy správného úsudku a zhodnocení situace - častá agresivita, chování "bez zábran" a porušování společenské konvence, nepřijatelného chování na veřejnosti, sobeckosti, zlomyslnosti, lhaní bez příčiny, vymýšlení si - nó prostě pro Česko podle jeho slov 70% hloupých voličů, "nejpřijatelnější" člověk ....

    A ta jeho "soukupovská" divadelní hra se scénářem od Mynáře a Kecáčka je vždy tak trapná, že jí opravdu ocení jen,
    podle slov "pána" presidenta, právě ti 70-ti procentní voliči Zemana .... *16*
    • si na to vogo přišel- starci VOLÍ starce , mládeži přijďte volit do druhýho kola at se nemusíme dalších pět let stydět !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit