Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je jenom z dalších z prognostického ústavu, který to má již za sebou. Být ve vrcholné politice již 30 let a dotáhnout náš stát na úroveň rozvojového státu to vážně potřebuje odvahu. K tomu nepotřebuji Zemana, ale postačí k tomu Milan Čurda s fekálním vozem.
  • si na to vogo přišel- starci VOLÍ starce , mládeži přijďte volit do druhýho kola at se nemusíme dalších pět let stydět !
  • fakt uboha argumentcze to nevymisliš něco jynýho vogo
  • chodícího pana profesora Drahoše volím! dal sem mu hlas i v 1.kole
  • Taky ho čeká Nejvyšší Spravedlnost,
  • Možná měl virózu. Když před něj skočila ta polonahá ženská, tak se asi taky vyděsil, že na něm bude chtít, aby se trefil do dírky. A to by pro něj byl nepřekonatelný problém. Proto se málem zhroutil a musela ho vyvést ochranka na čerstvý vzduch. *15*
  • xxx
  • xxx
  • Já bych mu dala klid na Vysočině! Měl by stanout před soudem za ty všechny prasárny, co za 5 let provedl.
  • Zemana! A ihned po vypršení mandátu!
  • Zeman se nebyl schopen trefit do dírky při otevírání korunovačních klenotů, musela zaskočit Krnáčová, to je větší ostuda, než kdyby do těch klenotů opilý spadl! (TV NOVA)
  • Oliwer
    Miloš Zeman je nemocný a unavený člověk.
    Jenom slepý člověk to nevidí a jenom hloupý to nechápe.
    Nemocný a unavený prezident potřebuje klid a odpočinek
    ma milované Vysočině.
    Kdo miluje Miloše Zemana upřímně, tak mu jeho podporu může vyjádřit tím,
    že prostě k volbám nepůjde.
  • da, je to sedlina umělecké chátry
  • *1* Gotta ?
  • Dle ověřených informací nosí Karel Gott župan s obrázkem hajlující včelky Máji která vítá imigranty, zavřít. *10*
  • Celá naše rodina sledovala jak jde náš prezident volit. Synové byli nadšeni, Miloš je odteďka jejich velký vzor. Až půjdou do první třídy tak budou mít na penálu nalepenou fotku superhrdiny Miloše karatistu
  • No alespoň dokáže z auta vyskočit, Alabamu musej z auta vytahovat jak spařenýho vepře z necek o jarní zabíječce
  • přéééééésně, takhle se má chovat vrchní velitel vojsk ČR, beze strachu a ledovým klidem, trochu mi ing. Miloš Zeman připomíná Stevena Seagala








    YEAH !!!
  • já si myslím, že prezident Zeman vyhraje na celé čáře, celý národ viděl jak se hrdinně a beze strachu s tváří pokrového hráče postavil té obrovské ukrajince.. je to geroj

    a to že ho plně podporuje Karel Gott je už jen třešničkou na dortu
  • Čekal jsem horší věci z Kremlu na pana Drahoše *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit