Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud jsme byli ještě Československo, řvali Slováci, že je vykořisťujeme. Přitom to byla bývalá maďarská kolonie, zanedbaná, zpustlá a zaostalá s 80ti % negramotností.Nulová infrastuktura, jedna železniční trať.
    Po vzniku ČSR byly potřeba obrovské investice na to, aby se země trošku civilizovala. Přesto Slováci řvali, že je Česi vykořisťují atd. V roce 1938 nám navrch vrazili kudlu do zad a spojili se s Hitlerem.
    Dnes Slovenskou roli převzali Moraváci. Někteří jsou dokonce přesvědčeni, že Čechy živí.
    Mě tedy stačí ty jejich dárečky, co dali naší politice -Nečas, Sobotka a další ksindl z Moravy, který se neustále sere do Prahy a do funkcí.
    Táhněte tedy do pudele a vstupte do Evropské federace jako Moravská republika. Mě rozhodně scházet nebudete. Hlavně si, ale odtáhněte, tu půlku obyvatel Moravy, co žije hlavně v Praze.
    • stěžujete si na politiky z Moravy? Když se podíváme na volební výsledky, zjistíme že drtivou většinou je volíte vy v Čechách a hlavně v Praze. Proč vybíráte odpad který my na Moravě vyhazujeme?????? To nemáte vlastní lepší možnosti? Pokud soused vytáhne bor..el z mé popelnice a nasype si ho do obýváku tak je to hlupák a jeho stížnosti mne nezajímají.

      A Slováci se v roce 1938 nespojili s Hitlerem, vy v Praze jste kapitulovali. V březnu 1939 už Slováci neměli na výběr buď se odtrhnout a založit formální Slovenský štát anebo se nechat přímo obsadit Němci a Maďary. Vy v Praze jste to opět tradičně v září 1938 pos..ali. Masaryk a Lidé Československa by nikdy nekapitulovali.
      • Pane mne nedávejte dohromady s Sralbotka či Topolánkem,tyto zmrdy jsem nikdy nevolil. Howk
    • Bohóšek Sralbotka,Topolánek jsou moraváci :-) Co by jsme si bez nich počali???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit