Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Běžte tam, utíkejte, rozviňte vlajky a roztáhněte transparenty na délku i šířku letenské pláně, protože dnes má tupost své pré. Křičte hulákejte, že chcete znovu u lékaře a v nemocnicích platit jak mourovatí, řvěte i vy důchodci, že se vám stýská po penzích ročně zvyšovaných o 40 kč, a vytleskejte si i vy učitelé, že chcete být znovu nejhůře placeným povoláním v republice, i vy dělníci, že chcete zas, jako kdysi, pracovat za pár šupů. A skandujte hesla vy všichni, kteří toužíte, aby se vrátil čas Kalousků, Schwarzenbergů, Topolánků, Bakalů novarepublika.cz/2019/06/dute-hlavy-vzhuru-na-letnou.html#more

  • 200 000 vemen demonstruje proti vládě,která zvedá každý rok důchody ,minimální mzdu navyšuje, navyšuje platy ve školství ,zdravotnictví,hasičům,policistům a mnoha dalším .Staví se všude nové mosty ,opravují se konečně i silnice třetí třídy ,želežníční trate se opravují,všude se prostě investuje do obyčejných lidí. A toto se jim nelíbí!!!!! Chtějí zase vládu ODS a Top 09 kdy se nic nedělalo pro obyčejné lidí jen se podporovali ti bohatí.To už jste na to zapomněli ?Používejte zdravý selský rozum!(z diskuse)

    • Za ODS a TOP09 se dělalo ale zlodějiny,intriky a svinstva.Exekutoři zde řádili jak černá ruky,sebrali vám všechno a za daleko horších podmínek než komunisté,A já neviděl že by se Babiš válel na jachtě Berluskoniho a jiných zlodějů a dogmatiků.Babiš at je jaký chce ale pracuje a hájí zájmy naší země a zatím pokud je mi známo jej nikdo neodsoudil.Stíhaný neznamená odsouzený.Okolní země a EU se svými notoriky at se starají o sebe,my jsme schopni si své záležitosti řešit sami.Jinak by jsem vaše slova podepsal.Nikdy jsme se neměli lépe.Z dob KSČ se ale nic nezměnilo.Udavači zůstali,podávají "hlášení"Evropským úředníkům atd.To je velmi smutné,za jakou cenu se chtějí někteří dostat ke korytům.



  • Tak se mi zdá ,že tady někdo přecenil své síly. I když jste dokázali zlarmovat úplně všechny co se dají oblbnout , tak jste pořád na cca 2,5% voličů v ČR. To je hodně slabý výsledek na tak masivní agitku. Už se vám  asi nepodaří sehnat další lidi , protože počet obyvatel v ČR je dán. Leda , že by se našli nějací uprchlíci , ale to by vám nevadilo , hlavně že by jste odstranili toho co vám nejvíce vadí . Ta žluč co za sebou taháte je obrovská. Jen chci vidět ty vaše obličeje až zjistíte , že vás někdo zneužil pro svůj výtah do politického výsluní.

  • Já bych řekl, že vás Andrej Babiš dobře nakopal do prrdele. Volič Andreje Babiše a Miloše Zemana neopustí ani kdyby byl konec světa a všichni vy volové by jste tu zůstali zanecháni ve vašem marasmu 😎😎😎a to se stane...
  • KIMCID

    Stačí dokázat alespoň něco z čeho je obviněn.Zatim.se o tom jen mluví, důkazy žádné.

  • To je otázka za milion.

    Tohle kdyby ta klika TOPlých a modrých strak věděla, tak už má po starostech.

    Představte si, oni si dovolují otevřít prošetření privatizace!!! Taková troufalost!!

    Všechno už je stejně pryč, na nic nejsou doklady, nikdo si nic nepamatuje.

    Ale jen to pomyšlení, že by ty zlodějiny někdo pojmenoval.....

  • No já v tom mám jasno. Babiš mi dal jednu koblihu. Pokud mi milión chlívek dá dvě koblihy, budu volit je. Jejich agitační plakáty se stupidními portréty a slabomyslnými hesly nepotřebuju, papíru na podpal mám dost. Takže letáky si mne nekoupí. Navíc coby ruský agent mám od Putina levnější plyn. A jak známo, neviditelná ruka trhu řeší vše. Takže dvě koblihy a mají můj hlas. AŤ NEŽERU.....😯 Tah hybaj do pekárny a válet těsto. A Babiš má po ptákách, teda po čápech.....

  • Soudruh jura72 se zjevně vrátil z politického školení v Mockbe a tak tady zase trousí svá rudá "moudra". 😍

    • KIMCID

      Zato tys nevplodil za posledni pulrok, jedinou svou myšlenku

  • Je k popukání jak se o pana ministerského předsedu snaží otřít botku kdejaký moula. Kdysi kočíroval zavedenou průzkumnou agenturu nějaký sociolog Hercman. Tak kvalitně až ji dovedl ke krachu. Nyní vylezl stařík z nory a dělá chytrého. A prý má ANO jen tak max 30% všech voličů. Zbytek národa je proti.Jo hochu. Při tvém vzdělání se dalo předpokládat, že mluvíš o lidech co došli k volbám. Kdeže, tady chytrý stařec vidí globálně za republiku! Stařecká demence je sviňa. Viz Svěrák na Letné.

    • Ten výrok jsem v posledním roce slyšel mnohokrát z různých úst, nicméně nikdy celý, zde ho tedy celý uvedu, je universální:"Pro Babiše je 30 % voličů, zbytek národa je proti. Pro nás je 10 % voličů, zbytek národa je proti." 

  • Musela by vytect marmeláda a do prázdného prostoru vložit mozek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit