Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Sajmon, to je ale blbec..hi..hi..
    • Je nám všem líto, že ti Sajmon zničil život. Pošli adresu složíme si ti na diazepam. *3*
  • ... a přitahuji taky připosraný kalhotky Simony, abych je měl co nejblíže a mohl si začmuchat a i líznout, to bude to pravé pošušňáníčko a k tomu zapařená prdell Simony, no už se nemohu dočkat, vy primitívové a ubožáci :)))
    • ty labužníku
      • ... labužník to já jsem a taky velký inteligent, vy internetová chátro nevzdělaná :)))
        • také jsem inteligent








          YEAH !!!
          • pan BTW je inteligent, ale ty máš smůlu Sajmone Čapisrále.
            • díky Novorosijče *14*








              WOW !!!
              • Reakce na příspěvek:

                Už to tvé duševní krkání ukazuje co jsi za hlupáka čapisrále.
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/427828-rusove-nabizeji-cesku-reaktor-nove-generace.html
    • Jasná volba, Rusové už předvedli na Ukrajině jak fungují jejich reaktory *15*
      • bezregistrace
        no právě černobil a ty to je stejný neštěstí
      • Pro hlupáky jako vy ruské reaktory u nás v čr fungují bezchybně již 30 let. To že někdo na UA experimentoval je něco naprosto jiného.
        • no jo, to se při obsluze nesmí chlastat vodka a dělat "experimenty" s vypínáním regulačních a bezpečnostních okruhů a čekat "co to udělá". *15*
          • hi, hi, hi když o tom nic nevíš nereaguj a nepiš
      • Náhodou funguje spolehlivě i bez obsluhy bude fungovat ještě pár set let. *1*
  • Já vám toho Trumpa prostě nerozdejchám, asi mi rupne ve švu, teplem!
    • fenomenální soudruhu *15*

      nervíky, nervíky ? měl by jsi pochopit, že si sem z tebe a z tvé armády nicků chodí tak 5-6 lidí dělat srandu, víc lidí tu není ty oznamovateli *15*
      • stačí výsledky hlasování návštěvníků tiscali, to je to co tě nervově hroutí!
        • myslíš fixlování v režii KulihrachaBTWjuryhrdinyPutinazzzz ? *15*
    • přééésně, dóóóbrý


      vivat ŠVEJK
      vivat OPIČÍ VOBAMA




      YEAH !!!
  • Sajmone, máš dvě palice a jedno tělo nebo obráceně. Už jsem se tě ptal mockrát a ty ne a ne mě odpovědět.
    • Mám tři brady jako Becher Ovarovič.








      PCHE !!
      • máš čapisrál
      • Na to se tě nikdo neptal, pitomče pitomá.
        • přééééésně, ptali se ho na něco jiného, nechápu *9*








          PCHE !!!
  • Co mají společného homokláda Sajmon a kapslik blijec pitomec?
  • https://www.youtube.com/watch?v=_ZsBa4mVafY
  • Co má společného rozjebani Jugoslávie a Arábie?....Made by usa
  • bezregistrace
    problém současné civilizace je že má příliš mnoho filozofů jenž by místo přebývání v sudu měli ony sudy válet neb jak známo už z dob p. Priessnitze těžká fyzická práce vyhání prasečiny z palice ......
    • Namísto práce tito rádi nadužívají obsah sudů! Mnohé teze a philosofické traktáty jsou toho důkazem. Jako příklad budiž Kal-Housek!
  • Čum na zprávy, Čapisrál, alespoň do svý prázdný tykve nasákneš nějaký info.
    • OK








      WOW !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit