Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždy jsem říkal, ale to teplouš Semjon Gayínek nepamatuje, páč je blbej, že Trump je lepší než bába Killary, ale že je to furt jen američan, tudíž nula!!!








    YEAH !!!
    • nežaluj ty ruská fňukno *11*
      • plakinky plak?
  • Havloidní pseudodemo kavárna má nového třídního nepřítele. *1*
  • samou havloidní lež a nenávist. I v neděli. Havloidi si prostě nedají pokoj ani ve sváteční den.
    • přééééésně, já šel také úplně náhodou kolem a pořád samej havloid, jsou jich tu tisíce, musíme se naučit bránit *13*








      PCHE !!!
  • Jen na této stránce má teplouš Semjon Gayínek 12 nicků, no však ho nechte, my přece víme co je za blba bez přátel, celý dny sám 24 hodin JEN s tiscali!!!








    YEAH !!!
  • To všichni vědí, že novináři jsou idiooti, kteří píši jenom to, co chce jejich pán a to je pan majitel novin nebo toho do čeho oni píší.
  • od zvolení trumpa prezidentem neslyším nic jiného než štvavou kampaň proti němu stejně jako na našeho pana prezidenta, havloidi, kavárenští povaleči, závislí pisálkové, demokreatůry mají plnou hubu demokracie, ale demokraticky zvolené prezidenty nemůžou rozdýchat a tak budou štvát, pořádat provokace s červ.kartama, trenýrkama, kulichama, těším se na dobu kdy trump už bude mít své lidi všud, to najednou otočí i naše zrůdy v médiích
    • přéééééésně, jen sovětský svaz míru je hráz, také se chceš odtěhovat do Ruska ? je tam svoboda a prosperita








      YEAH !!!
      • víme sajmon, yeah
  • Porošenko dostane Nobelovku "míru", za již 3roky pro svoji pro-ti-lidovou "mírovou" válku na ukrajinském Dombase ! *7* *1*
  • Zaměstnávat nelegály je v amrdólii běžné:
    "Apple by nemohl existovat bez imigrantů, o nějaké prosperitě a rozvoji, jakých jsme svědky nyní, ani nemluvě," cituje Mashable šéfa korporace Apple Tima Cooka."
    • Co si pak myslet o nějaké firmě, která je založena na využívání nelegálních migrantů?
      Jaký je rozdíl mezi tím, jak si kdysi stěžovali na Čínu, že tam zaměstnává děti? Přitom tam možná bylo to zaměstnávání dětí legální.
  • Jo už jsem na to přišel,oba mají ruce a nohy-ty chytrej!
  • amrdólští už zase vraždili ženy a děti v Jemenu!
    • ale do stále mají daleko k tomu co dělají ruští východostepní primáti v Čečensku-spálené zemi.
      • amrdólové jsou swině:
        "12:56 Při pravděpodobně americkém zásahu v Jemenu dnes zahynulo 30 domnělých členů Al-Káidy a 10 civilistů, z toho sedm žen a tři děti."
        • my víme soudruhu BTW, Trump bude dobrým prezidentem, nějak se ti ten Trump vybarvuje *15*
          mám dojem, že se moc kámošit s Putinem nehodlá *15*
          • to teplouši Sajmone

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit