Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může být. Já osobně vkladam naději v uvolnění napětí mezi USA a Ruskem. Vždyť v posledních letech byly vztahy mezi nimi na pokraji války. A nebyla by to válka s konvenčními zbraněmi. Prohravajici by použil i jaderné.
  • Co má společného rozjebani Jugoslávie a Arábie?....Made by usa
  • ... jsem pobaven, jak se mě snaží odsud bezmocný hlupáček vypudit svými dementními hlasy :)))
  • ... oznámení: dementek BIJEC pitomečka je zde nově Trumpmao, dokonalý mix bezmozků :)))
  • ... miluji primitivní bezmoc, bezmocní primitivové tuto zde předvádí ve velkých dávkách :)))
  • ... BIJEC pitomečka je dokonalá lidská troska, které rodiče spáchali sebevraždu, když uvideli.... :)))
    • vidíš jak pěkně hltaš kopací texty! Nemáš furt dost, co?
      • ... omyl, kdo se nikdy nečapal a nikdy nebude, jsi ty, budu ti říkal Trumpmao, dementní kryso :)))
  • v Aleppu se zase hraje fotbal, takové to bylo krásné město, nebýt amerických teroristů,doufám, že je Trump odstaví od moci
    https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/bomby-nahradil-mic-do-syrskeho-aleppa-se-po-peti-letech-valky-vratil-fotbal-12415
    • ať žije Bašár Asad, hrdina a ochránce Sýrie
  • ... užil jsem si kriplíka, mě k tomu stačí pár minut, papá, vychrtlá kryso s leprou :)))
    • ale ale jdeš se pomazlit s kalhotkama Simony.Pěkně si je užij kousek po kousku.A napiš zprávu.
  • ... Simonko, Simonko máš zapařenou prdell :)))
  • ... jdu za Simonkou, byla tady celou noc a celej den, tak bude pěkně zapařená a tudíž i pěkně smrdět. Celou ji voblíznu, to mě dělá dobře, to bude pošušňáníčko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit