Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejradši bych je poslal na Sibiř zmrznout. *16* *16* *16*
  • i kdyby je hlídalo komando tak by to zase stálo stát miliony. *16* *16*
  • no tak by kradli a přepadávali.
  • To co se děje v této zemi s naší milovanou menšinou jde na ruku našim vládním činitelům a poslancům.Oni tento problém řešit nechtějí ,protože jim tento stav vyhovuje.Občané se budou zabývat cikánáma a nemají čas řešit naše zlodějiny,zdražování a zadlužování státu ,vždyť to je to řešení ,které potřebujeme.Podobně jednal Hitler ale jiní státníci.Už chybí jen přístup starého Říma chléb a hry .
  • op: nepotřebuju
  • to já nepotžebuju, protože to stejně nejste sto pochopit *16*
  • Mohli by se vrátit ale od státu by už nedostaly ani korunu.
  • No to jste napsal ale blábol. Proč bych jim měl platit stěhování, a jak zabezpečíte, že zase nepřilezou zpět. To už tady taky bylo. Tahle verbež si nic jiného nezaslouží a vláda se nám směje tak co? Jestli jste blb že to nechápete, tak potom je to jasné *16*
  • Souhlasím sváma. ;))
  • Pane gema, zaplatili by jim stěhování. Občané by měly klid od cikánů a stát už by jim nemusel vyplácet tak šílené dávky. Připadáte mi jak kdyby jste si je tady nejradši nechal a začal by jste jim platit 3x větší dávky. Nic proti vám ale připadá mi to tak.

    Nový Bor
  • Hezky se tady jebete gádžové blbí *1* ale s náma to nepohne ani o píď *1* tak makejte ať máme co žrát a za co hrát automaty(kdyby něco zbylo tak to dáme na mačety). Vaši strávníci *1* *1* *1*
  • nevím proč mi nadáváte?
  • ano, o tom vím bývalý starosta pan. Polá... chodil za lidmi kteří měli vily nebo nějaké bytové jednotky. Nabízel jim za to 700 000 a ještě jim by jim platili cikáni (spíše stát). A nájem např. v HOTELU SPORT platí přehnaný.
  • Já nesouhlasím, ty budou makat jen když je bude hlídat dobře vyzbrojené komando.A to je kontraproduktivní. Začal bych od vyžadování trestní zodpovědnosti, a každý kdo by se ohradil diskriminací by skončil nadosmrti v uranovém dole, třeba zlodějíček ruml *16*
  • v tom je ten háček, ten kdo přispívá něco má a to mu můžou slavné úřady sebrat. Pak vás budou živit rodiče z důchodu, na úkor baťů, fízlů, zkorumpovaných politiků a cikánů *16*
  • Možná ,že neschopnost současné lumpácké a prolhané vládní bandy,řešit zodpovědně problematiku cikánů,jí zlomí vaz.Řešením není cpát do sladkého života cikánů,na podpoře,stále více státních peněz,ale zajistit jim práci.A tou aby sebe a své rodiny živili.
  • jenomže nejdřív musíte sejmout nejen cikány ale i fízly co je brání a ty zmrdy co jim to nařizují, jinak nemá domobrana šanci. *16*
  • Jakej příspěvek, jedinej příspěvek je 35 korun za tři náboje do samopalu na jedince, Prachů už ukradli z rozpočtu dost *16* *16* *16*
  • Pokud někde terorizují cikáni většinovou společnost a státní správa neumí dělat pořádek,tak je domobrana dobrý nápad.Ale já upředňostňuji dát do těchto lokalit ,energetické soustrojí v sestavě žentour-převodovka-elektrický generátor.Tam by pak cikáni ,chozením v žentouru ,vyráběli ekologicky čistou elektrickou energii,kterou by pak snadno prodávali do Německa.Tak by byli,i zde uvádění grázlové tak utaháni prací,že by na přepadávání většinové společnosti neměli chuť.Když by měli práci,tak by se jim odebraly všechny dávky a učili by se živit výsledky své práce.Tak by nebyli přítěží pro většinovou společnost a rasismus by začal klesat.Chce to vládu rozumných lidí z mladé geneřace,a ne to stádo politických prolhanců,které zde vládne.
  • Kubice je bývalej Pražskej taxikář.To snad hovoří za vše.K tomu ještě Langrův poskok.Tak co od něj čekat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit