Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zastřelit pár cikánů pro výstrahu a bude klid. Je zcela jedno, zda to udělá policie při nějakém zátahu na cikánské zločince anebo to provede občanská domoobrana, což by bylo ještě lepší řešení. To by té pakáži bylo totiž jasné, že je už tolerovat nebudeme. A že si pár láskopravdomluvců trochu postěžuje, to se přežít dá.
  • To je Romská vlajka? Nebo proč je obráceně?
  • To tu vlajku schvalne drzi bilou dolu, nebo jsou jen dementni ze to nevi?
    • Myslím, že to jsou pouze dementi.Nedávno jsem četl paměti Mengeleho asisestenta z Osvětimy, který jich pitval mnoho a syfilída, duševní nemoci atd. se u nich dědí z generaci na generaci...
    • b) je správně
  • Nemáte právo na život-natož důstojný!!!!!
    ALe věřte cikánský hnoji-pohár přeteče!!!!!
  • pro anonyma z Varnsdorfu: Cikány do Vašeho města nestěhují žádní pánové z Prahy. To jste na omylu. Víte, vše je jeden velký business. Realitka nebo developer si vybere lokalitu a tyhle Janky z ní vystěhuje. Ale musí mít kam. Místo se našlo u vás. Za to, že se u vás našlo místo, poděkujte zejména obci- starostovi, místostarostovi a zastupitelstvu. Ti o tom přeci museli vědět. Bohužel pochybuji, že to teď přiznají.
    • ano, o tom vím bývalý starosta pan. Polá... chodil za lidmi kteří měli vily nebo nějaké bytové jednotky. Nabízel jim za to 700 000 a ještě jim by jim platili cikáni (spíše stát). A nájem např. v HOTELU SPORT platí přehnaný.
  • At mi nekdo vysvetli,proc policajti rezali bily a chranily cikany v te rumburske ubytovne,za tyhle svinstva by mela okamzite vystartovat policejni zasahovka a ty cikansky gaunery serezat!
  • Domobrana - ta tu měla být už dávno. Cigán, když je sám, tak se bojí a do ničeho nepůjde. Útočí pouze ve smečkách, s převahou, to umí tak jako se ze všeho vymlouvat a lhát a krást. Zajímal by mě podíl cigánských vězňů ve věznicích na celkovém počtu vězňů a také se neuveřejňuje jestli trestný čin způsobil cigán nebo člověk z většinové populace. Cigáni většinou nikdy moc nedělali, měli zlaté řetězy a zuby, jezdili v mercedesech a byli na invalidnou duochodku. Co se ale teď děje, nemá obdoby. *12* *12*
  • At je to jak chce, já si myslím, že je to problém, který se těm kryplům nahoře docela hodí. A co se týče médií, nevěřím tomu, že to tak je, Myslím, že je to 3x horší a nejen tam, Nevěřím jim po informacích o libyi a irsku ani to že píšou pravdu.Politici chápou, že je potřeba ty kryply cikánský chránit všemi prostředky, protože vědí, že švejk má zábrany skopat fízla jako to dělají oni ruku v ruce s cikány. *16*
  • Lidé vezmou zákon do svých rukou, bojí se senátoři ..........................................................................
    ..a lidé udělají jemom dobře,když je tady neschpná vláda tak jim nic jiného nezbude než si své zdraví a majetky chránit před tou zvěří,která si říká člověk
  • Zasraná kočovná verbeš, pár jich zastřelit a povevěsit v každém městě na náměstí pro výstrahu ostatním nepřízpůsobyvím cigánům:-))))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit