Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na co se tady porad ceka, pojdme to vyresit jednou pro vzdy a povesit ty sykorky na lampy poulicniho osvetleni, to musi vzdycky nekdo umrit aby ta za.rana ceska lina policejni verbes zvedla p.del a zacla neco resit a takovy mam platit ze svych dani ??? Humus uz chci z tohodle bordelu pryc co nejdal.
  • výstavní troll jste. *11*
  • oni svou vlajku nemají, nemají kulturu, nikam nepatří, prakticky jsou všichni příbuzní, proto jsou nevzdělaní a degenerovaní *16*
  • Hlavne, ze ten dementek na obrazku ma vlajku vzhuru nohama... kdyz nevi, jak ta vlajka patri, tak at ji vubec nebere do ruk a uz vubec s ni nekde nemava.
  • jo a ukradnou a prodaj nářadí, vychází mi že mimo kompostu jsou absolutně k ničemu *16*
  • a oprava zpívali, ten blb mě normálně vytočil *16*
  • Když si hráli děti s modely co dostali k vánocům, a cikáni jim je ničili ty hovad*
  • ... nedat jim podporu, ať jdou pracovat na úklid města (listí tráva ulice od nich pozvracené), tam je stále lidí nedostatek ...
  • Kam je chceš chatráku vystěhovat? Na měsíc?
  • příspěvek opraven na jiném místě
  • mě to nevysvětluj, já žil na kladně ty blbe. To si ještě ani nevěděl co je cikán, když si v novejch panelákách dělali oheŇ z parket a spívali džamore džamore deb*le debilní
  • mě to nevysvtluj, já žil na kladně ty blbe. To si ještě ani nevěděl co je cikán, když si v novejch panelákách dělali oheŇ z parket a spívali džamore džamore deb*le debilní *16*
  • Stačí, ža sponzorujeme dobytek ve vládě, v eu, feťáky a kriminálníky, fízly a pochybné arbitráže
  • S jakým Varnsdorfákem??, si sem pojď žít ty machírku ani nevíš jak je to tu hrozné!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • až Tě seknou mačetou přes oči tak Ti bude jedno jestli vidět, nebo vyďet, či vydět ...
  • jenom tak, nemám rád sobecké maloměšťáky
  • líp bych to nenapsal, a co darmožroutů z různých združení z toho žije *16*
  • Přijde cikán do hospody a ptá se ''jak hrajou naši?'', ''Vaši vůbec nehrajou''.
  • Aha vy nechápete pojem kontraproduktivní. Tak to mě mrzí, že tu jsou takový vzdělanci
  • já vím o co vám jde, přál by jste si u ás čistou lokalitu, aby jste to nemusel řešit co, kdyby to bylo 100 kiláků od vás, tak by jste ani nevěděl co je to za verbež a možná by jste se dal na charitu co? Ted se přesně ukazuje co jste s vansdorfákem za šmejdy. Možná je to dobře že to zažíváte na vlasní kůži.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit