Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sledovat jak Jégl stále více a více ztrácí jakoukoliv sebereflexi a soudnost, je opravdu již až smutné. Je pln špatné žluči, zahořklý z neuznání a co já vím, proč ještě. Je jedním z těch, co si vymysleli kodex diskutéra, který v jednom bodě říká, že nemáš nikoho urážet, nebo tak podobného. A sám uráží nejenom teď v článku Okamuru, když jej nazývá posměšně samurajem, Jeho posměšky, ne vždy v souladu s kodexem, se týkají i dalších politiků, především z té opačné strany politického spektra, které on vyznává. Zda se někdo dočkáme z jeho "pera" slova, která budou odsuzovat chování "pidistran", které se do Parlamentu dostaly s odřenými ušima, ale jsou největšími křiklouny, kejklíři a nefachčenky. Jenom kecat, pomlouvat, blokovat, zdržovat, mimořádně se scházet kvůli ptákovinám a ne pracovním povinnostem. To je celý Jegl a jeho "demokratický blok". Kecat, pomlouvat, nic nedělat, to je celý Jégl a spol. Kalousek, Fiala s.r.o.
    • vanhorne
      "Je pln špatné žluči, zahořklý z neuznání a co já vím, proč ještě."
      Tak jsi tady zase nabrecel plny kybl slzicek, ted si sedni na druhy kybl a vyper si v tech slzickach ponozky.
      Okamura neni samuraj, mozna s velkou nadsazkou, ronin.
      • Asi to už nebudeš číst, škoda, protože by mne zajímalo, co jsi tím měl vlastně na mysli. Neříká mi to nic. *5*
        • vanhorne
          "Asi to už nebudeš číst,"
          Je pln špatné žluči, tim jsem myslel toho zlucoviteho dedka, ktery nenavidi novinare, oponenty a vsechny ostatni kteri mu nevzdavaji patricnou uctu. Ve svem slovniku je ma pod heslem "Patologicka sedlina lidske spolecnosti". Kdyz my jsme sedlina, je on skraloup na povrchu odpadni jimky?
    • Z Vašeho příspěvku přímo čiší respekt k opozici. Umíte taky něco jiného než SPD slang?
      • Kdepak k opozici, k obyčejné pravdě, bez urážek, zkreslování, bez pomluv a pod. Přesně ne to, co dělá Jégl, a co Ty, jeho fanda, vyznáváš.
        • Tak já jsem zažil pana Okamuru naživo a mimo demagogie a lží jsem od něj žádnou pravdu neslyšel.
          Tak asi tak.
  • Základní povinností parlamentu je přijímat zákony a ne se vykecávat. Ale prosím. Když jsou předloženy zákony a vykecáváním se prodlužuje doba schůze parlamentu, tak prostě odsouhlasit to, že se schůze ani nepřeruší ani neskončí, dokud se předložené zákony budto schválí či zamítnou. A do té doby také nesvolávat mimořádné schůze. Prostě budou hezky v pořadí jako jinde ve frontě. A ať se schůzuje třeba 48 hodin v kusu. Když to mohou vydržet daleko starší kardinálové při volbě papeže a gratis, tak proč ne naši tak "uboze" paceni politikové. Tohle už dávno mělo platit jako ÚSTAVNÍ ZÁKON.
  • Jegle, jdi se vycpat. Jsi ubožák! Nejraději bych ti dal lopatu a krupáč do ruky, mělo by to vetší smysl a prospěch. Z tebe nikdy seriozní novínář nebude! Vyprdni se na to a jdi dělat něco co přinese společnosti alespoň nějaký ten užitek. Pro mě jsi nulová nula co nic neumí!
    • Jégl Dobře !
    • Váš příspěvek má nulovou informační hodnotu.
      Zkuste to znovu.
      • Ty se k němu můžeš přidat. Též nulová hodnota příspěvku. A začni hned zítra v šest ráno na stavbě. On tě přejde humor.
        • vanhorne
          "A začni hned zítra v šest ráno"
          Ty jsi dobry pracant, ze makas i v Sobotu, Bures ma takove pracanty rad, makat makat, bude lip.
        • Zase nic tak to zkuste do třetice :-)))
          • Jsi bukvice co nemá ani kamarády,tak se tu z nudy a své tuposti vtiráš. Táhni mydlit wc na tichcalidohuby.cz
            • Dejte pozor ať Vám nerupne žilka, jak je v Rusku?!
          • MAT a Pat, pitomec z Tischcali. Dej si pokoj, kornoute a kavárníku.
  • Jégle, v demokracii je samozřejmě potřeba snést názor druhého. Jenže když někteří disciplinovaní straníci ten názor budou donekonečna postupně jeden za druhým ukázněně papouškovat, tak už to není demokracie, ale obstrukce, kterými se má účelově zabránit aby se cokoli ve sněmovně podařilo. V tom má (bohužel) Okamura pravdu a svými tiskovkami pak může získávat další politické body a volební preference.
    A je toho na opravdu hodně co je potřeba udělat a čemu tzv. "demokratická" opozice zuby-nehty brání - mimo jiné právě upravit ty zákony zničené poslaneckou tvořivostí, kdy si každý může do zákonů "demokraticky" vpašovat jakoukoli pitomost, z čehož pak plyne ten naprosto nepřehledný galimatyáš, ve kterém se absolutně nikdo nevyzná.
  • Při volbě na prezidenta ČR bude mít pan Okamura jistě dostatek hlasů!
    • vanhorne
      " pan Okamura jistě dostatek hlasů!"
      Zemanovci brzy osiri a padnou Okamurovi kolem krku.
  • Myslím, že pan Okamura má, za pět let, dobře našlápnuto na Hrad jako prezident!
    • Samozřejmě, už teď plnou má podporu kremelských Trolu, viďte:-))
    • Obávám se, že by se v této zemi našlo dost p.tomců kteří by ho volili.
      • vanhorne
        "dost p.tomců kteří by ho volili"
        Barnum Bailey udajne kdysi prohlasil, ze kazdou minutu se jeden narodi.
    • Ty zasraneej zloději ukradneš i co nemá žádnou hodnotu a je vidět že byla opět trefa do černého a to že jsou Okamura a Babiš přivandrovalecký swinky tak na tom nic nezměníš.
      • A Ty jsi nepřivandroval odněkud z Bohunic? Proč urážíš??
        • ty když někdo něco ukradne tak ho chválíš?
      • Ty zesranej zloději proč kradeš, na svý blbosti ty swině nic nezměníš!
        • Hm, dobře ti to jde tak nějak po komunisticku,když nemůžeš cenzurovat tak aspoň znevažovat,jo jakej pán takovej kmán .
  • Proč tihle "správní,pracovití,slušní,chytří"chlapíci nevynikají v zemí svého rodiště fašoun Okatámůra v Japonsku a oligarchofašista Bureš na Slovensku?Může mi to některý z příznivců těhle swiněk vysvětlit?Předem děkuji za odpověď. *1*
    • vanhorne
      "chytří"chlapíci nevynikají v zemí svého rodiště"
      Ze by chytrejsi lid jim nebastil koblihy a jine pochoutky?
    • Jj, blahoslavení chudí duchem *5*
  • Čest práci, soudruhu Jégle!
  • jegla mam rad je to pravej česky hlupaček
    • vanhorne
      "je to pravej česky hlupaček"
      To se podivejme, tak on ten Jegl take volil Zemana.
    • Zatímco Ty jsi jen špatně placený ruský Trol, a nemýlím se, že?
    • Neměl jsi v úmyslu napsat, že je pravý český Honza? Neurážej *1*
  • Souhlasím se vším co pan Okamura dělá!
    • Já také, je to politik nové krve, těch potřeba stále více!
      • Především tam u Vás v Rusku, to máte pravdu ruský Trole.
    • Souhlasíš se vším co soudruh Kanimůra dostane z Kremlu za stranický úkol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit