Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Havel je Mickey Mouse a čest soudruhu Kalousku na věčné časy táhni z PS.
  • Patrně to "kmotrům" z tiscali nevadí.Já bych na toho hňupa jéglovic už dával trestní oznámení.Konečně by přišel tam,kam patří.Holt oni muto fialovci a kalouskovci žehlí!. *16*
  • Donald Trump je můj přítel. No kdo to má.
  • Donald Trump bude dobrým prezidentem
    • U naś v čechách mi přezdívají český Donald Trump *13*
      • josef.servit.9
        U nás na Moravě Trapný odklaněč Komerční banky?
  • i Okamura je novorosijec








    YEAH !!!
    • Někde to dře, co Sajmone? Ale to nic, to se teplejm jako ty stává!





      YEAH !!!
      • teplouš a zloděj si ty prorusáckej ymrde
  • Text zavádí přímo na žalobu, divím se, že jste to tak na "TISCALI" napsali, být Okamurou, vysoudím z vás miliony.
    • Myslím že by to bylo pod jeho úroveň soudit se.Vždyť on ani neví že takový póvl jako JEGL existuje natož aby četl ty jeho blijance.
    • honzas
      Být tebou,zalezu zpět do chlíva,kašpárku.
  • nebylo by koho volit. Maximálně se sebezapřením Babiše. Jsem rád že se stojaté vody čtvrtstoletí staré zlodějské žumpy konečně hnuly. Už jsem ztrácel naději.....
    • .... no prosím, teď jsem to před chvílí napsal ... Ach jo ...
      • nikdo ti nebrání darovat svůj majetek a svou svobodu svému oblíbenému spolku....jen k tomu nenuť druhé
  • není tolik problém v panu Okamurovi jako spíš v jeho voličích. Kdoví, kam by padl jejich hlas, kdyby jej nebylo.

    Takhle nějak ???? .... https://www.youtube.com/watch?v=G3I2rH9SAro
  • Doufám, že takoví pisálkové budou brzo na smetišti dějin, kam patří. Lež, nenávist a zloba není s lidstvím a demokracií slučitelná a my občané nejsme hlupáci.
  • Okamůra je nejlepší japonec na světě *14* *14* *14*
    • honzas
      Kadimůra je největší blbec ve sněmovně. *16* *16* *16*
    • japonec až nakonec, je mi smutno že musí přijít jakýsi čechojaponec aby bylo koho volit. Za vlády Bohuslava Sobotky tady byl klid pořádek, žádný migranti, ekonomika šla nahoru, jo českej volič ( 11 percent) chce ven z EU do bídy rozvojovýho světa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit