Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toto je máš prezident poté co dorazil z tůry na běžkách, je to maladěc :http://forum24.cz/prezident-zeman-nam-ukazal-pravdu-o-svem-zdravi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    • Stačí se podívat jak ten "maladěc" vypadá, jako by ho právě vytáhli z myšího oleje

      P.S. Soudruh asi neví, že se píše молодец (moloděc) a čte se "maladěc" *2*
    • Pěkné, vypadá jak kdyby frčel týden na toluenu. *15*
  • Co napíše tragéd Jégl, tak je to vždy kravina na entou. Soudruzi z tzv. demokratického bloku, se ze všech sil snaží rozdělovat společnost, ochromovat práci sněmovny, zdržovat, obstruovat, vymýšlt blbosti, prostě dělat všechno proti vítězi voleb a dnešní hlasující většině ve sněmovně. Nedokáží se totiž smířit se svou porážkou.
    • se přežívá TOPákům, ODSákům, lidovcům i socanům. Po dva roky se snažili odstranit Pana Babiše v sněmovně. Ale ono se nepodařilo. Ve volbách absolutní vítěz. Jo to nám šlo shora uvedeným pěkně od huby. Nyní nastala hubená léta.Vyčuránkům je moc smutno po starých časech. A mají hubu plnou té "správné demokracie".Té jejich.Jo hoši ono to půjde i bez ní.A jistě to dlouho vydrží!
      • Přesně tak, ještě že se jim to nepodařilo a Babiš bude moct vypakovat ruské diplomaty jak spráskané psi a dovést ČR do tvrdého jádra EU.
  • p1871942L
    Nevím jak kdo na to kouká,ale nejvíc toho nakecají pravičáci a zde vyniká velký Kalous a když má pár panáků,tak se motá pořád u řečnického pultíku a chce kecat.Ahoj
  • Okamura mluví jak japonský automat naučený v Rusku..
    Ještě že se v ANO polekali komanči a SPD prosazovaného
    přímého referenda ... už jsme mohli být venku z NATA,
    z EU... politicky i ekonomicky za hranicemi Evropy...
    Putinovi blíž...
    • postolka333
      Dobrý den, reaguji na článek od pisatele - maugli

      Je třeba vystoupit z EU , NATO a taky z Šengeského prostoru.Je třeba udělat referendum a taky demonstrace ,ale důkladné !!! Jak dlouho na to budeme čekat ? Jak dlouho naám bude diktovat Německo a Francie ?
      • Neznám vás,ale jste primitivní volič Zemana
      • Vy tam v Rusku z ničeho vystupovat nemusíte, protože v žádné EU a Shengenském prostoru nejste. Radši se místo štvaní a lží starejte o svoji zemi, aby jste se jednou alespoň přiblížili kvalitě života v EU *3* ..
      • V tom případě bych Vás chtěl poprosit, aby jste zvážil možnost,
        že se do Ásie odstěhujete sám ... případně se soukmenovci.
        Pokud Vám vadí vyšší životní úroveň a demokracie vyspělejší
        části Evropy...
  • Čest práci multinickový troldo Sajmone! Je tu kromě tebe a mně ještě aspoň jeden další diskutující? *14*
  • Dana
    Jen pitomci se hádají, ale lidé volí:-)))
    Krásná ukázka nemožností protože ten , kdo vyhrává volby vládne a polistopadová hydra na prameni předvedla co umí a proto zhyne:-))))))))))))))))))))))))))))))
  • No já jsem ho zažil naživo, a žádnou pravdu jsem od něho neslyšel.
    Na přímou otázku neodpoví, jede si jen své populismy, urážky a lži.
    Asi tak.
    • Mas pravdu = na kazdou otazku odpovida, jake ma SPD programove prohlaseni, nic jineho se. "nenaucil". neumi, nevi...
      A kdyz rekne neco jineho, je tm skvost - napr. to o Letech...

      Je to primitiv touzici po moci a ti jsou nejnebezpecnejsi...
      • To je skutečnost-je to nebezpečný člověk
        • Přesto, ať se to komukoliv líbí nebo nelíbí, jeho volební výsledky budou už jenom stoupat. Čas ukáže.
          • Možné to je, ale radovat se z toho může jen primitiv, hlupák, nebo lůzr. Ti si totiž neuvědomují, že by se kvalita života výrazně zhoršila, odnesli by to nejvíce právě oni sami *4* .
            • Já už si na zhoršování kvality života zvykl. On se mi totiž zhoršuje neustále už od roku 1989.
        • josef.servit.9
          Ano pan Jégl je nebezpečný bolševik, máte svatou pravdu!Ve skutečnosti je pan Jégl bolševik provokatér.Asi tak-Putinův člověk?
  • koukám jak p. Jégl hýbe žlučí bolševikům, tupým ovcím a různým degene. Tak to znamená, že je to dobrý novinář. *14*
    • ObcanHavel
      přesně tak, komouši můžou být rádi, že se do nich trefují jen novináři a ne popravčí četa či lidi házející kameny
  • Žlutej šmejd a bolševickej udavač . Oba vandráci z východu. A korunuje to dementní slouha Kremlu na Hradě se svojí galerkou. Hezká reprezentace ČR.
    • a toto všechno klidně může být. A TY se můžeš maximálně tady srandovně rozčilovat. Maximálně. Protože to je jediné privilegium tebe lumpenproletariátu.Ty reprezentante!
    • ale tupé ovce si je zvlily
      • ?
  • Čest práci, soudruhu Jégle! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit