Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím teda jestli by bránil sousední Česko (otázka zní před kým by ho měl bránit, Rusové na rozkradené Česko zvysoka kašlou) ale naše Moravsko o americké vnucování nestojí. Pokud by NATO vyprovokovalo bezdůvodný konflikt s Ruskem, byl bych mezi prvními, kteří by šli do odboje a velitele agresorského paktu stříleli. A je mi úplně jedno co si o tom kdo myslí. Naši předci bojovali v Rusku v legiích za svobodu našich zemí a jak historie ukazuje, ze západu nepřišlo nikdy nic dobrého.Bílá hora, Mnichov, Protektorát, První válka, Druhá válka........

    • KIMCID

      Naši současní vojáci hlídají v Afghánu pěstitele opia proti Talibanu.Ty jsou nám i NATo na nic.

  • Trouba Jéglů se pokaždé okamžitě pozná podle primitivního titulku.

    • jégl má obouchanou hlavičku, měli doma nízké stropy a jak se malý jéglík narodil tak jeho tata starý jégl měl takovou radost, že si s ním popohazoval do vzduchu a říkal "mám syna, mám syna"

  • Tyhle dementní "komentáře" nemůže psát normální člověk!!!







    YEAH !!!

    • Také si říkám, když vidím ty příspěvky jistého "B.T.W"

  • "Kam jednou šlápne ruská noha, tam je navždy ruské území".

    To je dávná zásada ruských stepních nájezdníků. Dokázali nám to v r. 1945. Po r. 1990 museli s ostudou odtáhnout do svých stepí a nyní se za pomoci našich kolaborantů pokoušejí obnovit "bratrskou pomoc".

    • A proto jsou mají dnes Rusové obsazenu polovinu světa a v desítkách zemí mají svoje vojenské základny? 

  • nebránil - proč by měl bránit zmrdskou zemi plnou vychcaných zrádců a potenciálních zběhů: jako jste všichni, kteří tu píšete; sorry, to není urážka, to je konstatování faktu, přečtěte si, co jste tu nazvraceli, Vy občané členské země NATO. Zemi, která sama pro svou obranu od Bílé Hory neudělala nic (a i tehdy to čecháčci nechali na Moravanech), která pořád jen hledá nějaké výhody pro sebe, která se zavázala plnit nějaká kritéria a zvysoka na ně kašle, zemi, která by chtěla všechno pokud možno zadarmo, anebo aby to za ni  udělali ostatní, zemi, jejíž občané koukají jen jak podrazit a ošulit jeden druhého a přitom zavistivě pokukují po sousedech jako je Německo, z lakoty žerou párky z kuřecího separátu a pilin... a zvolili si slavně vůdcem slovenského estébáka, podvodníka a zloděje?   

  • Ten Trump je pomatený psychopat: America first, sorry, Monnay first.

    A kremelský skřet může radostí tančit kozáčka. Už se těší, jak bude zase "osvobozovat" střední Evropu. A jistě by chtěl zkusit "osvobodit" 'Evropu celou, až po Atlantik, jak vyhrožoval psychopat Džugašvilli.

    • KIMCID

      Ale prdlajs Putin o nás nestojí a ani Amerika.My jsme teď pro USA nepřátelé v ekonomické válce.A aby to nebilo do očí, tak nám eurohujeři věší na nos strašáka jménem Rusko.

      Je to jen téma pro plebs aby se hádal.Ale nic víc.

  • Tenhle nadpis mi fakti hodně ROZESMáL.... .

  • Nelze minusovat !!!!!!!!!!!  Proto byl obrovsky zajem Ruska, aby Trump byl zvolem prezidentem. Dokonce i naseho prezidenta a to mi staci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit