Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi celkem jedno co tady pár troubů prezentuje,co mně ale velmi mrzí že i cvok má stejný hlas jako kdokoliv jiný a to je demokratická cesta do pekel s čímž samozřejmě politici počítají.Demokracie je jen prázdné slovo bez širšího významu.Dá se za něj ale šikovně schovat.
    • alicia1
      Kdo je cvok o tom rozhodne kdo, jen Babiš sám nebo i nějaký lapiduch nebo dokonce sám pán dochtor?
      Cejch cvoka obdrží každý, kdo neprodá svůj hlas za koblihu, je to tak?
      Raději cejch cvoka než ožužlavat koblihu, zapíjet ji čapím mlékem a snít
      Babišovy Technicolor sny o jedné partě a jedné říši.Stejné sny míval i malý Adolfek.
    • ... nauč se konečně psát, balíku
    • Jo a s touhle variantou počítá nejvíc Bureš a protože doktore bude vždy víc hlupáků než lidí chytrých ,tak ti schopní a chytří nemají myslet jen na sebe ale i na ty druhé a vysvětlit jim to .Bohužel tvůj favorit je vejlupek nejhrubšího zrna obdivující monarchie blízkého východu a myslíc si že když se to nepovedlo na Slovači tak to zkusí Čechách.Léta z tohohle bordelu těžil a řádně a dostal nápad že za blbý kecy a koblihy(a to neni o tom že na nich neni hodně pravdy)si koupí právě ty slaboduchou většinu a bude vyžírat jen on sám a ten nebude mít nikdy dost už teď ze systému vydřel takový prachy že nemusí dělat do konce života deset pokolení,teď jde o to a nejenom u něj aby ho někdo o to nepřipravil neb rukama to nebylo.
      Jinak koukám když se vymezíte proti áno jak přibylo nesouhlasů ,že by s volbama přituhovalo na PR Agrovyžertu.
  • Brzy skončí Bureš v kriminálu a to je dobře!!!!!!
    • Jak to víš?Jsi zatím jediný který to ví bez jakýchkoliv pochyb.Bud jsi hloupý a co by bylo ještě horší,máš nějaké zákulisní informace.
      • Ten člověk v diskuzi vyjádřil svůj názor a když ministr spravedlnosti tvrdí že je to účelovka tak to ti nevadí.Příznivci áno mají zvláštní smysl pro diskuze a spravedlnost,to jste se naučili právě u fašistů,komunistů a spojili jste to.Poslední dobou každej v internetových diskuzí co nepěje na Bureše oslavné ódy tak je okamžitě napadenej že je hlupák,lopata,má malé přirození či prsa a pod.Prostě jste banda šmejdů která PR marketing přenáší na internet a to nejhrubší formou.
        • Kumule-Názor s několika vykřičníky nepovažuji za názor ale za hotovou věc,proti serioznímu názoru nic nemám,pokud je smysluplný.Tvé vyjádření považuji za názor a respektuji ho jako relevantní vyjádření konkrétních myšlenek.Že milujete Kalouska,Sobotku,Klause,Fialu etc c je čistě vaše věc a kdo bude mít převahu,ukáží až volby,takový stav považuji za seriozní,
          • Doktore já už jsem se nechtěl dneska vracet ale viz nahoře fejk kumul a to s uprchlíkama-to je šmejdovina a je vidět ač tady se o žádných uprchlících v článku nemluví kam jsme došli,beru to s humorem ale diskuze je o názorech i ta internetová.Jak bylo v Portu?,pokud jste tam byl pro mě osobně jedna z nejhezčích zemí.Byl jsem tam před lety skoro půl roku a dokážu si představit že by se tam člověk na stáří odstěhoval.
            Jo a tu čtyřku pánů určitě né ale aspon si nekupujou noviny,rádia a tv aby o nich byla slyšet "pravda" *4*
        • Jdi do prdeléé kretééne a už se nevracej. Rozumíš tomu hovnoo a budeš tady něco blejt, šmejde.
          • taky pěkný příspěvek do diskuze,"diskuze výměna názorů",podle reakce je vidět že to padá na úrodnou půdu ,tim nemyslím tebe "*1* *1* *1* "
            • Na úrodnou půdu padáš ty, sajmonová bukvice z Tiscali..ha..ha
        • si byl, jsi a budeš vždy nejdebilnější Sajmon!
          • nejsem sajmon neb nevím kdo či co to je *1*
  • x,komu říkáš ovce,ty berane.
    • Tebe jsem nejmenoval. Takže ty jsi taky ovce, když se k tomu hlásíš? *1*
  • Co si zvolíte, ovce, to budete mít. Když si zvolíce fašistu co chce řídit stát jako podnik...
    • ... i můj dědek Křenek byl fašista
      • prominte,já jsem debill.
        • no jsem, no, co s tím udělám, nic
  • Je to borec,volím ho.
  • Pana Babiše my ženy milujeme, neboť jak řekla moje jmenovkyně Simone de Beauvoir:

    "Ženy nemilují hrdiny, milují vítěze."
  • stačí ten jeho pohled-oko, do duše okno
  • Je mi líto každého, kdo si myslí, že pan Babiš soudruh Bureš to myslí s touto republikou dobře. Chce si státní správu a samosprávu jen "skoro zadarmo" zprivatizovat.
    Když si něco nemůžete koupit, nebo ukrást, což byl standardní postup těch "progresivních" StBáků a jinejch vyčůranejch komunistů (partiček kolem Klause a Zemana) po "listopadu", tak to prostě zkusí uzmout ve volbách. Za těch pár koblih to stojí. A lidi mu to žerou. Jak ty koblihy, tak to, že on nic, on je chudák oběť. Vždycky to je přece účelovka, kampaň a může za to Kalousek, Sobotka, Chovanec, Bělobrádek,...
    • vanhorne
      "soudruh Bureš to myslí s touto republikou dobře."
      On to mysli s touto republikou tak dobre, jako kazdy jiny samovladce.☺
  • opět jdu náhodou kolem, Babiš bude řídit stát jako firmu z kriminálu, je to statečný chlap








    PCHE !!!
    • josef.servit.9
      Tohle sedí spíš na Kalouska, Babiš nemá potřebu krást, ale Kalousek, nebo prcek obludný Fiala s Hermanem je na odpis!
  • alexandr
    On Babis , skoda slov , o nem psat ! Ale kdyz jsi vzpomenu co vyvadela madam NEMCOVA pred poslednima volbama , tak mam pocit ze ji uz nikdo neprekona ! jeji krece a jeji snaha udrzet se ,tam kde ji to vyhovuje po strance financni ie neskutecna !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit