Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nadcházející parlamentní volby budou významné. Půjde o další směřování naší republiky, které hrozí zánik v chapadlech eurohujerské chobotnice.
    • vanhorne
      " v chapadlech eurohujerské chobotnice"
      Ona ta Babisova take neni zadna obycejna chobotnice.Ta dokonce si dovede na svoji obet i kleknout a to obycejne chobotnice neumi. ☺
    • A hrozí ji zánik v chapadlech východostepní chobotnice.
      • Ty jsi z toho východu tak připos.aný :-D
  • Volím Babiše, krást se musí umět a on je jednička!!!!
  • Já budu volit Andreje Babiše, protože už mám dost jeho politického očerňování. Slyšel jsem, že chce zrušit superhrubou mzdu díky lepšímu výběru daní pomocí EET. A tím nastartovat další růst ekonomiky, protože zaměstnavatelé budou moci lidem přidat a ti pak dosáhnou na služby poskytované živnostníky. Něco takového by u nás v TOP09 nikdy neprošlo. *5* *5* *5*
    • Pokud i volby mohou přinést radost a uspokojení,tak to výrazně platí pro Kalouska a jeho TOP09 ,které většina předvolebních průzkumů přisuzuje zánik ve Sněmovně.To by,ale byl
      opravdový zážitek,který by zasloužil řádnou oslavu.Dobré by bylo,kdyby Kalouska na smetiště dějin doprovodil i prolhaný Fiala se svojí sektou ODS.
    • A já budu volit Zemana. Řekl,že přestane chlastat, paktovat se s Rusáky a Číňany, nebude lhát,jako když tiskne a omluví se Peroutkovic rodině. A propustí toho aberanta Ovčáka. *1*
  • Je nutné přijímat uprchlíky, je to naše povinnost.
    • Kdo lže ten krade a do ááno se hrabe,88NO sorry za ten překlep ale nějak to sedí co?

      Přesně kvůli tomuhle jsem si založil kumul@ a je vidět že máte ty praktiky stbé stále v sobě ,když už nemůžete tak proč nevymyslet nějakou pořádnou špínu.Jo jo ale i podle názoru normální člověk pozná co je fejk.
      Jo a nerad bych se po volbách stal uprchlíkem a hledal azyl třeba na Slovensku,protože pokud tady začne vládnou bureš s tou svojí sebrankou tak to může být těžká realita
  • Všichni havloidi už předem volby prohráli, protože smrděj chcánkama!
    • xxx
    • vyjadřování hodné ááno
  • My inteligentní volíme pana Babiše, tupí havloidi jen nějaké bezvýznamné trosky!
    • Koukám, že ti tupí babišoidi ukradnou co se dá i nedá. I ten nick. No jasně, všeci kradnú.
      • JO a dneska jsem se překlep a chtěl jsem napsat velkýma ááno, 88NO a vyšla z toho šifra mistra Leonarda *1*
    • Inteligentní možná, ale bez zdravého selského rozumu:-( Bohužel i inteligentní lidé sebou nechávají snadno manipulovat. Otevřete oči i uši! Kvůli nám všem. Hlavně nevolte Babiše!
      • se na tebe sesypou ,prostě těch prachů z řepky je tolik že se vede PR i na internetu.
    • Koukám není občan jako občan .Si okrad jako příznivec ááno jiného občana.No co čekat od voliče 88NO.To rozdělení kdo nevolí ááno tak je havloid.Hm.............
      • ... myslíš idioote, že nás dojmeš tím, že ti někdo ukradl nicka, který má pořadové číslo 1482, blbče hermafroditní :)))
        • ... výborně se doplňujete, dementní špíno
        • alicia1
          Ojojoj, copak se to stalo, buď nám redakce Tiscali opět zvedla ban, nebo jsme se vrátili z periodické dovolené v Bohnicích, statecný bijče pitomečků?
          • ... tvá tupost je neopakovatelná
          • *14* *14* *14*
        • xxx
        • nic k si ty a že páchneš po moči protože nevíš které přirození máš z těch dvou používat za to jako sorry nemůžu *1*
  • Babiše bude volit jedině lidský odpad složený z všeho schopných gaunerů a z nesvéprávných jedinců. Soudný zodpovědný občan ho volit nemůže. Jaké hodnoty a ideály nabízí a chce prosazovat ta smečka ÁNO? Hlavně krást, veď všici kradnú, A jejich fýrer chce řídit stát jako (svůj) podnik, kde budou občané pracovat od nevidím do nevidím. Za koblihu.
    • ... sajmonová bukvice místo koblihy vykouří buřta na hajzlu redakce Tiscali a myslí si o sobě, že nám bude napovídat koho volit a koho ne :)))
      • projev soudruha inteligenta *1*
        • ... kumul se kumuloval do kuřbuřtíka a postrádá veškerou inteligenci, kterou je třeba aby zůstal nerozpoznán, viď ty blbe :)))
          • viz.níže.
  • Trestní stíhání pana Babiše?

    Směšné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    To může Andrej v pohodě a kdykoli zastavit. Stačí mu k tomu vzít tlačenku s láhví slivovice a zajít s tím na Pražský Hrad.
  • ... Andrej je před zkázou pouze v očích lidského odpadu
  • No jo bulvárek se rozjel. Tak se po....volím ANO. Proč? No to je jednoduché. Babišovi se přikládá vina za něco co neni dokázáno a je to nějakejch 50 mega. Kalousek, Sobotka, Nečas, Gross atd jako ministři financí úmyslně opomíjeli a kryli dluhy a daňové úniky velkých firem jako je FAV a mnoho dalších a jejich zpronevěra jen za Kalouska je nějakéjch několik stobvek miliard. A to vše zaplatili daňoví poplatníci tedy i vy antibabiši. Takže vezmu li Babiše tak jeho údajná zpronevěra je sotva půl promile procenta z toho co nechali rozkrást Kalousek a spol. a jako MF naprosto neplnili svoji roli ale jen hrabali. jediný kdo tuto roli začal striktně plnit a vyžadovat aby MF dělalo to co má je Babiš. A teď do mě antibabiši, stejně vaše odpovědi nečtu:)))
    • Tak Kalouska ještě nikdo nenachytal a to že se nechal chytit Babiš na čapím hnízdě ještě neznamená že udělal podvod jen za 50 mega a třeba ho neudělal ,nechte to na těch co jsou za to placeni.Myslím že Babiš i Faltýnek mají tolik peněz na právníky že nemají zapotřebí se skrývat za nějakou imunitu,ale že příznivce Bureše neodradí ty lži které situaci kroutí a kroutí,si to prohlídněte na záznamech.Mě to někdy připadá jako kdyby ze sebe chtěli udělat oběti a pak se osvobodit jako mučedníci co umučí každýho kdo nebude dělat to co si zamanou.
      • ... jsi známý PRIMITIV, blbe
        • jo máš vyjadřování jako tvuj guru a jsi známí ADITIV
          • xxx
          • čím je známí
            • aditiv - taky se mícháš do všeho a to sis nemusel založit oponentní kumul1 kvůli někomu kdo nestojí za nic, jo já zapomněl tys přece burešovo vejškrab,tak sorry jako *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit