Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... neustále opravuji své inteligentní příspěvky, při mém vysokém IQ 18 nemám čas sledovat "y" "i" :)))
    • ... jsi ubožák z chlívu, kvůli kterému není důvod kontrolovat pravopis, ty ubohá trosko :)))
  • tak už se nestyď, tuhle jsi machroval jak romanticky očucháváš Simonce klín. Tak napiš jak jste daleko, zda tvoje píchací matka nežárlí a tak. Celková prasečí pohoda, co?
    • ... tvá tupost je bezkonkurenční, bliješ nesmysly, protože ses neměl narodit, ptákopysku :)))
  • ... z psích výkalů si dělám kuličky a ty pak cvrnkám po mé dementní matce :)))
    • ... ano, jsi jasnej bezmocnej primitiv, čau, mám radost, že záhy zdechneš jako ubohý póvl :)))
  • ... neskutečně lehce jsem jako vždy udělal z krabičáka to, co vždy byl, posledního vidláka :)))
  • ale ty máš jen prasečí blbost, co? Ta smrdí po tvé matce a proto jsi takový vyvrhel.
    • ... mám všechno, co schází zdegenerované hromádce výkalů jako ty, ty bezmocný póvle :)))
      • tedy máš chlívek, kupu hnoje, opíchanou páchnoucí matku, smrdící Simonku jak jí očuchávaš klin ... ještě něco hrdino z chlívku?
        • ... jsi primitiv, kterému nikdy nedojde, že představování svého bytu nikoho nezajímá :)))
          • ... jsem primitiv, vyměním container za byt :)))
            • ... ano, jsi nejprimitivnější ču*ák na netu, zvládne tě každé dítě, blbe, čau, piš dál :)))
    • ... jsi tak primitivní, že ti nikdy nedojde, že jsi mou hračkou bez tupých narážek na rodinu :)))
    • ... omyl, ty poslední ubožáku, tvou ubohost natírám ke svačině na ždádlo svému čoklovi :)))
      • ... chápu, že tento můj pozdrav trosce nikdy nepochopíš, moulo, bože, jak mě baví blbec :))
        • ... jsem blbec a to mě baví :)))
          • ... ano, na víc nemáš a nebudeš, takovým primitivem se nezabývám pořád, moulo :)))
  • ... primitiv s názvem BIJEC dle mého záměru začíná mít bazén sraček po nos, funguje to :)))
    • myslíš ten bazén co máte doma ve chlívku? Panečku to se prasata mají.Zvlášť když píchají vlastní matku.
      • ... ano, jsi největší primitiv, který má tupou pěnu u tlamy z mého překrásného intelektu :)))
  • ... debílkové zase jednou jedou na plné obrátky, miluji lidskou tupost, píšte dál, ubožáci :)))
  • ... ubožák, který si propůjčil část mého nicku, nepochybně někde blije svých 22 slov :)))
    • ale klidně může.Protože ty prasič stránek to musíš strpět. Jsi jen obyčejný hnůj, odpad.
    • já to nebyl ty chudáku, co mě napadáš ?
      • prosimtě proč si všímáš Tečky nechápu *7*
  • simgay.org
    • jsi také čtverák *15* *15* *15* *15* *15*
      • no a ty debill *15* *15* *15*
      • souhlas
  • gulag.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit