Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic a žádné ministerstvo nic nezmění , dokud se nepřizpůsobiví sami nebudou chtít chovat jako slušní OBČANÉ , se vším , co k tomu patří . Obávám se ale , že se stovkami let zakořeněnou , geneticky obtisknutou mentalitou k tomu nemají sebemenší sklony .
  • ..... to by se hyenám líbí, dělat si kšeft z chudáků. Co takhle jít pípat do "peňáku"?
    Jo, taky je dobré dělat protidrogového koordinátora , to se ale musí modlit, aby lidi nepřestali brát drogy. Lepší už je jen dělat Moravce v TV.
  • nasrat,zrovna ti dva chtějí státní flek málo,že tu je Kumar.
    Makat a nevymýšlet 3,14čoviny.Černá je škodná,škodná se střílí.
  • to určitě potřebujem, majoritní společnost je ulačována a diskriminovaná tlupou nájezdníků na státní pokladnu. určitě jsme všichni rádi, že to pan Kocáb a spol. myslí s 4echama dobře. děkujem *15*
  • Vzhledem k tomu, že většinová společnost je utlačovaná nepracující a kradoucí svoločí, ano, takové ministerstvo potřebujeme....
    • ... aby příživníky chránila proti celému národu ... platím jim cca 600,- Kč měsíčně, t.j. 2/3 z mé nevalorizované částky důchodu, ukradené valorizace minulou vládou *12* *12* *12*
  • Proč si drze myslí "osobnosti" typu Kocáb, Stehlíková, Uhl, Šabatová, že mají patent na rozum a mohou donekonečna ostatní otravovat. Je potřeba je konečně nakopnout s rozběhem. Žádná pozitivní diskriminace, žádní zmocněnci a žádné dotace a granty pro "etnobyznys". Přestaňme platit z veřejných prostředků tyhle parazity z neziskovek. Všichni občané mají stejná práva a i stejné povinnosti. Tak je potřeba je tvrdě začít vyžadovat a začít u těch povinností.
    • IMHO Kocáb, Stehlíková, Uhl a další patří do blázince .. Šabatová do basy; ano, tohle individuum vědělo o týrání dětí (chlapců) v oné známé kauze s těmi nablblými ženskými z městečka kousek od Brna, celé to dlouho kryla...

      Pochopitelně ani korunu na netáhla a flákače všech barev a odrůd!
  • Jděte už do pr... všichni aktivisté. Takže ministerstvo pro ochranu cikánů by se vám zachtělo. To by byly flíčky, to by byl aparátek, co? A na co tedy máme zákony, podle kterých se mají řídit všichni, ať už se nazývají většina nebo menšina? Mimochodem, já mám spíš pocit, že by se měl někdo nejspíše zaobírat ochranou práv většiny, která alespoň tenhle stát drží při životě.
  • Dalsi zbytecne Ministerstvo prav kde ma stat brat penize na Vase platy nebo to budete delat zadarmo opet si zrizujete tepla mistecka,zacnete se zivit praci a nebudte jako pijavice.
  • . . . předpokládám, že vhodným kandidátem by byl Štětina, Herman od lidovců nebo třeba tzv aktivista Hlučín, možná taky Šimona Pánka už nebaví práce v Adře, taky Čáslavská by se hodila, Monika Pajerová, zapoměl jsem na nějakého aktivistu? Čert aby už vzal všechny aktivisty a pravdoláskaře, Sobotku bych mu dal jako bonus . . .
  • Nemělo by se to ministerstvo jmenovat pro cikánské záležitosti?

    V civilizované demokratické zemi zajišťují práva občanů zákony, které všichni ctí a jsou závazné pro všechny a při porušení je zajišťují soudy a policie. V tom zdegenerovaném švejkovském chanátu by zase chtěli po vzoru východních stepních říší pro tyto účely zřizovat "carské ministerstvo".
    • To už se mi vymstilo, když mě znásilňoval příslušník východních stepních říší Avar, který mi to cpal kde se dalo, prý abych byl dobrý komunista, ale ve mě se splet, i když mi natrhl rit, komunistou jsem se nestal, i když jsem na to doplatil mentálně. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit