Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/marcel-licka-nejlepsi-trener-ruska-liga-dynamo-moskva.A240527_215852_fot_zahranici_ten

    příští trenér reprezentace, pokud by se nepodařilo téhle komunistické skvadře postoupit vůbec ze skupiny. Stejně tak bych čekal odstoupení technického ředitele svazu + předsedy svazu, pokud nemáme být jako na Východě teda, kde se drží všichni nekompetentní koryt do posledního dechu a neumí vyvodit odpovědnost. Doufám, že novináři budou důslední.
    Pokud jste to soustředění ve Schladmingu, tzn. centru rakouské komunistické strany (po x letech tady překvapivě zvítězili v zemských volbách komouši), mínili jako srandu, pak nemáte rozum, zvláště v této době, kdy se vše u nás ve společnosti láme (slovenský think tank a jeho informace, že 35% Čechů si přeje návrat totality, to byste i vy volové z řad kopaček neměli brát na lehkou váhu, pokud teda Hašek nechce vytáhnout stranickou knížku i s fotrovou fotkou komoušského soudce a Veselému dát kladný kádrový posudek, že se angažoval i v dobách pro režim tzv. zlých, té demokracie), což u kopaček není nikterak podivný a nečekaný závěr. 

    Pokud to je náhoda, pak pěkně blbá.. která vás vespolek definuje a došlo k ní v životě, jak to tak bývá..

    • pač tady by se mělo srovnávat s výsledky kolegy Šilhavého na minulém ME. úplně kriticky..
      Na pozici předsedy svazu pak Dušan Svoboda, technický ředitel táta Marcela Verner nebo Tonda Barák st. a svaz pokvete.. i sportovními úspěchy. Navíc se na sebe budou moci podívat do zrcadla všichni..

      • https://www.idnes.cz/fotbal/euro-2024/trener-ivan-hasek-nominace-euro-2024-rozhovor.A240528_163658_euro-2024_min/foto/DUF812b60c244_030452_6477792.jpg

        když se sejdou dva komunistické kádry, má to končit závěrečnou soudružskou líbačkou.. jak vás to učili v hodinách marxismu leninismu, soudruzi..

        Btw už Fousek vysvětlil, proč nás stojí background repre o 5,3 mio více z veřejných peněz (alokovaných NSA), než tomu bylo navíc u podstatně fundovanější sestavy trenéra Šilhavého, podpořené i úspěchy za těch 5 let.
        Tady nastoupil tým absolutně bez úspěchů, tím pádem i kompetencí (vyjma asistenta Slavie) je tam sice jeden zahraniční odborník přes fýzu, ale ten nemůže dělat ten rozdíl 5,3 mio. A nemůže jej dělat ani VALORIZACE MEZD :D  Tím snad Fousek nebude argumentovat..
        Tohle už má šetřit ten /ne/manažer NSA tak, jak sliboval, že po zkušenostech s tenisovým svazem už napříště bude o krok napřed před policií, právě tou důslednou kontrolou. Tu by měl i replikovat do médií (její závěry), protože se čerpá, vy nýmandi, z veřejných peněz.. zase východní metody práce, nic transparentního dle vzoru západní kultury..

        • a kdybych vás před tím trendem ve společnosti už 2 roky nevaroval. Nutno říci, že tady ti idioti to soustředění plánovali ještě před tou informací toho slovenského think tanku, dnes už jim možná dochází, co je ve společnosti za pnutí v tuhle dobu, když je ta informace oficiálně venku. Anebo je jim jako latentním komoušům nebo hlupákům fuk, to je ještě další možnost..a nemyslí přitom ani na své potomky..
          Bouček pak vystoupí, že by titul mistrů světa měl společnost spojit. Spojovat ji můžeš, ty joudo, i bez tohoto elementu prakticky neustále v demokratický celek, stačí, když nebudeš zvát do studia Primy komunisty a dělat reklamu historicky kriminálníkům, obecně neparlamentní strany, pač to je jedna větší hrůza a lúza, než druhá, co se tam srocuje v rámci těch menších stran + vždy nevyzpytatelná ČSSD.. všechno totalitní, autokratické entity, a´t už krajně napravo nebo nalevo. Plus můžeš s neziskovkami pořádat a moderovat koncerty s Marešem na Václaváku s osvětou prvků demokracie. Ale to je zadarmo, vy dva nýmandi.. občanská aktivita. Ale vy jste typy, které čekají, kam se to pohne a co by z jednotlivých situací mohli mít, proto mi Bouček leze do telefonu a Mareš mě přesvědčuje, že je global star, akorát zapomenutá tady v Praze. Ale Amerika po něm šílí, když se postaví někde na basketu s margaritou.
          Vy jste Čuk a Gek téhle doby oba.. a navíc máte pocit, že jste nejchytřejší na světě, jak vám tenhle konzum, který jste tady rozjeli a poctivě jej hnojíte po léta svým fekálním projevem, nahrává a dává falešnou iluzi o vlastním úspěchu. Přestali jste být kritičtí i k sobě samým, vlastnímu intelektu, který by vás měl rámcově zastavit před něčím, co už přesahuje váš potenciál, kdy jste ještě společnosti kvazi k užitku. Mareš ale aspoń nemudruje do médií, Boučku. Mně on obecně přijde sice jednoduchý, ale v té své jednoduchosti i daleko méně nebezpečný, protože ho hned každý rozkoduje, i v tom jeho závadném hodnotovém ukotvení.. Ale oba jste fenoméni doby, uznávám, Mareš jen více signifikantním díky té prostoduchosti..

  • „Moc dobře si pamatuju ty řeči tenkrát,
    že to Zlínu pustíme. Ale tohle nebylo vůbec žádné téma, proto jsme byli
    s kluky hodně rádi, že jsme ten zápas zvládli takhle jednoznačně a měli
    jsme klid. Žijeme v Česku, kde jsou těžcí spekulanti, a dokážu si
    představit, že kluci v Jablonci teď nejsou úplně v komfortní situaci,
    protože budou podezíráni ze všech stran,“ zavzpomínal David Lafata.

    zdroj: https://www.sport.cz/clanek/fotbal-hanba-s-pribrami-a-zlinska-apokalypsa-aneb-kdyz-se-v-jablonci-na-zaver-hralo-o-zachranu-5028941

    Lafi a teď tu o perníkové chaloupce. Každý kantor by měl disponovat kritickým myšlením. Pokud jej nemáš, je velkou chybou ředitele tam, kde učíš, že tě zaměstná.. Zvláště v případě Peltonena a jeho cinknutého jara je to fakt hloupoučká glosa.. Kontra jeho živá kauza s dotacemi. Pokud se bojíš kritiky, tak se nevyjadřuj, ale nemůžeš vychovávat mládež tímhle stylem. To pak nemáš nejen ve školství, ale i veřejném prostoru, co dělat.. V konečném důsledku to dělá vola jen z tebe, pač všichni víme, jak to je, co ty podezřelé zápasy sledujeme. Teď na to doplatil Zlín (cinknutá Bohemka + v jejich zápase s Bohemkou je poškodil nepochopitelně sudí, včera Xi dělal, co mohl v Příbrami, aby vyhrála v handicapu, pískl i úplně nesmyslnou penaltu, je to tady zkrátka pořád, jakože kde píská Xi, tam to vždy žije, ten sudí má tak tak na řízení vesnického fotbalu, nemá absolutně cit pro práci sudího, intelekt podle mě taky ne), spadnout měla Karviná, nehrála vůbec dobře, co jsem na ni koukal..
    Má i neprůhledné hospodaření, kdy to tam tlačí socan na radnici, kde se prohlasovávají peníze pro fotbal, Karviná má tomu Wolfovi patřit, což je samo střet zájmů..

  • https://infotbal.cz/brankar-kinsky-oznamil-ze-neprodlouzi-smlouvu-ve-slavii-chci-pravidelne-chytat-od-koho-ma-nabidku/

    tohle je třeba dozvuk toho trejdu Slavie - Jindra Staněk za každou cenu vs. 2 kvalitní hráči + doplatek.. Nyní už snad každý chápe, jak to bylo pro Slavii nevýhodné. tzn. nejen nefunguje scouting, ale dělají se i velmi špatné obchody, s nedozírnými následky, protože Slavie teď přijde o hráče, který mohl být za 2-3 roky jedničkou. Pokud to udělali takhle, měli zkusit prodat Mandyho a Kinský měl být dvojka, která nastupuje třeba v pohárech, aby udrželi jeho zájem. Takhle ho nejen nezpeněží, ale příjdou i o kvalitu, pokud zahapruje zdraví Jindrovi nebo už i Mandymu. Okolo 30tky nikdy nevíte.
    tohle dohromady vše dává současnost Slavie. Musíte si tam vyřešit management zkrátka. Teď ten kluk ještě posílí konkurenci a bude hotovo. Mají štěstí, že Ada golmany má, ale Libe bude taky dotírat a v těch vzájemných zápasech jim může výkon Kinského nějaké body zase sebrat. Není to zkrátka obchodně ok. Obchodně ok byl přestup Juráska, to byl výborný obchod, to jsem psal.. ale jinak Slavie přichází o talenty příliš snadno. Já bych s ní dealoval pořád. :)  podle mě to tak má i Ada.

  • ty woe..to jsem hoši fakt nečekal. nejlepší zápas téhle generace.. bojujte takhle dál, prosím!!

  • https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/vincent-kompany-bayern-mnichov-bundesliga-novy-trener-burnley.A240523_095833_fot_zahranici_jic

    co se děje v Bayernu?? tam už to neřídí ty legendy minulosti.. Už jsem moc nechápal angažování Tuchela, podle mě je Bayern značka a měli by tam být nej trenéři na trhu, podobně jako v REalu třeba. Teď je volný Mou, tuším i Guardiola, který už ale v Bayernu pravda byl a přijde Kompany?? 😯  no jsem na to zvědav. Jestli vám to vyjde, tak se k vám jdu učit management. Ale už s Tuchelem to nevyšlo, tzn. musí to tam řídit někdo jiný než ty roky předtím, pač Bayern sešel absolutně z cesty, byť angažování Kane třeba chápu, i za ty peníze, to je výborný hráč.. V Bayernu se bude brzy měnit znovu trenér..

  • dneska se mi moc nelíbí Souare.. neudělat ten poslední zákrok na Preciada, tak bych ho raději stáhl. Působí nějak zadrženě, nevím, jestli tíha utkání, takového ho fakt neznám. Snad už se do toho dostal ke konci poločasu.
    Ten zápas ale není vůbec hezký, o víkendu to může ještě vyvrcholit ty odvety těch minisoubojů, zbytečně vyostřené..

    • vyrovnaný zápas, Plzeň byla důstojným soupeřem, ale proti dnešní Spartě, ve které je ten OHEŇ, se už těžko hraje, dokáže být efektivní, v určitých momentech smrtící. Psal jsem před 2 roky, když se to ve Spartě postavilo a rozpustil ten starý kádr, někdy po zápase na Bohemce, který Sparta drtivě vyhrála, že teď to začne vše sbírat a i v Evropě ty úspěchy. Plzeň ale pro ni bude pořád těžkým soupeřem, staví tam silný kádr, jestli dorazí Slon, uzdraví Durosinmi, přijdou ještě další, tak to budou krásné zápasy mezi těmihle týmy. Já to vidím mezi nimi příští sezonu..
      škoda, že to bylo tak vyostřené a nehrálo se jako posledních 20 min. Gratulace Spartě. :)

      • PLzeň má totiž taky vyrovnané všechny řady, teď už se jen 100% sehrát a budou velmi silní. Červík, Dweh, Hranáč jsou fakt výborní na to, jak krátkou dobu v klubu jsou.

  • https://infotbal.cz/nahrada-za-reznika-viktoria-plzen-si-vytipovala-noveho-beka-ve-slovanu-liberec/

    Ghali se mi taky líbí, ale mívá zkraty, i v bránění, mrkněte se ještě na to pořádně. Poslední dobou se mu navíc vůbec nedařilo. Tak jsem ho teď nejmenoval. Ale když má den, tak je to rozdílový hráč, to je pravda.. Mně se spíše líbí Čerňák na tuhle pozici. :) výborný hráč

  • fix Amerika.. 😬 Lojzo tady už nepomože ani modlení, to je cele na  tu křížovou cestu do té Compostely, aj s krucifixem na zádech. Připrav se, za hodinu valíš. v kněžském rouchu z plátna..šici na tebe spoleháme

  • kua my máme teď silné lajny, to je možná i na zlato, pokud budou takhle bojovat pořád. :) Kanada není tak silná, máme šanci je porazit. Nejlepší jsou Švédové, USA, kteří budou přidávat, jak se teď bude blížit play-off a nebezpeční můžou být Švýcaři. Slováci umí překvapit, ale mají ještě nezkušené lídry. čekám, že to bude mezi těmi čtyři, co píšu výše včetně Kanady, ale moc mě včera nezaujali se Švýcary. Švédi a USA se mi líbí více.

    • kua minutky nás dělilo od clashe s USA, teď nám musí pomoci Finové a uhrát bod, kteří už ale nepotřebují... ináč jdeme na USA fix.. dnes jsem FIN!

      • a jo, my jsme se Švýcary prohráli vlastně, Robert Záruba má pravdu. No tak to je v pytli asi. Finové hrajou pěknou tužku, Švýcaři se mi líbí, s tou Kanadou jim chyběl Fiala dlouhou dobu, to je výborný hráč z L.A.
        Naši dnes nehráli tak jako minulé zápasy, zkraje zápasu nebruslili, se mi zdálo, přesto jsme s Kanadou dali bod, mně se zdá Kanada zranitelná, nelíbí se mi jako jiné roky. Mají tam individuality, ale dělají strašné chyby, dnes i se Švýcary to bylo vidět. Kluci mají ještě jet lag, snad se to pozítří zlepší, hrát 100%, tak jsme dnes vyhráli, si myslím.
        Kanada, která má založenou hru podle mě, že vše tlačí do brány, měla v půlce zápasů snad jen 10 střel..😯😀

    • no a ve 3. třetině je taktika jasná, synci - šecko na toho Austina Powera.. a aspoň 3 před branku Kanady dorážet, pokud to netrefí rovnou teda..

  • v lize jsou teď v nejnevýhodnější pozici Budějky podle mě, byť se to podle tabulky a získaných bodů nezdá. :) Pač Zlín jede do Jablonce a nebude chtít spadnout, v Jablonci je Peltonen... :D  Pamatuji se, jak tam zoufalá Příbram musela uhrát něco, aby nespadla a PŘEKVAPIVĚ uhrála.. Ale taky pamatuji, když tam Zlín právě tu jednu sezonu spadl. Bude to asi o tom, jak hlubokou nenávist chová Peltonen k Moravě. :D  pač tady fan club opravdu nemá.

    A Budějky musí vyhrát v Karviné, remíza jim v takovém případě, kdyby Zlín vyhrál, nestačí, pač byly poslední po základní části, pokud je to pravidlo určení pořadí týmů při rovnosti bodů stejné u sestupu jako u titulu. Přitom dnes byly zase podle mě lepší než Gablonz, měly tam několik tutovek, vedly 2-0. Gablonz měl sice taky šance, ale Budějovice více.
    neměly by se bát ale v té Karviné hrát, viděl jsem minulý zápas, když je Karviná velice šťastně porazila a stejně tak to mohlo být naopak, remízový zápas. Budějky hrají stejným stylem venku jako doma. Měly by Karvinou poslat do 2.ligy. Letos doplatí fakticky na kvalitu ligy. I Zlín tam má zajímavé hráče, vlastní talenty + se mi líbí Načkebija. Teď se trochu zasekl, vyřizoval si víza či co, tak tady chvíli nebyl a nemůže se do toho úplně dostat, ale je to zajímavý hráč. Zklamal mě Gonzo, čekal jsem, že Zlín vytáhne z propasti, jako hrál v Olomouci. Spadl fakt hodně. 

    Jak se říká - měli byste skončit s fotbalem dříve, než on skončí s vámi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit