Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/jindrich-trpisovsky-slavia-viktoria-plzen-titul-jan-boril-zraneni.A240516_090951_fotbal_jicale nestane se Jindro vůbec nic, Sparta titul získá. Bolka hraje nyní opravdu špatně. Už na Baníku a nyní i proti Slovácku. Sparta by musela podat opravdu mizerný výkon v Boleslavi, aby to tam nedotáhla. Musíte si to na Slavii srovnat, je tam spousta nedostatků v managementu..Plzeň má za sebou hodně zápasů, ta koncentrace už taky u nich klesá na konci sezonu, mají před sebou ještě jeden vrchol - finále poháru, včera se to projevilo. Těžko se hledá motivace, pokud o nic v lize už nehrajete a nechcete se hlavně zranit před bojem o důležitou trofej..

    Na co ještě?
    S kolegy jsme se v týdnu dívali na
    utkání rakouské ligy mezi Salcburkem a Sturmem. První s druhým, něco
    jsme tam sledovali. A můžu říct, že náročnost české ligy je daleko
    větší. Po technické stránce jsou možná tyto soutěže vyspělejší, ale na
    zápasy, jako byl ten na Spartě nebo doma s Plzní, je nutné být
    připravený mnohem všestranněji. Kontaktnost, důslednost, soubojovost,
    rvavost a používání těla jsou v české lize úplně na jiné úrovni. Dřív se
    týmy možná spoléhaly na jednu dvě silné stránky a pár individualit, teď
    ale musíte být komplexní od běžecké a soubojové stránky až po tu
    taktickou. Tím neříkám, že zápasy v Česku jsou nutně koukatelnější, ale
    celý fotbal u nás šel hodně nahoru, což je zásluha všech lidí okolo něj.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/jindrich-trpisovsky-slavia-viktoria-plzen-titul-jan-boril-zraneni.A240516_090951_fotbal_jic

    s tímhle souhlasím. Dával jsem něco podobného nedávno do kontextu s Hancim, který tady hořel a v holandské lize září + srovnával druhou polovinu holandské ligy s týmy naší druhé poloviny tabulky a podle mě by dobrých 10-11 týmů holandské ligy mělo problém se v naší lize udržet. díky všem těm faktorům, co Jindra výše popisuje stran její náročnosti. V Holandsku se hraje otevřeně, taktika se moc neřeší. jde to vidět asi i na 2. lize, kterou jsem ale neviděl, kde září zase Dominik Janošek, který tady měl problém se taky prosadit + z hlediska bránění, což jsem mu vyčítal coby slabinu, protože pokud nastupujete ve středu pole, tak odtud je to pro soupeře nejkratší cesta k vaší bráně. Tam proto hraje výše, než hrával, na křídle, kde bych ho viděl i já, pač se mi zdá typově něco jako Roman Potočný z Brna, který tohle prokazoval hlavně v Liberci kdysi. Taky má slušnou kopací techniku.

    • https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/oscar-dorley-muz-zapasu-slavia-plzen-reakce-treneri-hraci.A240515_220919_fotbal_mama

      Oscárka mám dlouhodobě rád, opravdu výborný fotbalista.

  • https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-po-sezone-na-prani-vedeni-skoncim-prohlasil-kozel-5027697

    trenér Kozel tam udělal ale super práci. Viděl jsem Libe zase až teď na konci sezony více a hodně se zlepšili od toho zápasu s Baníkem zkraje sezony. Hodně kluků tam vyrostlo pod ním. Myslím, že nebude mít nouzi o nabídky teď, ale asi bude náročnější stran výběru týmu a jeho ambicí. Naši trenéři jdou nahoru poslední roky, proto se i zlepšuje takhle liga. :) jakože trenér Kozel už se mi líbil kdysi na Dukle..ta pod ním hrála taky pěkný fotbal

  • https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ocelari-trinec-prestupy-bohumil-jank-navrat-po-sesti-letech.A240501_125122_hokej_czo

    supe, obránce prostě potřebujem.. :) gl

  • https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/trinec-pardubice-finale-play-off-7-zapas-online-zpravodajstvi.A240428_092628_hokej_ivt

    tak jsme zase mistři no a coo, no a coo.. 😂
    rozhodl ocelářský management, tam jsou ve vedení lidé z oceláren a jde to vidět na všem.. Ale respekt k Pardubicím, sorry hoši za trochu té psychologie, jestli se vám něco doneslo. 😛😉 měli jste nejlepší team, ale FAMILIA. Nic není více než RODINA v životě. :) 
    Musíme posílit, hlavně vzadu, ale už asi i generačně obměnit vepředu, nevím, jak se cítí Růža, kapitán, to musí být kardio ve skoro 40ti hrát takhle. :D
    Navíc příští rok proti vám už budou Crosby, Mc David a možná i Pasta.. :)

  • Jirka je z toho skleslý, ani si pořádně neužil výsledek z
    Madridu,“ líčí Navrátil. „Nejde o lehké zranění, řešíme ho s profesorem
    Kolářem a jeho týmem, léčba probíhá u něj. Bude záležet, jak rychle na
    ni Jirkovo tělo zareaguje.“

    Zdroj: https://www.idnes.cz/sport/tenis/jiri-lehecka-unavova-zlomenina-obratle-zraneni-pauza-zprava.A240510_110308_tenis_ikuc

    kdo jiný by tuhle situaci měl zvládnout, než takový dříč jako Jirka. :)  Držím palce, Jirko. Brzké uzdravení, máš toho nejlepšího k dispozici - prof. Koláře, čiže to půjde nejrychlejší možnou cestou. :) a ještě přítelkyni psycholožku, na kterou máš nyní více času. vše zlé je pro něco dobré. :)

  • V play
    off jste obdrželi hned několik trestů od disciplinární komise a letošní
    rok v tom nebyl výjimkou. Nepřijde vám to už zvláštní?

    Když
    porovnám, za co dostal trest na dva zápasy Honza Ordoš a Tomáš Chlubna,
    za co jednou stál Honza Štencel, a pak vidím zákrok sparťanského Michala
    Řepíka, který dostal také dva zápasy, tak je naše důvěra k rozhodování
    předsedy disciplinární komisi zase o něco menší.

    Jak vůbec může vést disciplinární komisi Viktor Ujčík, trenér prvoligového týmu Jihlavy?

    (smích)
    Tak, že je každoročně APK zvolen. Ono ale není vlastně moc o čem
    rozhodovat. Nepamatuji, že by byl jiný kandidát. Při profesionalizaci
    ligy by bylo jistě víc než vhodné, aby disciplinární komisi řídil
    nezávislý šéf na plný úvazek. To je naše nejzásadnější připomínka k
    obsazení postu předsedy disciplinární komise. I když je jasné, že s
    rozhodováním bude i tak alespoň někdy panovat nespokojenost. Jde nám ale
    o to, aby rozhodovací proces měl jasnou strukturu a nebyl závislý na
    tom, kolik zbude předsedovi času na klíčová rozhodnutí vedle jeho hlavní
    pracovní náplně, kterou je trénování úspěšného prvoligového týmu.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/stanislav-bednarik-ceske-budejovice-eef-klubu-rozhovor.A240415_789590_hokej_rou#cxrecs_s

    zase jeden vzkaz Vikyne od těch, kterým de facto sloužíš.. Kluby extraligy, vy se máte domluvit na schůzi APK a prohlasovat si Vikynovo nahrazení nějakým právním zástupcem, nezúčastněným v hokejovém prostředí. Jinak se budete dohadovat donekonečna, koho má Vikyn rád, koho ne. To jeho rozhodování nemá opravdu racio, a to jsem do toho jen nakoukl.. navíc úplně nechtěně, pač hokej normálně až tolik u nás nesleduji.. Nějaký vámi oslovený právník to určitě za úplatu vezme, udělejte si mezi nimi tendr.. :)  abyste ponížili cenu.
    Spory budou minimální, pač právník chápe, co je to rozhodování precedentním způsobem + tím, že bude nezainteresovaný v hokejových kruzích, tak nějaká zaujatost pro tu či onu stranu nebude vůbec na stole.. Pokud by to byl antisportovec, což už dnes nevěřím, že i mezi právníky najdete (hokej je doslova národním sportem) a hokej nikdy neviděl, neznal pravidla, no tak mu tam k ruce bude sloužit šéf komise sudích pro to rozklíčování, co je a není faul. Trest už pak nechá kritickému myšlení  a LOGICE najatého právníka.

  • https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/slovacko-miroslav-kadlec-konec-kariery.A240512_202316_fotbal_duff

    končí jeden z nej obránců historie čs. fotbalu, stejně jako byl jeho táta. Hodně štěstí v životě, Káco. :)

  • Jedenáctá hráčka světa Darja Kasatkinová, jež už před časem
    sdělila, že je les.ba, loni v létě k tématu Saúdské Arábie poznamenala:
    „Těžko se mi o tom mluví. Nemyslím si, že všechno je jen o penězích.“

    Zdroj: https://www.idnes.cz/sport/tenis/tenis-turnaj-mistryn-rijad-kritika-navratilova-evertova.A240405_155932_tenis_ald#cxrecs_s

    tady něco kvačko i pro tebe a tvé rodiče, kteří tě vychovali, jak tě vychovali. Jirkovi Lehečkovi to snad vysvětlí jeho partnerka-psycholožka. U nás především je to vidět, nejen na psychiatrech s těmi komunistickými diplomy, kam se posunuly hodnoty, a že se pozvolna vracíme před tu revoluci. A to je alarmující, protože tahle profese by měla jít příkladem a tohle, co tady píšu o pěstování těch trvalých hodnot (nikoliv pomíjivých), by měli hlásat lidem lidé jako Cyril Hoschl. Ten namísto toho pošle do světa zprávu, že ač těžce nemocen, tak mu vadí, že nemůže řídit auto, což je ta pomíjivá hodnota (spotřební zboží). Navíc namísto toho, aby byl ve svém stavu doma s rodinou a užíval si jí, pač neví dne ani noci, tak mi jde ve svém egocentrismu slavomana přednášet, ani nevím o čem, do studia seznamzpráv. Přednášet by měl tomu Marešovi, Boučkovi, Křetínskému, Záhumenskému, Tkáčovi o jejich chování.. ale to je garnitura, která fungovala v synergii komunistické strany, jsou zvyklí sloužit (vidíme to nyní u soudu s Cimickým, co ten byl schopen pro komouše vše dělat z pozice oborové autority), byť je to v rozporu s jejich přesvědčením, anebo možná není, to by musel Cyril říci sám, kolega Koukolík to rovnou aspoň naznačuje, že se těch dnešních falešných elit definovaných navíc jen majetkem (obdoba dnešního sovětského svazu), nikoliv rozumovou podstatou, bojí, jako se bál dost pravděpodobně i komunistů. Tohle je naučené chování zkrátka s jeho podmíněnou reakcí, pánové.. jste jak ten Pavlovův pes.. tohle je taky o tom výše, jen s jinou skupinou současnosti..
    Tiscali už tady má slovo les.ba dokonce jako sprosté. To je fakt katastrofa, kam se někteří posouvají myšlením..jakože přemýšlí už dnes tak málokdo..

    • navíc to tomu Cyrilu Hoschlovi nadnesl jeho kolega Radkin Honzák, v jaké době se čs. společnost nalézá, že jde o dobu konzumu. Já ji říkám krizí hodnotového žebříčku. Přesto nás Cyril oblažuje těmito vzkazy.
      nemůžete implementovat do funkcí nejen v této době bývalé komunisty, popř. jedince překypující malostí, slabostí, což už prokázali té službě bývalému režimu, popř. jejich děti - děti elitních komunistů v zemi - soudců (Hašek). Máme už novou generaci. V tom Národním ústavu duševního zdraví by se měla udělat nyní evaluace mezi jeho kolegy, co se tam za dobu šéfování tady Cyrila vše udělalo. Protože víme, že trpíme nedostatkem dětských psychiatrů, s tím Cyril nehnul za tu dobu, co tam byl. Duševní stav dětí se zhoršuje, vzrůstá nám dokonce skupina těch, kteří s depresivními stavy míří do předčasných důchodů.
      Historie se neustále opakuje. Není možné jí ale chodit aktivně naproti. Není možné, aby 35 let po revoluci vedl reprezentaci země syn bývalého elitního komouše - navíc soudce, který navíc sám podivně vystudoval práva vedle fotbalu, dokonce s titulem JUDr, což svědčí o mnohém, jak se tzv. angažoval.
      Není možné, aby mu dělal asistenta člověk, který zpochybňuje sametovou revoluci - Veselý - výroky, že Češi umí jen cinkat klíčema. Oba navíc absolutně bez úspěchů, Veselý s ostudou v evropských pohárech, Hašek zvenku nemá vůbec nic, pouze domácí titul se Spartou. Tzn. nemají ani to CV.
      Do chodu spolku ale nemůže zasahovat stát, tady je to věcí předsedy svazu Fouska, dost pravděpodobně taky bývalého komunisty tak, jak se projevuje ve své funkci, jak to na svazu funguje.
      Podobně to mohlo fungovat i v tom Národním ústavu pro duševní zdraví, pokud se krize v psychiatrii takhle prohlubuje. Děláme, že něco děláme, to byla mantra, ve které tihle za komunistů vyrostli.
      Netuším, proč tam nebyl nominantem Radkin Honzák, který se s bratrem vymezuje protirežimně, má zdravé, kritické myšlení, jasné názory.
      Mám dokonce u Hoschla pocit, že je to ještě pozůstatek té bývalé rusofilní redakce Reflexu, kdy to tam Křetínský musel čistit, protože mu tam šéfredaktor, bývalý bulvární novinář Novy, psal ody na radost na Putina. Pač ty jeho provokace vůči mě s rýpáním do Ameriky, ty jsem nemohl přehlédnout. A pak sklapla past, přišla tahle nemoc, ale Cyril do nebere jako nějakou reflexi, má potřebu kádrovat dál a člověk netuší proč. Kdybys byl Cyrile nějak úspěšný ve svém životě, oboru, někam ten ústav posunul, nebo byl špička v psychiatrii ve světě tak, že by mi to řekl někdo z Oxfordu, Cambridge nebo Harvardu, tak tohle nepíšu. Ale to bys neměl čas na kraviny a slavomanské exhibice v médiích.
      Fakt u některých z vás zírám. Máte už někteří věk, ale rozumu jsem stále nepobrali. Popř. máte zavolat, pokud potřebujete doplnit informace s cílem mě nějak analyzovat, ale vám se hodí to komunistické kádrování (se zaručenými zprávami z jedné strany, navíc od prokazatelného dlužníka a podvodníka), které pohání ta závist (ideje marxismu, které do vás tloukli, hlavně záviď tomu druhému, pak vás komunisté naučili se angažovat a začali jste ty úspěšnější přeskakovat, což vám vydrželo i do téhle doby, chybí vám respekt, vám, bývalým komoušům, vás naučili jen tomu falešnému, ze soudruhů, do kterých se prostě nejde..).  Abyste vyhodnocovali ze zpráv od evidentně nemocného narcistického psychopata Záhumenského, obtěžovali i pro mě cizí paní, to mi přijde i na průměrného psychiatra ubohé. Z P.R. se dá žít jen do určité doby. Než se všechno provalí, jako u toho Cimického


      a to už se vůbec nebavím o současnosti a křetínského zastrašování mé partnerky ve snaze si udělat nějakou pozici v jednání + následném výstupu směrem na západě z něj. To bych Cyrile raději ani nechtěl znát tvůj názor na tuhle jednoznačnou záležitost a standard v obchodních jednáních oligarchů. Pač by tě to vrátilo asi do té doby komunismu, kdy jsi taky raději držel hubu v případech podobných ústrků soudruhů - taky falešných elit. čiže nepoučuj a raději se věnuj rodině, pro mě nejsi absolutně autoritou jako žádný bývalý komouš..

      • přitom se ví, že být těch dětských psychiatrů dosti, tak ta křivka dětí a té skupiny 19-24, kteří míří do důchodu kvůli nezvládnutelným depresím, není tak progresivní. Kdyby se s nimi pracovalo. Cyril tam byl do roku 2021, neudělal s tím trendem nic. Teď na tom problému 2 roky pracuje nový ředitel Winkler, z nové generace psychiatrů..

      • provokují navíc psychopaté, to sám Cyrile moc dobře víš, ani ne tak ze studií psychiatrie za komoušů, ale co jsi musel dohnat po té revoluci už z relevantní literatury. Vůbec se neznáme, tak tady s tvými kolegy psychiatry a psychology o generaci mladšími jen zíráme, co jsi byl do své nemoci vše schopen publikovat coby rýpanec do mé osoby. Ale to je komoušský naturel, takhle vás vychovali..
        Jen je fakt s podivem, že ani nyní, kdy by ses měl věnovat rodině, bilancovat svůj vlastní kdo ví jaký život (když člověk kouká, co vyváděl Cimický za komunistů v praxi psychiatra režimu), s tím nepřestáváš..

    • ten majetek navíc získali nájezdy na banky v devadesátkách, jak už jsem psal. Dnes vám nikdo, jako jim, nepůjčí bez historie 2-3 mld. pro start podnikání. Tehdy ty banky taky padaly jedna po druhé díky chybějící legislativě.. a Cyril to moc dobře ví.. Využili jen jedinečnosti té doby, žádný podnikatelský um v tom není. Podnikatelský um je rozjet něco z nuly..

  • https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/jindrich-trpisovsky-slavia-slovacko.A240518_215154_fotbal_jic

    budu a nebudu Jindrovi oponovat, protože myslím vždy o 2 kroky dopředu, nežiju přítomností tedy, jak radí ezoterikové - přitom všichni víte, že čerpání (tedy žití) minulostí jsou v podstatě reference, které si každý bereme v životě, nikdo nechce narazit a budoucností žije každý tvrdím (pojistky v domácnosti jsou dobrým příkladem, spoříte pro děti určitě většinově, na důchod, což se přímo dnes doporučuje ekonomy, mohl bych pokračovat, čiže je to ezo pole zase, jak ho známe u těchto retoriků). :) máte pak náskok před konkurencí. Ale zároveň ho pochválím.
    Slavie je podle mě nyní v přelomu - nevychází jí už snad 2 roky absolutně scouting, Plzeň a Sparta mají tedy 2 roky náskok s hráči, kterými oživují tým po tuhle dobu. Tři roky by už bylo moc..Pokud Slavie bude pokračovat v trendu, přijdou i nějaké odchody klíčových hráčů, může to být příští rok pro některé novináře a bookies zase překvapení, že ten souboj o titul bude hlavně o Plzni a té Spartě a Slavia se může honit s někým jako Liberec, který už má po trenéru Kozlovi přeci jen základ hotový, nyní si to nový trenér ještě uzpůsobí do své hry, no a Libe zažije podle mě největší progres, když vidím tu soupisku, pracují i na dalších příchodech, které by měly dávat smysl + udělali trenéra, který pracuje moderním stylem - tzn. on sám volí  hráče do svého herního stylu, podobně jako Xabi Alonso, Guardiola. Je to ten anglický model.
    A uvidíme, co Boleslav. Tohle jsou pro mě momentálně týmy, které jsou kádry nejdál v lize. Slavii tady kritizuji, ale svou kvalitu samozřejmě má, jen se dívám dopředu, jak píši v úvodu. A některé hráče zase asi neudrží, protože budou mít asi nějaké ambice v kariérách. Zároveň se mohou podařit ale zpětné příchody třeba Lingiho, nebo toho mladého záložníka z Lecce, který se tam vůbec nedostal do áčka. Což znamená u obou rychlá zpětná aklimatizace a rozhodne ten letní scouting.
    Popravdě ale nečekám, že se něco pro příští rok změní, protože ty 2 roky ztráty + již avizovaný odchod Jurečky (hodně kanadských bodů) a zatím žádná adekvátní náhrada dopředu avizovaná (proto píšu, že rozhodnou letní příchody v případě Slavie), neukazují, že by se něco měnit mělo. Plzeň buduje už rok nový tým, má i velmi silnou lavičku, zdvojené posty, velice dobrý scouting a scoutingový tým, Sparta totéž - Rosa  je velice zdatný scout a manažer,  i ty sumy, za které ti kvalitní hráči přicházejí, v porovnání s přínosem, dávají do kupy tu současnost Sparty. Stejně tak jeho odvaha, kdy se rozhodl rozpustit ten starý kádr, který nebyl ideálně charakterově nastavený a začal budovat ve Spartě něco nového, za tu je teď odměněn. STejně tak koncepce, která ve Spartě je nastavená, vybudované treninkové centrum, herní systém, to vše dnes mají na nejlepší úrovni v lize, proto ji vévodí. Dává to manažersky smysl.. A za tím je Rosa, především + Brian stran toho herního systému áčko i béčko. Za úplný manažerský majsterštyk pak považuji tu sumu, za kterou prodal Hanciho, který do té doby kupil opravdu šílené chyby a vidět videa jako scout, tak na něho nabídku v životě nepodám. Taky tuším ta nabídka byla jen jedna, přesto z Feye Rosa vymáčkl maximum + ještě pomohl klukovi, protože ta liga Hancimu sedí podstatně více než ta naše taktická.
    Slavie v současnosti třeba může konkurovat pouze tím odborným, trenérským zázemím právě.. Plzeň rovněž + se přidává ten scouting, už za éry Pavla Vrby vybudovaný background v klubu, spousta lidí je tam dlouho, připomíná to rodinnou atmosféru, tohle Sparta budovala teď ty poslední 2 roky, Slavia tohle má taky dlouho, ale chybí ji odborné zázemí v managementu právě, což rivalové mají. Adu Šádka jsem už opěvoval, selský rozum, vyloženě krizový manažer do fotbalového prostředí.
    čiže já bych s tím optimismem být Jindrou počkal, pač už je tam dlouho (ten optimismus), ale 3 roky nic v domácí konkurenci. Chápu pozitivní nastavení všude v oborech, ale důležitější je děcka kritické myšlení v podnikání. Pokud ho nemáte, můžete být pozitivní, jak chcete a úspěchy nepříjdou - můžete si hrát na Zenony (stoiky) z té helenistické doby, ale tenhle obor konkrétně bude vždy o krizových manažerech, a tam to není o čakrách, ale o schopnosti se správně rozhodovat v krizových situacích. Ekonom navíc musí vždy přemýšlet negativisticky, vidět pesimistickou variantu, to vám řekne každý, kdo je dlouhodobě na manažerském postu, popř. tvoří rozpočet firem.
    Tam Slavie ztratila kontakt s konkurencí.

    • ještě u té koncepce Rosy a Briana Priskeho jsem zapomněl trenink ve stejnou dobu A tým, B tým vedle sebe na hřištích na Strahově.. což umožňuje vyměňovat si hráče samozřejmě a nácvik herních systému, situací, standardek, trenér A týmu vidí hráče B týmu v jednotlivých situacích, dává to zase smysl. Tohle vše je progresivní styl a stojí za změnou současné Sparty kontra té před příchodem Briana..

    • můžete být ten Zenon v působení na tým, atmosférou v klubu, ale nakonec ve vás musí zvítězit ten Pyrrhon v nastavení koncepce, každodenní rutině v kanclu zase, tzn. nesmíte přestat pochybovat o svých krocích (to je to kritické myšlení), protože jen to vás dostává z uspokojení a před tu konkurenci + vás to nutí zlepšovat se, přemýšlet jinak než konkurent, popř. ten nejslabší v podnikání - stoik.
      Tím, čím se nyní zabývají ve Slavii + do mě tlačí někteří mystici pozitivismu, tím už se zabývaly právě ty dvě helenistické koncepce v řeckém starověku - skepticismu a tá Aristotelova větev stoicismu..
      V podnikání musíte tou první cestou, v životě tou druhou. Tzn. doma jsem úplně jiný než v podnikání - potvrdí každá partnerka a ostatně i rodina.. :) A není to o řvaní - tohle už je o Eysenckově temperamentu, proto může být Rosa stejně dobrým manažerem jako Ada nebo Svěďa, protože Slovácko jelo v tom anglickém modelu, Svěďa tam do příchodů hodně mluvil..

    • jinými slovy - současná Slavie posledních 2 let může být momentálně ráda za ten trenérský tým, jinak byli možná i za Plzní, která trošku doplatila na první takový delší rok tohoto nového týmu stran zápasové praxe - hráči této generace na to nejsou ještě zvyklí většinově, znali to tak akorát Kopi nebo Řezňa z minulosti a pohárové éry Pavla Vrby a ten navíc moc nehrál.
      Příští rok už ale bude i tahle nová Plzeň připravená na tu trojroli - liga, domácí pohár, evropské poháry právě, čiže přibude konkurent. Jindra dělá, co může, ale každý trenér potřebuje podporu scoutingového týmu, bez tohoto ta práce dělat nejde.
      Ukazuje se ale tady ta jeho trenérská kvalita, tvrdím. Právě v tomto období, byť nevyhrávají tituly..to může ostatně jen jeden tým.
      Pokud by teď Plzeň vyhrála pohár, tak budou určitě se sezonou NADMÍRU spokojeni, ne nadarmo tam jsou právě ty dva naše momentálně nej fungující týmy (dle mého) v tom finále. Pokud ne, alespoň vydělali v pohárech, udělali si světový rekord, který už nepůjde překonat stran zápasové bilance (PLzeň půjde už jen do Ligy Mistrů příští roky tvrdím, max. Evropské ligy - tzn. těžší soupeři, ale i teď porazili kvalitní Zagreb, ještě někdo tam byl, s Fiorentinou výsledkově super, doma drželi krok), ale v Plzni podle mě nečekali ani tohle, protože jsou právě ve fázi přebudovávání týmu a daří se jim to, přicházeji už i výsledky.
      Proto Pán Bůh se Slavií, pokud jim nevyjdou letní příchody.. konkurence je dále

  • tak Vikyne, jsem na tebe zvědav, kolik Řepíkovi napaříš, pač to je tak na 10 zápasů. To vaše rozhodování, v tom aby se čert vyznal, hlavně, že se tlemíš těm z basketu. Je úplný úlet, že trenér jednoho týmu předsedá disciplinárce. Ten hokej to má taky manažersky nedotaženo, pak si Ujča může vyřizovat účty s kdekým v extralize..

    tam by to mělo kopírovat ten trest toho juniora, který sekl do hlavy nedávno toho protihráče, pač to je vyloženě úmysl - surová hra. Jsem na tebe fakt zvědav, tady se ukáže, jestli máš kompetence vůbec o tomhle rozhodovat, pač se tak děje navíc ve zkráceném řízení..

    • https://www.sport.cz/clanek/podcasty-za-mantinelem-o-emocich-ktere-prekracuji-hranice-a-disciplinarnim-gulasi-5025994#dop_ab_variant=1278011&dop_source_zone_name=sport.web.nexttoart

      nějak obdobně jsem ti to tady Vikyne psal před hodinkou, te´d to čtu na sport.cz od hokejového experta a novinářů. Diváci a hráči mají z tebe srandu, novináři a experti taky, jen to nemohou takhle expresivně vyjádřit do médií.. Diváci si z toho dělají srandu v hledišti, hokejisté nerespektováním pravidel, proto neustále zasedáte..

    • https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/michal-repik-sparta-trinec-semifinale-disciplinarni-komise-viktor-ujcik.A240408_100618_hokej_ivt

      disciplinárku by měl vézt někdo, kdo má v pořádku úsudek, disponuje kritickým myšlením, intelektem, je bezpodmínečně nezávislým, nezainteresovaným v hokejovém prostředí ideálně. Jenom takhle si může získat u hráčů respekt, nebýt pro smích. Proto máte tolik práce, protože hráči vás mají na párku, a to na všech úrovních, pokud rozhodujete i o těch juniorech.
      Je úsměvné, jak se Ujčík dokáže vcítit do určitých hráčů, tuší jejich pohnutky, u jiných naopak tímhle nedisponuje, zkoumá nesmyslně úhly z pohledu, který mu nemohou záběry dostatečně potvrdit, namísto toho, aby měřil transparentně stejnými nebo obdobnými tresty v jednotlivých precedentních situacích a tvořil si tak i aliby v argumentaci novinářům, kteří se logicky ptají, proč rozhodoval v tomto případě takhle, v jiném onak, přičemž jde o zcela totožnou situaci, popř. proč některé zákroky vůbec netrestal, byť šlo zase o totožné zákroky a disciplinárka se jimi vůbec nezabývala (videa u argumentací v odvolání Dana Voženílka). 

      Absolutně netuší, jak tuhle funkci vykonávat. A nikdo mu nedal ani nikdy mantinely ideálně z právníků..
      Ten zákrok byl veden na místa, kde hokejisté nemají chrániče, Řepík to musel vědět, proto tam taky udeřil. Ruce byly daleko vzdáleny a i do těch rukou se snažit trefit hráči, kterého ruce živí, je snaha vyřadit jej z pracovního procesu.. navíc v naprosto rozhodnutém utkání, což svědčí taky spíše o nezvládnutých emocích než o nějakém zákroku z přemíry snahy v boji o výsledek, jak argumentuje nesmyslně Ujčík.

      Vikyne, co jsi studoval?? tohle je zase manažerská funkce, která chce uvědomělý, kritický rozhodovací proces, protože v ní ten aktér často může rozhodnout o výsledcích klubu, jeho sezony.
      Co dělá svaz?? fakt vám v tom sportu tak yebe, že nechápete, jak se dělají transparentní konkurzy?? šéf disciplinárky musí být nezávislou osobou, ideálně úplně mimo hokej, ideálně s právnickým vzděláním, určitě pak vysokoškolák, pač je tam zajištěno právě to kritické myšlení a reprezentace svazu, nebo APK, nevím, jak to máte rozděleno a ani mě to nezajímá, jak to tak sleduji tak, aby ho nepoškozoval svými nelogickými výroky.
      hlavně, že se Vikyne směješ těm baskeťákům a sám si rozumu moc nepobral..

      • navíc, pokud ho podle telepatických schopností ezoterika Ujčíka Řepík nechtěl zranit, tak proč mu dává vůbec nějaký trest. To je stejný příběh jako u Michala Kempného, což byl velmi nebezpečný zákrok... Pokud by ho ten třinecký hráč viděl, tak se asi nenechá hodit takhle hlavou na hranu mantinelu.
        Vikyne fakt, co jsi studoval?? nebo máš hodně kámošů ve sparťanské kabině?? to je právě to, čím bude Třinec, kdokoliv další, vždy argumentovat, protože disciplinárku nemůže vézt bývalý hráč, navíc bez právnického nebo jakéhokoliv vzdělání. Víme navíc ze zkušeností jako společnost, že síla a schopnosti sportovců bývají obvykle jinde než v mozkomíšní oblasti..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit