Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Polreich. S přítelkyní jezdíme po restauracích které jste označil vaší samolepkou jako restaurace dobré,ale v sobotu 2.6.2012 jsme navštívili restauraci Rybárna v Pardubicích a to co jsme tam zažili to bych vám nepřál. Myslím tím jídlo,protože to bylo něco strašného. Jídlo bylo absolutně bez chuti,dáte si něco jako médium a přinesou Vám vysušenou rybu za 350,-,objednáte si šťouchané brambory a dostanete suché brambory. Já si dal vepřový špalek a dostal jsem prý 300g masa,ale bylo to jako bych jedl mrtvému zadek a taky dost vysušenej. Sůl a jiné koření asi nemají a čekat 15minut na to než si nás vůbec někdo všimne no tak to děkuji,ale už nikdy. Jinak vám fandíme a dejte těm co nám vařej pořádnej záhul ať se to dá aspoň jíst. Nechcete se do těch Pardubic vrátit a s tou samolepkou si to rozmyslet? David Picek / picekdavid@seznam.cz
  • Určitě to je odborník-kuchař, určitě má své nějaké pozitivní stránky tak jako každý v něčem - ale je jen škoda, že kazí dojem tou svou vulgárností, nepřátelskou negativitou, jako by on byl naprosto neomylnej a dokonalej a všichni ostatní jen povl, kterým dává najevo pohrdání. Než být v kontaktu s takovým typem, radši budu jít suché brambory. Neumím si představit komunikaci s takovým člověkem.
    • mozná se takový zdá v televizi,ale nažaivo je jako kazdý jiný clovek.z na to ze je známý a skvelý kuchař.
  • Pan Pohlreich asi umí dobře vařit, ale určitě by se neměl vyjadřovat k tématům, kde odborníkem není. Mám na mysli EET. Je to podnikatel, tak není divu, že se bouří. Elektronická evidence tržeb už tu měla být dávno, hned v začátcích podnikání, po revoluci. Státní rozpočet by bezesporu nebyl tolik v mínusu, možná dokonce by byl plusový. Je smutné, že i velká část slušných podnikatelů se už že zásady staví proti všem kontrolním mechanismům. Toho pak bohužel zneužívají někteří naši politikové a ve svých politických půtkách slibují a prosazují pokřivená pravidla, která jsou výhodná zejména a jen pro podnikatele. Jinak mám pana Pohlricha celkem rád a rád sleduji i pořady o vaření.
  • Není to třeba spatny clovek ale velkej hulvat v te televizi.
    Stoura se porad v nose, hladi si hlavu a mlaska u jidla.
    U stolu sedi jako buran s vidlickou si div nevypíchne oko. A porad se necemu tlemi.
  • Pana Pohlreicha by někdo měl naučit hlavně správně stolovat.
    Pro š¨sledování jeho zpracovávání jídla v ústech se prihlížejícím nedělá dobře.
  • Jméno

    Vedeme při o to, jak se jméno Pohlreich vyslovuje. Dá někdo vědět? *7*
    • hellraiser

      Re: Jméno

      Jednoduse- [pólrajch] *4*
  • honza1957
    pane pohlreich .o vašem kuchařském umění nebudu vůbec pochybovat , párkrát jsem podle vás vařil a opravdu klobouk dolů "super", ale jako veřejně známá osobnost by jste si měl dávat bacha na svoji někdy nevymáchanou pusu ,jako inteligentní člověk za kterého se prezentujete. nejsem proti vám zaujatý ,ale poslední dobou mám pocit že se osobnosti prezentují moc vulgarizmy z pocitu že jsou vtipné ,nejsou jsou trapní
  • Buran zústane buranem. Nejsem pro cenzuru,ale pro takovýho pablba udělat pořad v televizi. Stejně se jen opičí po zahraničních pořadech a hlavě se neumí chovat buran.
  • Luky1987
    Pohlreicha rozhodne nemusím
  • bibina

    HB

    Všechno nejlepší, šéfe!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit