Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já ho žeru

    Sleduji každý díl a neexistuje že by mi mohl ujít.Já Pana Zdendu miluji, miluji jeho vyjadřování, jeho pohled na druhé a život jako takový. Je prostě jednička. Akorád jsem si chtěla o něm něco přečíst, ale tady v tom životopisu moc toho nemá. Myslím tím jestli má a kolik dětí apod. *16*
    *7*
    *14*
    • Re: já ho žeru

      Přála bych Vám, aby byl svobodný a potom, až budete vařit, aby se Vám díval přes rameno. Pak by Vás mohl počastovat slovy, že umíte h.... a že ho s..... To by pak asi bylo po lásce.
      • hellraiser

        Re: Re: já ho žeru

        Ono ale uprimne receno, v tech hruzach, kterymi se tam kolikrat musi brodit, se ani nelze divit, ze obcas mu to ulitne, nakonec kdyby to tem kucharum rikal moc jemne, houby by si z toho delali...a neco jineho je varit doma a pro nekolik desitek ci stovek hostu v restauraci ci v hotelu. *3*
        Pokud nekomu vadi, ze se v poradu moc pouzivaji sprosta slova, rada je jednoducha- nedivat se na to, programu je dost, nebo existuji i jine cinnosti. *4*
  • Zdendo jen tak dál !

    Zdeňku, fandím Ti ! Někdy se člověku po hospodském jídle udělá špatně a je dobře že do nich tak šiješ ! Ta vulgarita je na místě ! Mám velkou chuť na hovězí biftek s toho domácího chovu udělaný od Tebe, nebo se někdy vypravím k Pelikánům a uvidím jak jsi jim pomohl to vylepšit! Jen tak dál ! Nejlepší kuchyně je ČESKÁ ! Už vidím jak si dánové na zámku pomlaskávají na svíčkové s brusinkama !
    • Re: Zdendo jen tak dál !

      Opravuji - je to rastaurace U Štěpána a ne U Pelikánů. Obec Vojetice *9*
  • Jo,dobrý!!!

    Tak konečně něco pořádnýho,pane Zdenku,Vy jste TEN PRAVY GURMAN, který tady chyběl,díky!!!
    Prosím naučte tady TY "umělce" tvořit!!!
    *4*
  • přaní

    ahoj Zdendo
    Všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěch v tvém pořadu.
    ti přeje Blanička. *4*
  • ali

    Dobrý den pane Polreich moc rad sleduji váš pořad jste super a hlavně profik pokračujte dál ve své show nikdo na vás nemá vaše chování a mluva je super takže moc děkuji a držím palce děkuji.Aleš
  • ZDENEK

    Vážený pane Zdenˇku,moc ráda sleduji Vás pořad.Vaše mluva,která je vypípaná je skveľá a lidsky obyčejná.Moc Vám fandím,muj sen je jednou ochutnat aspon jednu dobrotu co vaříte.Meˇjte se hezky a budte hodný.Jana *14*
    • Re: ZDENEK

      Mně moc sympatický nepříjde a ta jeho mluva... škoda slov pro ni. Je až z podivem, že ten nahoře trestá lidi, co jsou hodní a ne takový hovádka (hodně slušně řečeno) jako Zdenda, kteří si nevidí na špičku nosu a povyšují se, jako kdyby snídali s papežem a prezidentem třikrát do týdne. A ti hodní, co nikomu neubližujou, tak umírají denně na rakoviny, při nehodách nebo vraždách. A pak, že je na světě spravedlnost *9* *9* *9*
      • Re: Re: ZDENEK

        co to sem pleteš? A vůbec víš co je to 666?
        • Re: Re: Re: ZDENEK

          rozhodně lepší než pavilek *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: ZDENEK

            je to ďábelský číslo ty chytrej *16*
            • nika1979

              Re: Re: Re: Re: Re: ZDENEK

              je magické čislo♥♥ Pavilek
              666- ja mam nika1979...... ročnik 1979***************
  • ?

    Dobrý večer, ráda jsem sledovala Váš pořad, ale postupem času zjišťuji, že si Vás dost dobře neumím představit jako dobrého šéfa. Prosím, uvědomte si, že má přece každý právo na svůj vlastní názor a Vám nikdo nedal do vínku neomylnost a pravdu za každou cenu. Řídím 103 zaměstnanců, samozřejmě prostřednictvím jejich přímých vedoucích, ale vyslechnu názor každého a věřte mi, že mě to obohacuje a stále získávám nové zkušenosti a tím se i učím. podotýkám, že si naše organizace vede vekmi dobře. Trochu skromnosti a méně ješitnosti by Vám slušelo lépe! Jinak Vám přeji mnoho dobrých lidí kolem Vás! Mirka H.
    • Re: ?

      Ono je to možná trochu jinak. Kuchaři tvoří něco, pod čím je pak pan Pohlreich "podepsaný". Tak to musí přeci musí být tak, jak si šéfkuchař představuje. V kuchyni nehledejte demokracii !!!
    • hellraiser

      Re: ?

      Je obcas mozna drsnejsi nez by se hodilo, ale zase na druhou stranu, oni si kolikrat v nekterych tech restauracich ani nic jineho nezaslouzi, to si nekdy rikam, ze nektere ty restaurace by meli bez milosti zavrit....a jak sam Zdenek tvrdi, ze takhle se mezi kuchari i mluvi, tomu bych mozna i veril, tam to musi kmitat, neni cas na volbu nejakych uhlazenych jazykovych prostredku a vse se podrizuje tomu tempu- a ocividne v Cafe Imperial a Divinis to funguje. *4* Pokud se nekomu ten slovnik nelibi, at se na to nekouka. *4*
  • jitkamorcova

    Zdeněk

    Zdeněk je úžasný člověk a výborný kuchař.V jeho podniku jsem byla,je to zážitek na celý život.......je prostě svůj,před nikým si nesedne na zadek a svou práci dělá skvěle a hlavně mu jde o lidi - což v tomhle státě je velice,velice vzácné....... *14* *14* *14*
    • Re: Zdeněk

      to máš kliku já se tan jen tak nedostanu a horozně si přeji snim někdy vařit ale jinak seš můj člověk
  • Je to borec!

    Je to borec! fandím mu. I když Itala mám možná radši :-)))
  • joey.jordison

    53

    všechno nejlepší !! jseš stokrát lepší než Babica *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit