Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Pohlreich

OSOBNOST 10.3.2009 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    No ja nevim asi by me polraich uvaril ten borst. V baste ho kazdou stredu ale maji.

  • MartinDyntar

    Protoze me nejak vyhladlo...

    .

  • Luky1987

    Pohlreich se už cpe i do současných našich seriálu o ničem a hruz, nemusím ho

    • Ellka

      Nemám ho ráda, je to hulvát a umí prd a vořech! Jen se vytahuje a vecpe se opravdu všude!😠

  • Pro Zdenka jen chvala
  • Zdeněk je super kuchař,moc mu fandím,až budu mít čas,zajdu do Imperial Cafe na oběd,rád bych ochutnal,co vaří jeho profi tým.
  • Zdeňka Polraicha sleduji jeho pořad o vaření Ano Šéfe a tam radí jak mají vařit a dělá to hezky pěkně krásné i líbivě a umí vařit skvěle přeji hodně šťastné vaření v pořadu Ano Šéfe *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • *3* Zdenda vaří skvěle tak bych chtěl umět jedině k němu na vaření to jo
  • Zdeněk je určitě dobrý kuchař, ale vadí mi ta jeho vulgárnost. Do TV se to vůbec nehodí.
  • Ja když uvarim tady v cechach tak vsem chutna , ale zjistil jsem ze na Slovensku toto jidlo uz nedelaji stajne jako v cechach, A nemuzu se vnucovat ze ja jsem KING a on ne.
    Když jsem videl varit mlade nemce tak jsem se musel zasmát. ale ve vysledku to docela bylo dobře.Ja myslel ze vari amater.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit