Přejít na výpis diskuzí

Willow Smith

OSOBNOST 16.7.2010 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobře zpiváš willow *14* a nejvíc se mi od tebe líbi pisnicka Do it Like Me (Rockstar a whip my hayr *14* *14* jo a ten tvuj bracha žeru ho on má teda svaly ahh sem na žhavena uuuuuu miluju ho proste jo a nevim proč si udelala takovocou chibu že sis ostřilala vlasy to nevíš jak je to pro holky suležite cochapeš to jj co jj tak chpešto ahhhh
  • Happy Birthday
  • gagagirl

    Wilow

    Je fakt skvělá , aby v její rodině jsou všichni talentovaní !!! *14* *4* *14*
    • socool

      Re: Wilow

      Já jí a jejího bratra přímo miluju. Jo a víte v jejich rodině je ještě jeden kluk ale ten asi nechce bejt slavnej. Je na spoustě fotkách *9* *14* *14* *15*
  • Taková mladá a už zpívá... :D Super!
  • Má docela dobré písničky, zrovna dnes jsem si dvě poslechla. A jednu má dokonce s Nicki Minaj! Prostě bomba, vůbec bych to nečekala! Určitě to zdědila po tátovi...
  • Ahoj jmenuju se pavel jemi 17 a pocházím s karlových varu a miluju tě wilow chci tě ale že ty ani newis ze existuju tak dneska se du zabít !:( miluju tě a budu tě milovat i v nebi budu na tebe davat ze zhora pozor mozna te i uvidim jako ducha zajdu za tebou dneska umřu nechal jsem i dopis pod moji postely mnej te se lidi miluju vás :))))))):((:***♥
    • Renysek12
      Nesmíš se zabíjet jen proto, že ji tak strašně miluješ! Víš jak třeba já mám tak strašně moc ráda svoje rodiče, kvůli kterým bych udělala cokoli na světě? Ale taky se kvůli tomu přece nebudu zabíjet! Prosím, nedělej to!
      PS: Na tento komentář je už asi pozdě, co? :(
    • BULDOG
      Co?! Nemužeš opustit všechny co máš rad jen pro ní ja jí mam taky moc moc rada ale nemužu umrit jenom proto nedelej to prosím
      • Hle, ten Pavel říkal, že nás miluje! OMG!
    • DepecheModeLoverka
      nepřeháněj človíčku, kdyby se šel vždycky někdo zabít jen proto, že se s ním nevyspí známá osobnost populace by byla v řiti
    • Jsi blázen? Willow máš šanci někdy vidět - třeba si psát přes Twitter!!! Si blázen O.o
      • Renysek12
        Na Twitteru už Willow nebyla aspoň čtyři roky. Poslední tweet napsala v roce 2011.
    • What the hell?!! Jsi psycho? Doufám, žes to nemyslel vážně a děláš si srandu!
  • Tancuje,jakoby se jí chtělo na WC,zpívat neumí,hlas má furt upravený,trapný oblečení a HLAVNĚ!!!!!HRAJE SI NA TO CO NENÍ A TO JE PĚKNÁ ZPĚVAČKA....jE HNUSNÁ,JAKO NOC,TWL....Kterej člověk jí dáváto hnusné oblečení!!!!!!!!!! *11* A upřímně,jási myslím,že tancuju líp,ale zpívat neumím a ani se nedívím i já,když neumím zpívat bych byla slavná,kvůli rodině
    • Hele já respektuju to že má každý jiný vkus. Mě by se též líbilo být slavná...jo závidím jí ale alespoň ji neurážejte!!!!A zpívat umí (teda alespoň líp než já)! *3* a to že je hnusná jako noc-není pravda
  • je dobrá ! ;-) píčeee

    náhodou, naty roky je genius more!!! se z ní neposerte tady všeci že ona něco už v dětství je a vy i když vám je 15 a víc nic.. :) každá kunda chce byt něco aby si ji lidé v okolí všimli, ale to že se namalujete jak fiflečny to nic neuděláte... ona je super, a i když nemá hlas jak nevím kdo, zas berte kolik má roku.. děcka v 10t rokách neumějí ani poděkovat a ona něco dokázala.. tak ji nezavidtě.. more.. ste ubozí někteří.. také lidi fakt miluju co musí každého/ každou brat do huby... se podívejte prvně na sebe a pak na druhé..a NEZAVIDTĚ TOMU DRUHÉMU I TO HOVNO CO MÁ.. někdo je dole někdo nahoře.. tak už to pochopte... MRDKY :)) MAM Z VÁS DOST.. A MYSLETE SI O TOMTO KOMENTARI CO CHCETE,. A NEZAVIDTE... POUZE "ZIREJTE" A ZAVIDTE A NESNAZTE SE NAPODOBIT.. JE PROSTE DOBRÁ..A AŽ JI BUDE 16CT, BUDE LEPŠÍ JAK EVA FARNA.,. TAKŽE TAK :)) FUCK OF
    • Re: je dobrá ! ;-) píčeee

      sebi mas pravdu, kazdy umi jen zavidet at se podivaji na sebe co umi a at pak mluvi... neserte se jinym do zivota nebo nato doplatite.. :o) naprosto s tebou souhlasim segro moje. Je fajna lepsi jak nejaka Milley co si hraje na neco co neni.. kazdy kdo ma love tak si muze vybudovat i to co neni.. bohuzel je to tak.. tak se neposerte z toho ze ma 10 kundy.. jen ji ciste zavidite a priznejte ze mam pravdu... ste ubohe.. doufam ze jednou spadnete jeste vic na tu hubu a pak si uvedomite, ze pomlouvat druhe zato faakt nestoji :)
  • nechapem preco to komentujete. Je slavna a mozno ze preto si dectvo uzije.Vsaksa pozna s Justinom bieberom to uz je super nie? a myslim ze kazdy v jej veku by chcel byt slavny a byt ako ona.
  • Becky1331
    Happy Birthday *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit