Přejít na výpis diskuzí

Willow Smith

OSOBNOST 16.7.2010 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vikismile

    willov

    jájízávidím že má takového bratra!!!!!!!!! *14*
    • Re: willov

      Já jí závidím spíš tátu :D.
  • anett96

    ..

    ona je to fakt dcera Willa Smitha?..a sestra Jadena Smitha?? :D :D *14*
    Wow v tej rodině má každej na něco talent *14* *4*
  • Takhle...

    Heleďtě,víte co bych já dala za to abych nemusela chodit do školy??Ale nikdo z nás nevíme a snad ani ona sama Willow,že vlastně přijde o ty nejlepší léta a kde si vůbec najde kamarádky?? *13* To jí je asi tatínek jenom koupí..Nikdy nepozná pravé přátelství,všíchni s ni budou jenom kvůli tomu,že je bohatá.Ale s tím talentem máte opravdu pravdu..Je opravdu talentovaná *4*
  • missabbey

    Tk no :D

    Já jí zavidím tátu taky :D a její vlasy a to že je slavná xDD Ale má super hlas :D
  • hanullka95159

    ...

    Z ní něco bude... *1*
  • jejeka
    Všechno nejlepší přeju moc :) Wendelín Simpson* *14*
  • willow

    já bych chtěla mít jejího taťku docela jí ho závidim....ale ona taky není špatná
  • mayinqa

    Talent

    Ta holka ma fakt talent.. a je moc pěkná.. Nj ten talent má po kom zdědit.. I Jaden :) *4* *4*
    • willow

      ona je tak skareda jak skarede kacatko viem preco nema ta skaredacka boyfrend
      • Re: willow

        ty kundo jedna bila se podivej na sebe vdyt ji je 10 let a uz ma mit jako kluka jo ona neni tak ostarena jako vy vam je 10-11 a už bi ste chtely jebat a jestli mas neco proti cernym tak hned muzes dostat *16*
  • mishkabieber.17

    Willow Smith

    willow je fakt skvělá závidím že v 1° letech tolik dokazala *1* *1* a ten jeji singl whip my hair je superovej no *1* a jeji bracha ty voléé *1* už nwm kdo to tu psal ale v rodině mají fakt nějákeho dalšího člena nebo co ?? *7* a tady jedna zajímavost: mamka se jmenuje Jada - a bracha od willow se jmenuje Jaden :D a willow a will smith no neni to skvělé?? :D jinak ta rodina je skvělá a talentovaná *1* *1* *1* *1* *3*
    • Jsou a hodně taletovaní *1* *4* *3*
  • Delfinka:I do not know why I'm here I can insult me even if I did not know how to sing and those that can be put on one and me and Will Smith has a great style and is not repeated after Lady Gaga 's not true !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit