Přejít na výpis diskuzí

Willow Smith

OSOBNOST 16.7.2010 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobra no co s tym.Ale slava jej stupa do hlavy *1*
  • Líbí se mi její styl, hudba a vše okolo i její brácha a celkově rodina je super. Ti co nemají slavné rodiče tak se můžou i v pěti klidně stát slavnými když na to mají. Od toho tu snad jsou různé talentové soutěže, superstar a tak podobně. A kdyby byl/a hodně dobrý/á tak je jedno jestli je z Česka nebo támhle od někud z Ameriky a je jedno jestli jsou bohatí nebo ne! Ti co jí nemají rádi a píšou tady ty nesmyslné komentáře tak teda fakt nechápu proč si prohlížíte její "profil". A ti co píší že ztrácí dětství protože nechodí do školy je to blbost. Kdyby chodila do školy tak jak už tady někdo psal měla by kamarády protože její táta je slavný a to by asi nebyla ráda. A je to snad její rozhodnutí a ne vaše, stejně si tohle nebude nikdy číst tak jí tu nepište jak je blbá protože ona není. Adios přátelé
    • Hesky receno fakt to nema chibu dobre si to rekla i tak sito ona cist nebude co stoho mate zee tady pisete a gdis se vam nelibi nechejte sito pro sebe.. *3* *4*
  • mne osobne sa nepaci podla mna sa robi velkou pani
  • Pravdou je, že kdyby neměla tak slavného tátu (i když Willa baštim *3* ), tak by asi slavná a takhle přidrzlá nebyla. Proboha, vždyť, takovýdle děcka akorát přispívají k tomu, aby to dělali i ostatní. Třeba mě by mrdlo, kdyby si moje 11-letá sestra dala píchnout píro do jazyka. Až na to bude mít věk tak klidně..
    Zpívat neumí a ani se oblékat. A to že je ošklivá.. to zase pravda není, nesmíte jí křivdit ve všem. A slává jí stoupla do hlavy.
    Bazinga
    • Apsolutně souhlasím kdyby to udělala moje dcera v 11 letech tak bych asi....... Aji to že se ostříhala naplešato. A máš pravdu kdyby její otec nebyl tak slavný rak by ona nebyla tak slavná. Připadá mi že je hodně drzá a sláva ji stoupla do hlavy. A nebo i to oblečení co nosí moje mamka by mě asi uškrtila kdybych si něco takového vzala, ale hlas má super to se musí nechat. Jen říkám že je mladá na pirsing navím jak se to píše a na takové oblečení a některé pózy co hodněkrát dělá. Já už ji vidím co bude dělat v osmnácti až skončí někde ve vězení. A přemýšlejte trochu o tom teď ji je 13 a takovéhhle věci dělá už od jedenácti já bych svoji dceru zabila kdyby toto dělala v 11 a aji kdyby to děla v 15
  • ja te zboznuji tvew pisnicku sou hezky proste suprovy *14*
  • Prepač zabudla som a Všetko naaaajlepšie :* mam ťa rada <3
  • Ona ze nic neumi? hlas ma upravenej skoro kazda hvezda napr. selena na zivo moc dobre nezpiva a studiovy verze jsou temer dokonaly!! podle me je dobre, ze se aspon o neco snazi a celkem se ji to dari :)
  • ...
  • dlaho přeju k tvím 12 tinam miluju te *14* *14* i tvího brachu
  • Je to prostě hustý, já už nevím jak to jinak popsat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit