Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ostanes v nasich srdciach a nielen ti ale aj tvoj krasni hlas mam ta moc rada *14* *14* *14* *14* *13* *13* *13* *13* *13* *13* velmi ma to boli budes chibat na tomto svete
  • *9* Whitney Houston *9* navždy *9* ostaneš v ! SRDCI ! *9* R.I.P. *9*
  • bude trvat dalčich 100 let než se ti někdo vyrovna http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/9.gif
  • Whitney Zpívala velice,velice dobře i když brala drogy.Však si to zkuste být MTV jednička všichni media za vámi lezli a bylo toho na Vás moc.Milujeme tě Whitney!!!!Odpočívej v pokoji!!! *9* *9* *13* *13*
  • jsemtostaleja
    Spi sladce andílku,
    byla Jsi nejlepší ve svém žánru..
    ** I love You - forever **
  • Navždy zůstaneš v mém srdci Whitney :'( , Mám tě moc ráda :). Tohle se nikdy nemělo stát ! *9*
  • to jo no !! a kolik lidi slavnejch este umre do 10 let ! hava dej :( doufam ze Dave Gahan je nesmrtelnej *5*
  • ????????
  • Měla jsem tě vždy ráda Whitney a vždy budu.Nikdy na tebe nezapomenu! ♥
  • Hezkého vlantýna Whitney Houston...budeš nám moc chybět

    Prominte že to píši ted ale letim do Londýna *9*
  • Ale může za to že se neléčila protože na drogy a alkohol jí naučil manžel a podporoval jí v tom...
  • Škoda té zpěvačky,je jedno že brala drogy ale lidi musí hodnotit zpěv a ne vzhled a co bere za svinctvo *16* *9* *9* *9*3NIT
  • Kdyby si slavné osobnosti vážili života tak by to takhle nedopadalo...RIP
  • A není to jediný smutný den *9* Všimněte si, že tak brzo umírají hvězdy, které jsou nenahraditelné!! *9* Bieber se dá okopčit, ale takové hvězdy jako Elvis Presley, Merylin Monroe, Michael Jackson, Elizabeth Taylor, John Lennon a já nevím kdo ještě .. *13* Takové už nikdy nebudou *13* Whitney mi bude moc chybět
  • Kdo by si toho nevšiml? *9* Mě už to ŠTVE!! To prostě není fér *13* *13* *13*
  • natyppp
    Je to pro mne zdrcující zpráva a taky pro mou rodinu. Moc mě to mrzí hlavně její rodina má zrovna špatné období *9* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *13* *9* *13* *9*
  • your-darling
    ne taky mi přijde, že se "ztrácejí" samí slavní lidé... ne že by nikdy nikdo neumíral nebo tak, ale poslední dobou je to nějak často...
  • your-darling
    Moc mě mrzí co se stalo... Whitney byla skvělá zpěvačka... A hlavně byla ještě mladá, je škoda, že zemřela tak brzy... *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • To je hrůza!! Taková skvělá zpěvačka!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* * *13* *9* *13* *13* *13*
  • tj a Justin Bieber furt nic :D
    jinak je mi líto Whitney měl sme jí rád jako herečku i zpěvačku....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit