Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malo ktera takovej mela hlas bila vijmečna a jeji škoda prostě navždi v našich srdcich whitney huston *9*
  • whitni bila hvezda s
  • Whitney byla moje nejmilejší zpěvačka je mi moc lito že zemřela *9*
  • jirkagumancik
    OMG vy jste trapní :P Obviňovat hned nejbližšího.. Jen kvůli konverzaci se dnes na webu osobnosti.cz objevila novinka že se utopila!
  • Bobby brown je náhodou super zpevak a nemuže za to ona se to mala naucit prestat brat *16* *16* *10*
  • takovy talent jakoje ona takovy se nenajde na kazdem rohu za vsechno muze on Bobby on ji to naucil brat drogy chudak Whitney mela sem ji moc rada krasne zpivala prekrasne *9* *9* *9* *9*
  • už jo.... 1 den před Grammy
  • Léčila ale nepomohlo jí to
  • usnula ve vaně prej :((( i love you Whitney!!!!!!! :'( :'( :'( REST IN PEACE...<3
  • jak mohly napsat že umřela na předávkování když naa tom pokoji žádný drogy nenašly a prej ani u ní...jenom tam prej byli běžný léky ale žádný drogy tam nebyly...jko nechápu...
  • si lepší než ten trapák Bieber a Selena Gomez.Oni totiž ani neuměj zpívat..miluju tě Whitney opravdu moc a nenechám se zmást těma blbýma novinkaMA!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Myslim že každý člověk ,ktery uslysel tvou pisen IWill Always Love You se zamiloval do tveho hlasu jako ja mam te rada :)
  • velice super spievačka!!
  • Bylo opravdu velká hvězda, která svítila a hřála, jakmilé zaněl.,její písně. Je to velice škoda, když takovéto hvězda zhasně. Věřím tomu, že tam nahoře, nám Tvé hvězda bude nadále svítil a hřát, jak jsem byly na to zvyklí. *8* *14* *9*
  • Whitney byla a bude nejlepší zpěvačka ,lepší už nebude nikdo. *9*
  • Zpivala krasne, byla krasna. Skoda, ze odesla tak brzy:-( Odpocivej v pokoji!
  • Budeš chybět, ale tam v nebi nebudeš sama, Falco i Jakson ti budou dělat společnost. Odpočívej v pokoji, byla jsi velká 1 !
  • Whitney má dnes pohřeb, odpočívej v pokoji.
  • Whitney tvůj singl I will always love you mě velice uchvátil!!!! budeš mi chybět holka a moc *9* *9* *9* *14* *14* *14*
  • K uctění její památky byla velmi známá píseň I Will Always Love You (určitě znáte) vložena do hitparády
    http://www.ujdeto.de/qcharts.php
    Kdo by ji chtěl uctít aspoň tímhle způsobem, může pro ni hlasovat.
    Zůstane v našich srdcích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit