Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ?

    má Whitney nějaké české stranky??? *7*
  • Whitney je nejlepší

    Její hlas je nádherný je to moje favoritka už hodně dlouho.Myslím že ted když se konečně rozvedla s tím magorem co jí jen ničil tak že zase brzo zazáří z novým super cd už se těším *4*
  • Před několika dny jsem náhodou objevila jednu písničku od Whitney (předtím jsem jí vůbec neznala)a úplně mě uchvátil její hlas,jsem z ní opravdu nadšená,bohužel o ní zatím moc nevím,takže kdybyste mi o ní někdo chtěli něco napsat tak budu opravdu ráda.předem dík...
  • Whitney

    Je opravdu super, já osobně zbožˇˇNuju píseŇ One moment in time.... *3*
  • Kársná ženská se supr hlasem http://www.qfnu.edu.cn/department/english/web/waiw jd/i%20will%20always%20love%20you.mp3
  • Whitney..

    Whitney by mohla stat na nejakych prknech,bez jakkyhokoli doprovodu a proste si jen prozpevovat a uz jen tim by cloveka prikovala k zidli..Dokazala velky veci a jeji hlas je naprosto uzasny..Nemam slova,jakymy bych vyjadrila muj obdiv k ni,k tomu co dokazala..Drogy a chlast jsou to nejvetsi svinstvo na svete,ale ja doufam v to,ze Buh bude stat pri ni a pomuze se ji z toho dostat.. *14* *14*
  • nEJLEPČÍ ZPĚVAČKA NA SVĚTĚ(ASI BYLA)JE MI JI TED LITO..NO ALE I TAK JI MILUJU *4* *4* *3* *14*
  • Whitney

    se narodila s obrovským talentem k hudbě a hlavně s nejlepším hlasovým fondem.je to ta nejlepší zpěvačka co se kdy mohla narodit. *5*
  • Whitney is best!

    Whitney Houston je člověk ,který se hned tak nevidí má obrovský talent ,který mě fascinuje .Bohužel jako život každé celebrity ani ten její není geniální a drogy byl pro ni asi jediný únik ,ale asi to nebylo to nejlepší řešení.V každém případě je to silná osoba s bohatým duchem a já myslím že svou závislost zvládne .A natočí ještě lepší film něž byl osobní strážce.
  • wh

    whitney houstn je nejlepší človíček na světě!!!
  • Tahle zpěvačka nemá chybu,je škoda,že zkončila na drogách,protože kdo se hrabe na její hlas. *9* Nějaká Britney,Shakira,Pink atd.. *1* Doufám,že se z toho dostane,držím jí palečky! *3*
  • Krásně zpívá(spíš zpívala).Drogy a chlast jsou svinstvo.A Osobní strážce je bomba film:)
  • Hej ted jsem videla v tv Osobního strážce, strašně se mi to líbí.Whitney tam fakt válí.Má (měla) super hlas, jeden z nejlepších na světě.Ale drogy a chlast je svině.Škoda,no.Snad se z toho dostane. *7*
  • *9* *3*
  • Hledám

    Ona strašně hezky zpívá a nejlepší je "Bodygoard". Nemáte někdo tutu písničku? *7*
  • Tohle je bohyně!!! tu zbožňuju jako nikoho jinýho na světě, samozřejmě jako z hudebního světa....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit