Přejít na výpis diskuzí

Vivien Eileen Bauernschmidt

OSOBNOST 15.7.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klaruska44

    vivinka

    vivinka je krasna *14*
  • narozky

    čawes všici dneska ma vivi narozky tak přeju všechno nejjjlepšííí *14* *14* *14* je fáááák dobrááá
  • pravda

    avril nenapodobuje to je totiž jen styl oblikani a tak se oblíká drtivá vetsina holek a songy afh jsou dobre a avril taky tak se bezte zakopat do zeme
  • Náhodou ;-)

    Náhodou Vivi je skvělá zpěvačka:-)
    Musim říct že vypadá jako avril,těma vlasama a docela i obličejem:-)
    Ale styl oblíkání mají docela jiný:-)
    Protože Vivi má takový více teenagerské věci než Avril:-)
    Avril má už víc dospělácké a je klidnější:-)
    Ae co se týče Vivi je moc dobrá zpěvačka:-) *4*
    • Re: Náhodou ;-)

      to máš pravdu.mě přide že je to emácká kapela,já sem takyemo,nikomu to newa
      • Re: Re: Náhodou ;-)

        Já jsem taky EMO a poslouchám je.Řekla bych že je to EMO skupina XD
      • Re: Re: Náhodou ;-)

        Já nejsem EMO, a je mi jedno, jestli je to emácká kapela-nic proti EMU nemám. *4* Já to poslouchám prostě proto, že se mi to líbí *3*
  • wahaha

    Mi přijde trochu jako avril
  • adela11

    Vivi jako Avril

    Mně připadá že se Vivi hodně podobá Avril,ale každá zpívá úplně nádherně.Ted' poslouchám hodně jen tyhle zpěvačky...zpívaj fakt suprově!!! *3*
  • heliik120

    ViVi

    Mě se moc nezdá jako avril ale stím zpěvem máte pravdu že Avril zpívá kraviny jako je jsem stebe celá žhavá a hej hej nenávidím tvojí přítelkyni a Vivi zase zpívá o rozchodu svího kluka.Podlemě Vivi má hezký písničky a Avril má zas hezký hlas.Takže obě jsou od sebe odlišné ale obě super *3*
    • Re: ViVi

      Jj,to máš recht!!Obe je upe zbožnuju.A nepřídou mi zas tak stejný!!!!!!!!!!!!!!
  • rad0vka19

    Opice

    Vivi se jenom opičí po Avril....nic jinýho to neni..a oblečení..styl účesu a líčeni...jenom se po Avrilce opičí!!!čupka !! a pipina a navíc zpívá strašně...mno fůůůj a ble *9* *9* *16* *8*
  • Jste kozy:-D

    Já to poslouchám proto,že se mi to líbí. Nezajímá mě,zda se opičí po Avril,ale je fakt,že se takhle oblíká většina holek. Zpívá hezky a ani jsem nevěděla,že je tak mladá. DOufám,že to tak půjde dál a t je co poslouchat:-)
  • myrna

    Je nej__!_!_

    Je fakt good prostě Nejlepší! Spívá krásně! Je podobná Avril a neopičí se jak tady většina píše! Prostě se jí třeba líbí styl Avril! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit