Přejít na výpis diskuzí

Vivien Eileen Bauernschmidt

OSOBNOST 15.7.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verco

    Vivi je nejlepší

    Vivi je nejlepší a nećhápu proč jí nadáváte!Má sice stejnej styl jako Avril Lavigne,ale to neznamená že se opičí!
    Nedávejte jí!
  • Vš nej :-*

    ááách Vivi všechno, všecičko nejlepší :-*
  • mileyiiinka

    Awoojj

    vivi je nejlejpší *14* a když jí budete nadavat zašlapuu *13* *16* *1* *1* mám jí nejvííícc rááádaaadadada
  • Vivy

    Vivi je krasna,prekvapujici teprve 16 let.....nevim proc ji srovnavate take mou oblibenou avrilkou,nemaji nic spolecneho,mozna tak,ze se staly mladych letech mega hvezdy....
  • ....xDD

    hhh...nechápu jak můžete srovnávat Vivi a Avril.... já konkrétně Avril upe nesnáším... ale někdo tu psal... že Vivieny songs nejsou vůbec známé a Avril... to prej upe mooooc....:D hhh... nic proti ale Avril se pomalu strácí... už jí pomalu nikde nehrajou....a Aloha From Hell.... dávaj tedkom všude=P *14* Prostě....Aloha From Hell my best group.... *14* *14* *14* *14*
  • klaruska44

    ou

    hele my jsme se narodily stejne juchu *14* *14* *14* *3*
  • monty25

    AFH končí

    Musím sem napsat hodně špatnou zprávu. Aloha From Hell jako kapela končí, protože se spolu nedohodli na tom, jak by měla vypadat jejich druhá deska. Je to obrovská škoda. Doufám, že aspoň Vivi bude zpívat sólově nebo třeba v jiné kapele, protože je to obrovský talent.
    Více zde: http://www.alohafromhell.de/news/Al oha/ef62wo
    • Re: AFH končí

      myslíš fakt že je to pravda? *7* odepiš mi pls *3*
      • Re: Re: AFH končí

        jj, je to fakt bohužel pravda :((
  • castelymy

    tina

    vivi ma dobry hlas ale pesnicky su na jedno kopyto proste nic zaujimave, fearof tomorrow je skvela pesnicka a inak girls just wanna have fun NEPREBRALI od miley! ta pesnicka je v originale od Cyndi Lauper z roku 1983!!!
    • vickiii-candy

      Re: tina

      Přebrali jí..!!! *13*
      • Re: Re: tina

        Hmm mno tag ji přebrali jéžišš to je teda katastrofa víte kolik zpěváku zpěvaček a bandu to dneska dělá?? hhhhhhhhooooooooddddddnnnnnnneeee tak už je nechte bejt
  • -identified-

    Vivi je GOOD!!

    Hele nechápu proč jí tu Fšichni nadáwal!!!!!!!Newopičí se po Avrilce!!!!Wobě sou ¨super!!!A wona se s Avril ani nikdy nemusela wydět jako wte kolik lidí se takle maluje ty woči??????A nenadáwejte VIVI!! *13*
    • aloharockgirl

      Re: Vivi je GOOD!!

      mas pravdu jsem na tve strane na strane -identified-
      *13*
  • Vivi je sluníško!

    A navic je miliardakrat hezci nez avril! a ma miliardakrat lepsi hlas *14* *5*
    Catch me if you can!!!!!!!!! :P
    Walk Away - proste neeeeej!!
    • rad0vka19

      Re: Vivi je sluníško!

      hahahahaha..a kde si na to prisla,???? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit