Přejít na výpis diskuzí

Vivien Eileen Bauernschmidt

OSOBNOST 15.7.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhá Avril

    Tvl! Tak když sem se koukla na osobnosti Vivien a Aloha from hell tak první čeho sem si všila bylo že mi připadá druhou Avrilku! *9* *9* A zdá se mi že chce bejt i jako ona! Ale Avril je jenom jedna!!! *13* Jinak zdra všem! *3*
    • Re: Druhá Avril

      ty blbko vždyť je úúúúúplně jiná a navíc zpívá smyslu plný songy a ne jak avril např.:
      JSEM Z TEBE CELÁ ŽHAVÁ *16* *16* *16* *16*
    • Re: Druhá Avril

      ty blbko vždyť je úúúúúplně jiná a navíc zpívá smyslu plný songy a ne jak avril JSEM Z TEBE CELÁ ŽHAVÁ *16* *16* *16* *16*
    • lilinqa

      Re: Druhá Avril

      já tě vyvedu z omylu páč:
      jestli ti přijde že se oblíká jak avril tak tě můžu ujistit že se tak oblíkaj i další holky ale třeba ani jako avril bejt nechtěj!
      a navíc Avrilina hudba stojí za hovno.. ty staré písničky jsou super ale ty nové o hovně, Vivi nepíše sračky typu ,,Jsem z tebe žhavá" ale krásné procítěné písničky *14*
      • Re: Re: Druhá Avril

        Máš recht všichni vo tom kecaj a při tom je úplně jiná!!! *10* *10* *10* Navíc má hezčí hlas! a vbec... její písničky jsou lepší
      • avrilie

        Re: Re: Druhá Avril

        náhodou má doceŁa pravdu zhe i napodobuje Avril a heŁe neurážej Avril,její písničky jsou stáŁe skvěŁý,prostě nejŁepší na světě!!!!!spíš ta AFH je vymaštěná německá a přitom hodně sŁabá skupina,koukni se jak Avril to ĐaŁeko dotáhŁa!prodaŁa přes 40miŁ aŁb a zařaĐiŁa se mezi nejŁepší interprety na světě a sama uvidíš zhe po roce po nich neštěkne ani pes,prostě sŁabá skupina,sorry fanouškům,je to můj názor!! *1* *3* *13*
        • Re: Re: Re: Druhá Avril

          *13* *13* To se ti to říká, víš jak dlouho AFH vystupuje???
          Ani né Dva roky a už ted maj skvělěj úspěch , vyhrávaj ve soutěžích o nej začátečnickou kapelu a Avril ta je na place už nějakej ten rok tak nwm proč je takhla srovnáváš!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8*
        • martina1999

          Re: Re: Re: Druhá Avril

          Souhlasím s tebou!!
        • Re: Re: Re: Druhá Avril

          Avril má furt úžo songy a Vivien taky tak se nehádejte kdo je lepší , páč obě sou super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
        • dianna114

          Re: Re: Re: Druhá Avril

          Nebo si jdi poslouchat pištění Avril,jestli se ti to víc líbí...
        • dianna114

          Re: Re: Re: Druhá Avril

          Ale prosimtě,když vidíš holku,která se oblíká podobně jako Avril a má blond´atý vlasy,tak hned musí kopírovat Avril?? *16* A že má AFH jednoduchý texty? Avril snad ne?! To je samý hey hey...navíc si furt myslí,jaká to je rockerka a přitom je to už jen namyšlená barbie,nechci jí urážet,ale já osobně Avril nesnáším! Vivien mi přijde teda lepší a rozhodně lepší hlas!
        • rebelka13

          Re: Re: Re: Druhá Avril

          Hej ale Vivi je lepší než Avril!!A navíc AFH sou nej!!!
          • rad0vka19

            Re: Re: Re: Re: Druhá Avril

            to neni pravda
        • Re: Re: Re: Druhá Avril

          Tak hele ja ma rada jak avril tak aloha a AFH sracky rozhodne nezpiva....
          a pochybuju ze by Vivi chtela byt druhou Avril ma svuj styl a ten je skvelej stejne jako ona!!!! *14*
  • anetteolzon

    Vivi

    TAk pište ne ? *1* hej je fak dooobrá (vivien)
    • r...7

      Re: Vivi

      No super zpívá já nevím co dodat?????,:-D *3* *4*
      • Re: Re: Vivi

        tak aspon dodat vse nejlepsi *4* *15*
  • vivi

    Hej nevite nekdo jestli je vivien avrilina sestrenice kamoska rika ze tak nekdo plsky odepiste dik *1* *1* *1*
    • rebelka13

      Re: vivi

      Není sestřenice *5*
  • klaruska44

    vivienuska

    ona je uplne krasnaaaaaaaaaaaaa *14* *14* *14* *14*
    • Re: vivienuska

      Je fajn zpěvačka a je škoda že se o nich ví tak málo.Kterej song se vám líbí nebo ne naopak nelíbí?Me se líbí DONT GIMME THAT,SO WHATS GOING ON nebo taky HELLO,HOLLO a nejvíc GIRLS JUST WANNA HAVE FUN a nelíbí se mi WALK AWAY,DONT HURT YOURSELF a CAN YOU HER ME BOYS.
    • Re: vivienuska

      To je slabé slovo. *14*
    • Re: vivienuska

      To jo sluší jí to. *14*
  • Facebook

    Vivi už má nový facebook je tam jako VivienEileenBauernschmidt a ma tam stejnou fotku jako na myspace z zivaku..
    • Facebook

      Ahoj... vzkaz pro Brambora,ty si myslíš že na tom fb je doopravdicá Vivien..,nebo že to je jen nějaký obyč člověk který si czal její jméno a vydává se tam za ní.. dík odepiš nebo ne čau..;)
  • Všechno nej nej nej

    Všechno nej Vivi.....ať se ti daří...si ta nej zpěvačka *3* *3* *3*
  • twistr

    Pozdrav

    Dobrý večer všem. Prosím kdo by si chtěl popovídat o této skvělé mladé zpěvačce ať se mi ozve tady na diskusi. Jinak děkuju všem, kteří se jí zastávají a podporují Vivi. Děkuju ještě jednou

    Váš správce *14*
  • kajuska4

    narozky

    vsechno nejlepšííímm k tvým narozeninámmmmmmmm VIVI *3* *3* *3*
  • Vše nej

    Vše nejlepší k narozeninám Vivi *3*
  • sweet-k

    :)

    Celá diskusia bude teraz prepchatá jedným slovom Všetko najlepšie aj keď si to neprečíta. Ale to je jedno aj tak jej želám všetko naj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit