Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nejhezčí

    Tomáši!!!! Seš fakt nejlepší nejen že jsi krásnej,ale atky ti to jde na hřišti. Krásně tam baletíš.A ta kapitánská páska ti slušela.Sleduji každý váš zápas. Nevim jak myslíš,ale Kocurová se k tobě nehodí.Přemýšlej!!!!!!!!!!!!!! Adelka Pa pa pa
  • Hraješ dobrej fotbal.V zápase s Makedonií se ti dařilo,ale když nechtěně odešel Baroš, tak to tam Koller neměl komu sklepávat.Potřeboval trochu výpomoc.Jo a,střílej víc levačkou,ten gól byl parádní.Jentak dál.
  • Odepiš

    Ahoj si ten nej fotbalista.Prosim tě odepiš na můj e-mail a já ti pak napíšu moji adresu a pošli mi fotku s autogramem.Ahoj
  • super

    Ahoj Tomáši jsi super jsi ten nejhezčí,nejlepší a tak dále moc ti fandim a přeji další uspěchy.Ahoj
  • Do toho

    Jsi fakticky dobrej.Všechny zápasy v národáku jsi hrál skvěle.Sledovala jsem všechny zápasy českého týmu.Přeju ti hodně štěstí!
  • Tomik

    Tomášek Rosický je nejúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnější chlap na světě.Má krásný nohy a hraje úúúúúúúúúúúúúúúžasně fotbal.Má ale jednu chybu-Kocurovou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ha

    Tomášek Rosický je největší kundelák :) haha je proste nejhezčí...."sluníčko" čus
  • Rosa je nej:-)

    Čau lidi Rosa je úplně úžasnej a moc mu fandím. je to děsnej sympaťák a má krásný oči, zadek a úsměv.Tak čao :-)
  • Měl si dostat kapitánskou pásku ty ja a moje kamarádka vám moc fandím doufám, že vyhrajete
  • nie si lepsi ako baros.ale aj ty si zlatyyyyyy
  • Je nej. lepší než Baroš. pět golů no to je super.Hodně moc mu fandí m je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tomáši seš fakt řítek!máš supr tělo a seš ten nej fotbalista!!!!!!
  • MÍM IDOLEM JE TOMAŠ ROSICKÝ. NECHÁPU CO NA NĚM VIDITE. NA EURO 2004 DAL 5GOLŮ A HNED JE TO MILÁČEK VŠECH. TOMI JSI SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit