Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo

    Jsi mmmmmmmmmmmmmmm fakt jako dost dobrej ale ta Kocurová promiň ale jako já jsem lepší:-)
  • Tomášek

    Tomáši,ty jsi nejlepší a nejhezčí....
  • Jsi nejhezčí a nejlepší fotbalista.Doufám, že ti to s Radkou vyjde. Přeji ti hodně štěstí v kariéře i v osobním životě!
  • Tomášek

    Je dobrej fotbalista.Akorát mi u něj vadí Radka Kocurová. Na EURO mu to moc slušelo.Mam segru která po něm jede, kdo by po něm nešílel když je tak rozkošnej.Jo a těch pitomích keců si nevšímej ty co to psali jsou blbí.Jsi vynikající!!!!!!!!!!!!!
  • Jo jeste by prosimte napis e-mailovou adresu!!dik moc
  • Kocurova mam dotaz proc Rosu tak kazis!!!!!!!!!!!FUJ
  • Jde ti to super

    Nazdar Roso neposlouchej ty keci ze je nekdo lepsi nez ty to vubec neni pravda a akorad mi u tebe vadi Kocurova doufam ze ti nasledujici sezona vyjde na jednicku s hvezdicku a odepis!Tak zatim
  • DOBRÝ

    JSI SUPER
  • počasí

    Tomáš je opravdu dobrý.je to také veliký romantik na valentýna jsme letěli do Paříže na jeden den na večeři.je uchvatný tak naschle někdy příště vám zase napíšu ta ahoj
  • počasí

    ahoj pokud jistě víte na internetu bylo napsané že dnes bude v této místnosti bude Radka Kocurová a to jsem já.můžete se na Tomáška ptát mně máte nějáké dotazi?
  • BARI

    Ať si každý říká a myslí co chce, ale já říkám, že BARI je jasně nejlepší!!!!!!!!
  • Je lěpší

    Rosa je určitě lepší než dlouhán Koller!!!Kdo souhlasí?
  • Je jenom můůůůůj!!!!!!!!!!!

    Roso jsi má fotbalová superstar!Roso, jsi sexy a ozvi se mi!
  • pokecá někdo

    někdo na pokec???
  • si super ale odejsi už z toho dortmundu!
  • Bléééééé

    FUJ, jak se vam muze libit rosickej, nema zadny svaly, tak nosi radsi dlouhe triko, aby se mu lidi nesmali! Trapak, jeden, hnusny! Aspon kdyby posiloval, laik jeden, na EURU to vsechno sral! Blééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
  • Můj miláček

    Hele holky dejte si všechny odchod je můj a přísahám že se za něj vdám.Tome milujutě jsi moje všechno .pa Lásko
  • Tomáš

    TOMÁŠI JSEŠ MOC KRÁSNEJ PROSTĚ TĚ ZBOŽNUJU PROSÍM ODEPIŠ MI
  • tomas

    Tomas Rosicky je moc krásný,ale hodně ho kazí Radana Kocurová.
  • Jsi hezkej to má Adélka pravdu, ale jenom na Kocurovou žárlí.Moc se k sobě hodíte a doufám, že vám to dlouho vzdrží. Snad se Ti na dále bude dařit jak ve fotbale tak v životě pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit