Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miláček

    Ahojky Tomášku chtěla bych ti říct že se mi moc líbíš!!!!!I když vím že nemám šanci že jseš můj idol tak mě hrozně štve Kocurová!!!!!!!!!Úplně ji nesnáším!!!!!!!!!!!Prosím odepiš ps:Mám tě moc ráda
  • rosa

    Jsi.Fakt velký borec.V reprezentaci se ti hodně daří.Víš jak jste hráli proti Brémám,co ti řekl ten Dortmundskej brankář.Tak čau. MATĚJ Chudoba Luby u chebu
  • Nejlepší fotbalista

    Seš nej fotbalista a nej chlep s jakym se tenhle svet muze pyšnit-ja sem tvoje fanynka n.1 tak prosim posli autogram na adresu: Tereza Baudišová U Remízku 305 Měšice u Prahy 250 64 Díky moc že existuješ
  • Tomáš je super a Baroš taky

    Tomáš je fakt kus,dobře hraje...... a s Barošem jsou fakt nejkrasnější chlapi na světě!!!!!!!!!!
  • Můj nejoblíbenější fotbalista se jmenuje Tomáš Rosický.Je tak úžasný.Ještě , že má rád svoji Radku protože má rád holky z lepší společnosti , a tak si všechny nechte zajit chuť.Ani jedne se nesplni sen byt jeho přitelkyni. :-))
  • miláááášek

    Tomášek je ten nej nej nejlepší kluk na světě,je moc pěkný a navíc vynikající fotbalista.......jen tak dál Tomášku:)))))
  • Ahoj Tome!!!:)Jseš fakt skvělej fotbalista a moc tě prosím o fotku ProsíííííííííímPošli mi ji když si najdeš čas na SaskovaT@seznam.cz
  • Prosbička

    Ahojky Tome,moc zbožňuju fotbal a tvůj styl hry.Je to vždy skvělá podívaná.Chtěla bych tě moc poprosit o autogram. Má adresa:Denisa Zindulková Střítež 41 Polička 57201 Předem moc děkuji a hodně štěstí ve fotbale i v soukromí.Pa Deniska
  • Prosba

    Ahoj Tome, je radost se koukat,jak hraješ.Jsi můj nejoblíbenější fotbalista,a proto tě moc prosím o autogram. Moje adresa:Marcela Wernerová Jedlová 171 Jedlová u Poličky 56991 Děkuju mockrát papa Marcelka :)
  • jsi nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejfotbalista na světě a úžasnej
  • Muj milacek

    Tomasku jsi skvelej,fandim ti uz 4 roky a to je na me fakt super vykon,protoze ja jen tak u nekoho nezustanu.Jenom ti chci poprat moooc stesti.Jo a na Kocurku kasly vzdyt mas na lepsi... :-) a jeste neco mam ti vyridit od mamky ze kvuli tobe si asi poridime hodne velkej barak,abych mela kam lepit plagaty.Mooooc drzim palecky!!!!!!! :-)
  • Muj brouček

    Tomášku jsi ten nejskvělejší človíček na zemi a jsem moooc ráda,že jsi.Mooc tě miluju!!!
  • Ahoj Tomáši prosím tě mohl bys mi poslat autogram na adresu: Pod Malsičkou 644 387 01 Volyně Pavel Pubal předem děkuji
  • nej na světě

    Podle mě seš nejlepší fotbalista na světě spolu s Ronaldinhem, a ty hovada co ti tady píšou že nic nedáváš na charitu a že Baroš je lepší tak to jsou vylízaný dementi, který by potřebovali přispět jednou tučnou ranou do obličejový banky a který ti záviděj kdyby se mi někdo z nich dostal pod ruku tak by z něj asi moc nezbylo!!!!!!! jinak zdravim všechny tvý fanoušky a Radku- hodíte se k sobě
  • Tomas

    Ahoj Tome jsi nejlepsi fotbalista Nemas nahodou svoji internetovou adresu?????? dik za odpovet
  • MILÁČEK

    JSEŠ PROSTĚ NEJ DRAHOUŠEK.A
  • BROUČEK

    MILÁNEK JE TEN NEJLEPŠÍ FOTBALISTA NA SVĚTĚ!jE LEPŠÍ NEŽ CELÉ FOTBALOVÉ DRUŽSTO!!!!!!!!
  • drahoušek

    Jseš nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej fotbalista.Lepší než Baroš.
  • Baroš je stejně lepší
  • Když máš tolik prachů jak se říká stavíš si vilu jen sám pro sebe a bydlíš tam jen se psem...nemohl by jsi něco dát aspon do charity do dětskejch domovů chudejm a postiženejm...jseš hovado...spoustu lidí co nemá prachy tak rozdává a dává na charity...ty ne nepříde ti to trapný??? Ps:Slizoune umej si vlasy!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit