Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
415 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steven Seagal a jeho hudební CD

    obě Stevenova hudební CD se dají v pohodě koupit třeba na www.audio3.cz;
    album Songs from the crystal cave (2004) je úžasný a překvapující mix rocku, blues, popu a world music a většinu skladeb složil Seagal - napsal texty, hudbu, odzpíval a nahrál kytary a některé bicí (mimochodem - účinkuje zde třeba i Steve Wonder)
    druhé album Mojo priest(2006) je čistokrevné blues
    • Re: Steven Seagal a jeho hudební CD

      Jak už jsem napsala výše, na základě vašeho příspěvku jsem zabrousila do you tube a spadla mi čelist. Ani jsem nevěděla,že s.s. zpívá, notabene můj oblíbený žánr blues a tak skvěle. No, bylo mu shůry dáno po všech stránkách a já ty skladby musím mít na své mp3!!! Díky za tip!
      • Re: Re: Steven Seagal a jeho hudební CD

        rádo se stalo *4*
  • Tak za prve. Proti aikido se moc bránit nedá a když je aikido spojené s wing tsun tak už vůbec ne. Steven Seagal je nejlepší mistr bojových umění na svete. Že všeho má více jak 5 danu. Bojovým uměním se věnuje od 5 let. Jistě jeho filmy od roku 2012 nejsou tak dobře jako ty prvni ale dá se na.ne koukat. A a za druhe. Ve skutečnosti to co dělá ve svých filmech Bruce Lee neni tak úplně pravda protože to co vidíte v jeho filmech ve skutečnosti tak moc dobře neovládá je jako Jackie Chan který taky co dělá ve filmech neni uplne to co umí. Vážně Seagal by si je podal jako nic.
    • to máš pravdu
  • Steven Seagal

    Je to průměrný herec a vynikající karatista a bojovník.Líbil se mi film Aljaška v plamenech a Lovec policajtů.
    • Re: Steven Seagal

      Sorry ale S.Seagal neni žádnej karatista.kdyby byl tak si o jeho filmy neopřu ani kolo!
    • Re: Steven Seagal

      Víc než karate dělal aikido, kde má taky 7. dan... *1*
  • Steven Seagal

    Steven Seagal má strašne dobrý šfych v nohách aj v rukách v akčnom filme Tažko ho zabiť ako policajt Mason Storm kde mu zabijú jeho ženu aj jeho a po 7 rokoch,čo sa prebral z komy sa chce pomstiť zločincom.Steven Seagal má tie najlepšie akčné filmy Profesionál akčná bomba z roku 2001 je tiež super. *5*
    • Re: Steven Seagal

      http://img.osobhttp://img.osobnosti .cz/smiles/11.gifnosti.cz/smiles/6. gif
  • allisonc

    narozeniny

    Přeju vše nejlepší k jeho kulatým narozeninám, hodně zdraví, mnoho dalších svělých filmů a ať se daří v bojových úměních. Pro mě bude vždy nejlepší. *1*
  • segal nemá chybu umi hrat a kdo proti segalovi něco ma tak at se jde vycpat
  • S.Seagal je nádherný chlap,který toho umí víc než kdokoliv a používá své umění né na ubližování lidem,ale na obranu!Chtěla bych umět to,co umí on! A navíc někteří lidé zapomínají na to,že každý jednoou zestárne! Za svůj život toho dokázal hodně a ukazuje mladým lidem,že svůj volný čas můžou věnovat něčemu užitečnému! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Steven Seagal bude koncem září koncertovat v Bratislavě!
  • 7 nebo 8 danů,to už je jedno,4 dany jsou za umění boje a ty další pak za zásluhy,aikodo se věnuju a něco o tom vím
  • Nemilosrdná spravedlnost

    podle autora článku pohoršení...nevím proč,podle mě je to nejlepší film se Stevenem
    • Re: Nemilosrdná spravedlnost

      out for justice je nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit