Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
415 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • steven seagal

    Muj nazor je ze je nejlepsi a moc dobry v aikidu,moc ho obdivuji,a ti co ho tu pohorsuji,vas chci videt v jeho veku,je proste bajecny a moc sexy i ted i kdyz pribral,mi to nevadi,a vy co o nem mluvite,ze pribral,ale narozdil od vas dost dokazal.Je to kus nadherneho chlapa,dokonce sveho syna jsem prihlasila na aikido,tak uvidime,ale steven je steven.
    • Re: steven seagal

      ahojky.tak to s Tebou plně souhlasím.je to prostě borec.to tělo. ta akce.to co dokázal v životě.na jeho filmy se můžu dívat pořád dokola.opravdu. *14* *3* *14*
    • Re: steven seagal

      Podle mě je to nejhorší herec,co znám.Jeho filmy nemají vůbec žádný děj.Mohl být úspěšný tak v kýčovitých osmdesátých letech,ale teď už se dědula nechytá.Je jak cvičená opice,co jen skáče hodinu a půl a mezi tím nějaká reklama,která je mimochodem akčnější,než celý film.Sorry,ale to je můj názor. *5*
      • Re: Re: steven seagal

        TAK ŠOUKALE SEM SE TEPRVE PŽIHLÁSILA ALE TVŮJ NÁZOR NA SEAGALA JE DĚSNEJ CHLAP JAKO JE ON NIKDO NEMÁ SEAGAL NEMACHRUJE JE TO ČLOVĚK SVÉ OSOBNOSTI JE TO IDOL JAKEJ SE MÁLO NAJDE *14*
      • Re: Re: steven seagal

        pane šukal bežte radej šukat a nekritizujte
      • Re: Re: steven seagal

        no ty jsi akorad tak dobra kuna ktera muze spinit druhy.. a sam bys nic nedokazal ...protoze spys se svou matkou.kundoooooooooooooooooooooooo oo..... *16*
        • Re: Re: Re: steven seagal

          Ve slově akorát se píše na konci "t" a ne "d" a spíš se píše s měkkým "i".Nauč se česky a pak kritizuj,nádhero! *16*
  • hudba

    Dobrý den,může mi někdo pomoct.Kde seženu cd seagala? Dík za odpověď.
  • Steven Seagal 1988 - 1995 : hviezda akcních filmu a borec number1 pravda.Steven Seagal ted : FAKT LEHKO PODVYZIVENÝ SLON - PRASE
  • Herecký polena = Steven Seagal,Dudikoff

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit