Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
415 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • allisonc

    Steven

    Já si myslím, že Steven je skvělý chlap a jeho filmy se mi opravdu líbí. Já nejsem na tenhle typ filmů, kde se jen mlátí, střílí a o ničem to neni, ale jeho filmy je něco úplně jiného. Má to příběh a jeho úmění obdivuji. Má svoje kouzlo.
  • Je to poradnej bblazen, si o nem prectete, ma vic sexualnich obvineni nez Johny Sexmachine... to sou jenom filmy tam pusobi jak dustojnej gentleman a pravda je jina,,,
  • Steven...

    Dobrý den, STEVEN JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ !!!
    Absolutní jednička pro mě v bojových umění i jako člověk velmi čestný a charakterní ! Pro mě nemá prostě žádnou konkurenci v této oblasti - hercem být dobrým nemusí, neboť on je machr v bojovém umění, které právě předvádí ve svých filmech a dále je důležitý vždy děj a pointa ve filmu, a ty jsou vždy velmi zajímavé a v dnešním světě vypovídající (ekologie, lidská čest, spravedlnost) a filmy mají rozhodně co říci oproti všem ostatním ubohým "akčňákům" Seagal vytváří velmi dobrý kladný vzor pro mladé lidi, kteří se jím nechají upoutat, a který je v dnešní době velmi třeba. Mrzí mě, že již poslední dobou nemá tolik filmů a jsem přesvědčena, že chyba není na jeho straně - nýbrž na straně filmotvůrců. Je to velká škoda - neboť takových filmů jako jsou jeho, je velmi málo...Můj malý syn ho velmi obdivuje a má ho jako vzor. Mým velkým snem je se s ním osobně setkat a promluvit s ním na chvilku, snad se mi to někdy podaří. Navíc jako chlap je prostě fakt sexy a super, takových skutečně chlapů je dnes velmi málo !
    • nika1979

      Re: Steven...

      davam zapravdu
      s.seagal, nejjjjjjjjjjjjj
      111111111111111111 11111111111111111111111111111111111 11111111111111111111111111111111111 1111111111111111 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Seagal

    Stevena Seagala mám ráda, jako chlap je charismatický a šarmantní a rozhodně nehraje špatně. Ve filmech, kde hraje, mám ráda tu přímočarou spravedlnost, které se nám tu tak zoufale nedostává. Je to uspokojující pocit, když zlo je potrestáno hned a neodvolatelně.
  • nejen seagal...

    pánové...Seagal je dobrý,ale opravdu ty poslední filmy jsou poněkud slabší...ale to postihlo všechny hvězdy,třeba Terminátor3 byl ubohý a ROCKY6 to samé ,nemluvím ani o novém Rambovi...tak se netrapte,to Steven ještě tak ubohý není,ale měl by vědět kdy to opustit...
  • Priznajme si to konecne otvorene Steven Seagal uz nemá také dobré akcné filmy teraz aké mal v 90-tych rokoch mal by uz skoncit s herectvom konecne!!!
  • STEVEN UMÍ

    Jenom chci napsat, že Clementine NENÍ Seagalův film, Steven tam má jen vedlejší roli, v záběrech je celkem asi 5 minut (!) ...
    Ale jednodušší je si do Seagala lacině rejpnout, že jo... Mimochodem, jeho nejnovější film Zákon ulice šel v Americe do kin - takže to asi takovej shit, jak určitě všichni automaticky předpokládaj, nebude... Víte, já mám tu výhodu, že na rozdíl od některých pseudointelektuálů prostě neočekávám od seagalovek umělecký vrchol americké kinematografie... Seagalovy filmy (i jeho hudba i Steven sám) se mi prostě líbí a rozhodně se za to nestydím a jsem šťastnej, že někdo jako Steven Seagal obohatil a obohacuje můj život...
    • Re: STEVEN UMÍ

      Vystihl jste to naprosto přesně. Slovo " pseudointelektuálové" prostě sedí. Až budu chtít prudce intelektuální film, skouknu něco jiného- bez urážky. Ale tohleto je jiný žánr, většinou přímočarý boj dobra se zlem a tady se opravdu není za co stydět, včetně té hudby.A S.S. opravdu umí to, co předvádí, krásný chlap,dobrý herec, skvělý muzikant!!!
    • Re: STEVEN UMÍ

      A sam cvicim aktivne one... aikido
    • Re: STEVEN UMÍ

      Nazdar. nemienim ohovarat Seagala alebo sa donho navazat. Len si myslim, ze stare filmy boli kultove /Nico, Under siege, tezko ho zabit.../ a tie nove pozeram iba z recesie. Chcem povedat hlavne to, ze Seagal nevie, kedy skoncit a MAL BY ODIST DO DOCHODKU.
  • je to legenda je super a umi hrat luky je tvrdy taktik
  • To víte že Steven má nejrychlejší ruce na světě řikal to Masatoši Nakajama ktery vydal knihu *4*
  • Martin = kokot

    Akoze uz ma fakt seres .. debil si nic viac.. teraz ides na kazdy stranku ohovarat tychto strasich SKVELICH ludi a hercov ? si trapny nic viac naozaj .. mohol by si uz stim skoncit !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit