Přejít na výpis diskuzí

Sam Worthington

OSOBNOST 4.5.2009 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší same *4*
  • avatar

    v avataru to fakt válel vypadal že je opravdu ochrnuty miluju ho a doufám ze ho jeste nekde uvidim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Avatar

    Film AVATAR is very good *14*
  • grema

    Všichni co Sama milujete máte 100 procent pravdu!

    Sam je vážnš úžasnej Holywood už potřeboval nějakýho herce co je pořádnej chlap těším se až budu moct zkouknout Souboj titánů on sví role tak hrozně prožívá jako je to fakt super a on je úžasnej! Aj lááf jů *14* *4*
    • nisee

      Re: Všichni co Sama milujete máte 100 procent pravdu!

      Přesně,v okamžiku kdy Leterrier (například) zařve akce, už to neni Sam Worthingtn, ale je to Perseus, který se jenom čirou náhodou Samovi podobá...
      několikrát byl i označován za spásu Terminatora Salvation a já jenom souhlasím...
      mimochodem, minisukně mu děsně sluší... *14* *14* *14* *14*
      • grema

        Re: Re: Všichni co Sama milujete máte 100 procent pravdu!

        Minisukně? .D Kde?
  • anett96

    :-*

    zdá se mi to nebo je hezoučkej :-* hlavně v tom avataru no všude *14*
    • aluska33

      Pusinka

      Nic se ti nezdá, on je opravdu nádherne ja hezoučkej!!!Ty očia pusinka!! *14* *14*
    • aluska33

      Pusinka

      Mám NAPROSTOU pravdu !!!!Je nádhernej a k sežrání!!!!!Ta jeho pusinka !!!těším se na jeho další filmečky!! *14* *14* *3* *3*
  • xx-paula-xx

    Happy B-Day

    Všechno nejlepší Same. Jsi ten nejlepší, nejkrásnější herc co znám. Happy B-Day Sam!!! I wish you wonderful day. *14*
  • Je snad lepší herec?Mám jednoznačnou odpověď není je fakt skvělej!!!!hlavně v Avataru(můj oblíbenej film) *3* *14* *4* *2*
    • Máme stejný myšlenky !!! Prostě nejlepčí herec v nejlepšejšim filmu *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Přeji ti Všechno nejlepší k narozeninám :3 jsi ten nejlepší herec, *14* miluji postavu Jake Sully <3 *1*
  • Vše nejlepší k narozeninám Same
    a hodně štěstí!!!! *3* *1*
  • Nevim, zda jsem uz psal k Worthingtonovi, ale jestli ne, tak to musim napravit *1*. Podle mne Sam je vyborny herec, uznavam ho a preji mu jen at se dari. Skvely byl v Avataru a Souboj Titanu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit