Přejít na výpis diskuzí

Sam Worthington

OSOBNOST 4.5.2009 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aluska33

    Kocourek

    Tak k těm vláskům,nevím nevím!!Mě připadá že mu to sluší s krátkýma ale když jsem si sehnala s ním další filmečky tak třeba v Somersault je má dlouhý a kudrny a je naprosto k sežrání!!!!však v Avataru je má pak delší a moc mu to sekne.Já fakt nevím!!V Titánech je skoro do hola a je taky mu to moc sluší.Konečná odpověd .JE TO KOCOUREK VE VŠEM CO MÁ NA SOBĚ NEBO NA HLAVIČCE!!!!Určitě mě dáte za pravdu.Pa *14* *14*
  • aluska33

    Perseus

    Krása!!Krása!!Souboj Titánu je pěknej ,sice ho kritici pohanili,ale mě se líbí!!!!!Když tam tak stojí v lese a hladí koně(Pegasa)To je úžasný záběr,ty jeho krásný oči!!! *14* *14* *14* *14* *3*
  • brad

    jjjj

    pravda pravda ted sem četl v in Touch že Sam bude nataček nějakou romantickou komedii bliší informace zatím nemam ale jisté je jedno bude to VELKEJ TRHÁK!!!!! *14*
    • xx-paula-xx

      Re: jjjj

      Souhlasím *3*
  • brad

    narozky???

    tak se koukám do kalendaře a je 1 srpna a pokud se nemílím tak 2 srpna ma Sam narozky (jestli se mílim tak mě někdo rychle opravte!!!)tak to chce nějakou tu party nebo ne??? *5* vono taky už mu bude 34!!!! *8*
  • 111.s

    Avatar

    Luxusní filmeček,doporučuji :-)) *3* *14*
  • aluska33

    akce

    Mluvíš mě z duše!!!!Je to tady mrtví,to nikdo nediskutuje??Já se těším na Titány a na Poslední noc(Last Night)nemůžu se dočkat!!!!A co ostatní?????Taky se nemůžete dočkat? *3* *3* *14* *14*
    • kacka1385

      Re: akce

      nn nemůžu!!!!!! *14* *14*
  • !

    jako natáčí takový pecky jako avatar terminator 4 souboj titánu ale mohl by dostat i víc malejch rolí je fakt pecka herec.
  • katush.love.murderdolls

    BEST!!!

    myslim že je to super herec. Vybírá si samý best filmy. Avatar, Souboj titánů(na ten se zatraceně těším). mě se líbí. Těším se na Souboj titánů i na jeho další filmy, překvapení a trumfy. Má velmi slibně rozjetou karijéru tak mu přeju hodně štěstí.
  • barul

    SAM

    Nemohu než se všema souhlasit, konečně NĚKDO, kdo umí perfektně hrát a ještě je krásnej...nádhernej chlap *4* Má chlapík dobře našlápnuto, Avatar byl super a Souboj Titánů ještě lepší, všem fanouškům doporučuju!!! Těším se na další jeho filmy a doufám že jich bude ještě spousty.
  • nisee

    Hapy Birthday

    přeju Samovi všechno nejlepší,hodně lásky,štěstí,práce a aby mu to s Natalií vyšlo...Miluju tě,Same...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit