Přejít na výpis diskuzí

Sam Worthington

OSOBNOST 4.5.2009 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aluska33

    Drácula

    Tak jste už slyšeli tu NOVINKU že Samík bude hrát v novém Draculovi?????To je bomba doufám že to natočí perfektně!!!!!!!!!!! *14* *14*
    • kacka1385

      Re: Drácula

      A další novinka!!!Samík bude hrát ve filmu The Fields!! *14* tak se mi zdá ,že budem mít co dělat aby sme každej film s nim skoukly!!! *14* *14* *14* *1*
      • aluska33

        Re: Re: Drácula

        JO JO to jsem taky četla ,má se to odehrávat v Mexiku.A ještě novinka Sam jako další James Bond!!!To jsem zvědavá jestli to klapne!!V obleku mu to moc,moc sluší!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
      • kacka1385

        Re: Re: Drácula

        jo ještě jsem zapoměla: hlavní roli vyšetřovatele vražd
    • xx-paula-xx

      Re: Drácula

      Jooo.. *3* Už se těším jak to dopadne, ale se Samem určitě skvěle *4*
  • Love you

    Hello,I love you Sam *14*
  • mishel1998

    Sam Worthington

    Bože on je tak božííííííí,já ho miluju.Je tak krásnej a prostě je nejlepší.A v avtaru je taky klásnej pstě ho miluju! *14* *14* *15*
  • xx-paula-xx

    Souboj Titánů

    Bože jak já se na ten filmek těším. *14* Whooow musím jít na premiéru bude narváno! Já se těší trailer vypadá skvěle a Sam úžasně sexy *14*
  • brad

    Terminator

    Ale i v Terminatoru byl dobrej!!!!!!!!
    *5*
    • aluska33

      Re: Terminator

      Máš pravdu,tam je super.Uplně zastínil Christiana.Mám ho taky moc,moc ráda ,ale tady je lepší Sam!!!!! *14* *14*
  • aluska33

    Fotky

    Už jsem tam dávala spousty fotek a některý tam dají a některý ne !!To mě štve jsou moc,moc pěkný.Nevím podle čeho to třídí. *7* *7*
  • brad

    !

    Prej činani přejmenují jednu svojí horu podle filmu Avatar!!! *1*
    Prej film roku!!!naprosto souhlasim!!!!!
    • xx-paula-xx

      Re: !

      Woow xD Souhlasím FILM ROKU podle mě dokonce FILM století!!! *4*
  • aluska33

    Avatar

    Tak jsem četla ,že chystají 2.Tak nevím mám se těšit nebo mám mít strach ,že to pokazí???Když to je užasnej film a co když to nebude už ono!!Ale zase ta představa dalšího filmu se Samíkem je velice lákavá!!!Že?? *14* *14* *7* *7*
  • brad

    prosím

    Hej lidi skuste vaším kamošum na osobnostech poslat spravu jestli by nechtěli stoupit do fanklubu Sama?!
    Čekam na vaše odpovědi!!! *3*
    • aluska33

      Re: prosím

      Skusím!!!!!!!!! *8* *8*
      • avril-nely

        Re: Re: prosím

        oki takéé :)
  • Dalsi fanousek

    Jo ja jsem taky fanousek Sama. Uznavam ho, Jake Sully v Avatar-u byl suprovy. *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit