Přejít na výpis diskuzí

Sabina Slonková

OSOBNOST 2.9.2015 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čím se živí ten Tokoš?
    • Dobrý den, je zvláštní, že pan Prokoš usiluje o anulování milosti pro pana Kajínka a takto se zviditelňuje. Že se vůbec baví s novináři, kteří si chtějí pro svého zaměstnavatele udržovat sledovanost. Já na místě skutečného svědka vraždy bych zalezl do nory a snažil se, aby veřejnost zapomněla, že existuji. Pan Prokeš se evidentně nebojí ničeho (ostatně nemá důvod ale má zájem pana Kajínka více deprimovat) jen demonstrativně ukazuje jak je ohrožen.. Och kam se to propadáte vy novináři !
  • Kde pracuje ten Tokoš? Asi nikde. Kdo mu dává peníze?
    • Prokoš je rentiér *6* . Skončily mu pohodové roky a přibudou starosti *1*
      • Ale kde pracuje? Co dělá? Za co se slušně obléká? Kdo mu to platí? Nikde není evidován.Na žádném pracáku,nedohledal jsem nic. Asi je placen pčr.
  • Dobrý den, právě poslouchám diskuzi se studenty : Co je pravda a co lež? Středoškoláci zkoušeli známé novináře. Myslím, kdyby novináři ctili vše, co propagujete, byla by situace mnohem jednodušší. Obyčejný člověk nemá takové možnosti jako Vy. Je to Vaše práce a věnujete se jí celý pracovní den - to nemohou dělat obyčejní lidé. Několikrát jsem se přesvědčila, že i informace od "seriózních" médií jsou zkreslené a tendenční - zdůrazní to, co jim vyhovuje a potlačí zase, co nevyhovuje. Také by bylo třeba se zamyslet nad smrští informací o událostech, které pro náš život nemají žádný význam a zahlcují nás. Došla jsem k názoru, že je lepší zprávy, které jsou deprimující vůbec neposlouchat a cíleně se tomu vyhýbat, pokud si chci zachovat dobrou náladu a zdravý rozum. "Kampaně" v médiích, když chtějí někoho potopit jsou zdrcující a všichchi si přisadí. Když zapojím zdravý rozum, což doporučujete, vychází mi, že média jsou tendenční a zmanipulovaná. Pro duševní zdraví je lepší se tomu vyhnout. Ano, např. Kájínek - také mi nejde na rozum, proč tam novináři čekají a kdosi jim tam nosí jídlo - proč? Nechápu. Toto vše se týká i "seriózních" médií. Čert aby se v tom vyznal. Ani Vaše reportáže se mi vždy nezdály zcela objektivní a nic nezamlčující. Přeji hodně síly a objektivity.
    • Pěkné, děkuji
  • Vážená paní Slonková, vážený pane Kubíku,
    je mi 63 let, jsem učitelka ekonomiky na SŠ, chystám se do důchodu. Ne proto, že nejsem schopna ještě pracovat, že se nechci učit "novým technologiím" nebo dokonce mám začínající demenci. Naopak - svou celoživotní práci jsem milovala a miluji. Jsem ale unavena vším, co se děje na školách díky inkluzi, jak nezodpovědně se chovají školy jen aby "přežily", jak klesá rok od roku úroveň žáků a přibývá jejich hulvátství, nezájem o jakékoliv vzdělání i manuální práci.
    Stejnou měrou mě znechucuje politikaření, lumpáctví, lži a podvody našich politických představitelů.
    Neskutečně si vážím Vaší práce. Prosím, nevzdávejte nic a ukazujte na ty, kteří jsou křiví, lumpy, zloději i bezcharakterními lidmi.
    Věřte, je obrovská spousta více i méně vzdělaných lidí, kteří Vám strašně fandí. Jste malým světýlkem ve tmě, která houstne.
    Ještě jednou děkuji a přeji jen vše dobré v osobním i pracovním životě.

    Jarmila B.
  • Paní Slonková, neměli by jste dělat z občanů hloupé ovce. Měli by jste si firmy o kterých píšete a ze kterých děláte mučedníky, pořádně prověřit, i několik let nazpátek. Znám velkou spoustu podnikatelů a malých firem, které podnikají poctivě, a nikdy neměli obstavené účty. Samozřejmě se musí probírat spoustou zákonů a nevyhnou se byrokracii. Chci jenom dodat, že spousta firem které měly obstavené účty obchodovaly s naftou, a tam jsou opravdu velké úniky.
    A taky nechápu proč třeba malá firma musí nakupovat přes dvě nebo více firem, často nedohledatelných.
  • Dobrý den paní Sabino. Sleduji Váš pořad ohledně Agrofertu a aktivit jeho manažerů. V dobách kuponové privatizace bylo běžnou praxi vyprat peníze tak, že si management vybral vlivného vedoucího, který dostal za úkol koupit firmu, ve které pracuje a má na ni vliv. Získal finanční podporu a potřebné know-how (databáze, obchodní kanály: RMS-BCP-aj.) ke koupení nějakého balíku (na trhu nebo přímým oslovováním drobných kupónových akcionářů). Následně byl balík odkoupen. Peníze zůstaly u těchto osob - tím byla zajištěna naprostá loajalita těchto lidí. Domnívám se, že podobný scénář byl i u pana Sládečka. Od začátku byl podporovaný Agrofertem. Později nastal čas k odkupu jeho firmy. Dál už to znáte. Pan Sládeček věděl, že obchody z Teskem, které osobně kryl, by nemohly existovat bez podpory v pozadí. Z toho pak vyplynula ochota vracet peníze. Podobný model byl i u pana Březiny, jen trochu v jiné době a s jiným materiálem... Píši Vám to proto, abyste se trochu někam posunuli..Hezký den
    • terezasladeckova
      Aha, tak se posuneme, pan Sladecek prodal firmu na muj popud, kdyz muj bratr, ktery ve firme pusobil a mel ji prevzit, tragicky zemrel, presneji byl zabit ridicem kamionu, ktery mu nedal prednost. Pan Sladecek - muj otec, tehdy vubec nevedel, kdo projevi zajem o koupi firmy. Pana Babise tehdy jeste nepredchazela povest politika spasitele ale ani podvodnika, muj tata byl hrdy, ze o jeho firmu stoji uspesny a znamy podnikatel, bral to jako oceneni sve tvrde prace. Takze prosim zapomente na tyto smesne spekulace (zajimave, ze v tom mate takovy prehled, zrejme Vase vlastni zkusenosti). Prosim, nevyjadrujte se k vecem, o kterych nic nevite. Tereza Sladeckova
      • Dobrý den, děkuji za vysvětlení. Je mi to moc líto.. Váš otec měl asi v podnikání spíše ty dobré zkušenosti. Já bych si počkal na verdikt soudu. Vím, že je to velký tlak - soudil jsem se úspěšně s bankou 13 let. Chce to mít žaludek a dobré nervy. Omlouvám se.
  • Slonková s Kubíkem normální novinářské hyeny-živí se čuňárnou!!viz příspěvek o FU
  • Mávšak víme od koho. onen pravdu jsou to hyeny,zkrachovalí novináři,hledají kauzy před volbama,jou dobže uplaceni těmi!!!
  • P. Slonková jsem tu poprvé a nikde jsem nenašel váši odpověď!!! To vás nikdo nezamestnal? Jaký máte plat!! Prosím o zveřejnění vašeho platu!! Pokud to tady nezverejnite, budu nucen podobnou otázku dát v jiných novinách, z názvem :Slonková nechce z veřejnit, svůj příjem!!
    Naco tu máte rubriku když nikdy neodpovidate!!!!
  • Už toho je dost
    Ministr Babiš ušetřil, daroval chudým.
    Jen paní Slonková Vaší arogantností deptáte ministra a to asi z důvodu, že dobrého, pracovitého, bádavého člověka NĚKDO NEPOTŘEBUJE. A Vy jste za jeho zlikvidování asi od někoho dostanete hodně peněz.
    Přestaňte s Babišem a začněte se zajímat o pana Zimolu z Č.B. a jeho společníky. Babiš dodržoval v letech, co nebyl ministrem, platné zákony vydané zbožným Kalouskem.
    Na tomto pracujte a zjistěte proč chtějí poplatky pro nemocnici, pardon pro chalupy a jiné drahé věci.

    Nebo proč ředitelé škol chtějí za málo hodin učení velké peníze. Proč pro uklízečky zavádějí píchačky, čipy a pro učitele ne. Zde je diskriminace. Tu vyřešte. Zde pomůžete a neublížíte nevinnému.
    Za vzetí mého návrhu na vědomí děkuji. Marie
    • Dobrý den. Božátko Andrej. Všichni mu chtějí ubližovat. Mám pocit, že všichni co zde píší, jsou závistivci úspěchů těch drobných malých a úspěšných. Andrej je velký, bohatý a je jenom jeden výjimečný a vůdce, který má vize vše pro stát a pro sebe. Že za tou jeho výjimečností stojí černá minulost z dob privatizace spojena s cíleným snižováním hodnot firem, o které měl zájem. Že za tím stojí vynášení peněz v kufrech do Švýcar a korumpování, těch co měli na zájmové objekty vliv?.. Andrej je predátor, který zneužívá vaší zaslepenosti a nevědomosti. Vytvořil umělé rozdělení společnosti, těch co kradnů a těch co jsou zaměstnaní a musí na ty malé "zloděje" dělat.. To je jeho volební projekt (vsadil bych se, že po volbách bude v koalici s KSČM) za účelem vyšší kreditibility pro věřitele (je jich za desítky miliard). Chtělo by to trochu slovenského šovinismu a vyexportovat Andreje i v dárkovém balení zpět odkud přišel i s těmi jeho nepoživatelnými produkty..
      • Přesně tak. Kostelecké uzeniny byly jedny z nejlepších. Dnes od nich utíká i hladový pes. Babiše poslat expres, nevyplaceně a dál než na Slovensko. A Bimbu ať si vezme s sebou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit