Přejít na výpis diskuzí

Sabina Slonková

OSOBNOST 2.9.2015 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Slonková, je velice zajímavé že na Babiše útočíte právě teď, nebude to náhoda. Bylo by zajímavé vědět kdo vás úkoluje,napište také o tom jak jste po Babišovi požadovala měsíčně 300 000kč plat jako redaktorka MF a když vám je nedal tak jste odešla z MF. Jak by jste o něm psala pokud by vám vyhověl? dědek
  • Smrt v přístavu:
    Pokud k milionovému zkreslení hospodářských výsledků firmy pana Sládečka nedošlo, proč pan Sládeček podepsal zpětně vyrovnání s nabyvatelem? Za právní úkony zodpovídá každý podnikatel sám. Nehledě že trestní oznámení na něj vyšetřovala policie a věc byly podle vás odložena. Proč tak udělal, se pana Sládečka už nezeptáme.Říká se, že na každém "šplechu pravdy trochu". Smrt člověka je jistě tragédie, pan Babiš je určitě tvrdý obchodník, v obchodě asi svatý není (to by v konkurenci neobstál), jsou tu jistě i lidé, kteří ho nemusí a mají na to i právo, ale tento váš díl a tak jak vás postupně sleduji i vaše reportérská dvojice, ztrácí serióznost (alespoň pro mě). V jistém okamžiku podsouváte jen vaše spekulace, vaše vlastní slovní závěry. Víte koho - resp. co mi začínáte připomínat? STB prý měla v minulosti oddělení pro manipulaci s veřejným míněním. Tak hluboko jste klesli?. Mějte se. K.N.
  • Text Vašeho příspěvkuJeden Kájínkův svědek ze tří pracoval se mnou P.H.v práci se přiznal že nic neviděli,přesto svědčil.
    • Dobrý den. Tak paní Sabina už byla i za panem Rychetským. Všimněte si jak mu podsouvali "natvrdo otázky" : https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/rychetsky-se-distancuje-od-prezidenta-s-milosti-pro-kajinka-mu-neporadili-moc-dobre-33700?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp . Myslím, že pan Rychetský se málem zalekl.
  • paní Slonková alias Srbová,ten pan Srba vám leží hodně hluboko v žaludku *6*
    • Zajimá mne životipis p.Slonkové od jejích 15 let Díky Frk
  • Paní Sabino Slonková, podívejte se na ZZN Beroun a ZZN Rakovník. Jstli chce i sp. zn. u soudu, mohu zaslat. To bylo taktéž provedeno jen na papíře bez zaplacení. Mohl bych vyhledat i data, kdy to bylo i ve Výpisu z OR už pod hlavičkou ZZN Rakovník. ZZN Svitavy atd. vytuneloval a zlikvidoval. Pokud byste chtěla tajnou zprávu na Babiše, mohu ji zaslat Vám!! Sdělte mi, kam Vám to mám předat nebo odeslat na emailovou adresu!! Nechal jsem Vám vzkaz i na Facebooku. A co arbitráž v Polsku s PKN ORLEN, kterou prohrál a měl zaplatit za prohru řes 2 mld. Kč na poplatcích.Vyvstává otázka zdali je tato částka vedena v účetnictví nebo byla zaplacena ze Státního rozpočtu. Já jsem na toto už dávno upozorńoval, kdy ze státního kasy bude uhrazovat svoje dluhy, které mu nepovolil majitel, tj. banka nebo fin. skupiny ze zahraničí!! Možná je ta kyperská společnost jako pračka na špinavé peníze, které mohou být uloženy v bance na Kypru!!
  • Váš seznam "nežádoucích" organizací a osob, které dle vás píší prorusky je obdobou toho co vytvořili národní síly na ukradYně a jsou včetně jejich dementních autorů pro smích.
  • Je mě 79 let, jsem rád, že máme tak inteligentní a odvážné novináře jako jste Vy.To je pozitivní naděje do časů budoucích.

    Zdravím a děkuji.
    • Mostečák. Vážený, dovoluji si s Vámi nesouhlasit. Rovněž paní Slonková ví, kde jsou její hranice.Již v MF věděla o brutálním přepadu moji manželky a syna poslancem-banditou Bronislavem Schwarzem, ve spolčení s policejním komisařem kpt.Peškem, nyní policejní ředitel v Lounech.Banditu zakryla i GIBS a pokračuje i Murín, který bude jistě generálem. Paní Slonková je osobnostně podobná kmotře Bradáčové.
  • Dobrý den paní Sabino, Prokoš pláče z jednoduchého důvodu: Bojí se, že půjde za křivé svědectví na dlouho do chládku. I kdyby pan Kajínek vykonal to, za co byl odsouzen, tak trest byl velmi dlouhý a vše si odpykal. Ty oběti mají to z čím zacházely. Vaše reportáže by měly být nestranné .. prosím..
  • To jak smrt Jana Masaryka nikdo nic ,čeho se bojí.
  • vrbětice pyro .pruzkum zametení stop po tom příjde vyšetrovací tým sloto i současně miny nelegální u nás sme součásní umluvy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit