Přejít na výpis diskuzí

Sabina Slonková

OSOBNOST 2.9.2015 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V roce 1999 nechal ministr financí Mertlík zlikvidovat kampeličky, konkurenci bank. Potom si Erste koupila Spořitelnu, která teď vydělá za dva roky víc, než byla její prodejní cena. Mertlík dostal všimné - zajimavý post v mezinárodní bance s platem větším, než ma předseda Evropské komise. Za podobnou aktivitu ve spořitelně ve Vídni naháněla Mertlíka FBI, protože okradl i občany USA, více se dozvíte z materiálu Usnesení Vlády ČR ze dne 5.ledna 2000 č.22 To Vám musí vydat podle Zákona 106/1999Sb.Zráta cca 236 milonů (viz strana 9 Usnesení) se "prací"nucených správců propadla na cca 10 miliard. Pěkný článek byl v MF Dnes v červnu 2001 NASYPTE TAM ZRNÍ
    • Přes Českou spořitelnu převáděl Václav Klau částky až do Výše 10,5 mld. USD, kde v České spořitelně byly v dozorčí radě tyto osoby: Lívia Klausová, Vladimír Rudlovčák a Evžen Tošenovský z Ostravy! Po převodech do výše až 10,5 mld. USD do ABN AMRO AMSTERDAM. Proto ten rychlý prodej už nařízený od Václava Klause aby se nedostaly tyto informace veřejnosti!!Informaci o nahánění Mertlíka si zjistím přímo v USA!
    • Ten článek NASYPTE TAM ZRNÍ BYL V MF Dnes 27.6.2001 Kavan pašoval zbraně, Mertlík za tučný bakšiš (to nemusí být krabice od vína - lukrativní a dobře placený post v mezinárodní bance je také "všimné"), odstřelil kampeličky, jako konkurenci svých chlebodárců.Uvidíme, co ještě a na koho něco "Vyplave"
      • Ministr financí z ČSSD Svoboda šel do basy za tunel Liberty. Celý problém byl v nízké částce z tunelu. Neměl z čeho podplatit kompetentní orgány, tak to schytal natvrdo. To nucený správce kampeličky v Mor. Budějovicích jenom na "prodeji" akcií Dopravstavu si pomohl k cca 400 milionům. Policie o tom věděla, ale případ odložila. Když uvážíte, že jeden z vyšetřovatelů byl šéf Toflova gangu Miloš Almássy, tak se ani nebudete divit. Almássy později dostal za vydírání podnikatelů cca 8 let natvrdo. Jméno nuceného správce kampeličky v procesu, pravděpodobně, nepadlo. že by Almássy právě tohoto pána při svých vyděračských aktivitách vynechal, tomu věří akorát Treza Štruplena z Horní Dolní.
  • Paní Slonková, jste už trapná a českou společnost už otravujete věčným vytahováním starých věcí. Kdo o to stojí ? Přestaňte už společnost unavovat a honit si své EGO.Díky Vám a Vám podobným, nikdo úspěšný co něco dokázal vybudovat ,do politiky jít nechce a zůstávají tam jen žvanilové, kteří sedí v parlamentu 20 let a jsou živeni jen z našich daní.Pokud skončí v politice nic jiného neumí než si sehnat nějakou trafiku,a zase parazitovat na společnosti.Holedbáte se značkou"neovlivnitelní", ale bohužel už ve společnosti sílí přesvědčení, že jste dávno zkorumpovaná a podplacená, když se přidáváte na stranu štváčů proti člověku, který konečně něco pro lidi udělal, platí zde miliardové daně a zaměstnává tisíce lidí.Jakým přínosem pro společnost jste vy?
    • Anonyme jsi naiivní cucák
  • Zaslechl jsem váš komentář k milosti p. Kájínka. Rád bych od vás slyšel kde berete tu jistotu, že Kájínek je vrah. Buď o tom případu nic nevíte, nebo chcete být zajímavá. Tohle ale není vhodný objekt pro vaše zviditelnění. Radši si vaše zcestné názory odpusťte a nerozšiřujte řadu vašich odpůrců. S pozdravem Šmíd Z.
    • Dobrý den, nemějte za zle, že paní Sabina má pochybnosti. Patří do mladší generace a zcela jistě se neseznámila s reportáží pana Klímy, kde byl osloven korunní svědek (známý a vydíratelný kriminálník - jednoduchý chlapec). Při jeho prvním kontaktu tento člověk, nyní žijící v Rakousku prohlásil, že zná pravdu ale nemůže jí sdělit, že se musí rozmyslet. Tehdy jeho reakce nebyla tak jasná a jednoznačná, jaké předvádí dnes. Nebyl schopen jednoznačně odpovědět zda pan Kajínek střílel(?): že "nemůže mluvit". V dalších kontaktech již nechtěl s nikým komunikovat o této záležitosti. Tato reportáž se nejspíš ztratila, protože se následně nikdy nikde neobjevila. Dnes už tento svědek nemůže mluvit jinak než jednoznačně, protože by mu hrozila za křivé svědectví pořádná pálka a další nepříjemnosti.
    • Rád bych se dočkal odpovědi na můj příspěvek od vás. Vaše komentáře k
      politickému dění mne zajímaly, teď ale nabývám dojmu, že jste typická
      prodejná novinářka bez bázně a hany. Nemám z toho dobrý pocit, nechci
      být anonymní, máte-li v sobě trochu slušnosti a odpovíte mi, můžeme
      si popovídat. Zamyslete se. Šmíd
  • Tak Paní Slonková. Co je obživou toho Vašeho korunního svědka Tokoše? Je docela vysmatej. Nikde nepracuje, to jsem si zjistil.Ale to mi asi neprozradíte,od kud mu jdou peníze na živobytí. To je tak tajné?
  • Vážená paní Slonková,

    chtěl bych se s konečnou platností dozvědět úplnou pravdu o kauze "sloučení" dvou policejních útvarů stvořenou udavačem a lhářem Chovancem a jeho patolízalem Tuhým.
    S pozdravem Práger Rudolf *16*
  • nejsem anonym. Vladimir.komarek@cbox.cz
    Jak se ten Tokoš živí? Pracuje někde? Asi ne.Tak kdo mu posílá peníze na živobytí? Vypadá, že je finančně na tom hoooodně dobře.
  • paní Slonková, už jste s tím Babišem trapná. je dobře že Vám kopl do zadku.
    • Aby tobě někdo nekopl do Zadku
  • Pan Klíma trochu měkne a nerozpozná skutečný strach Prokoše od sebelítosti Prokoše. Je mi Prokoše taky líto, když si představím, že jeho idylka začíná končit. Přijdou stresující starosti *1* .. Haló´, haló Prokoši, tak ať se z toho nepoděláš do kalhot (třeba je ta křivá výpověď již promlčená poraď se s někým, ať máš klidnější spaní). Ach zapomněl jsem Prokoši: A co veřejné mínění a mínění Tvých dětí ?
    • Pan Klíma by nám měl zdelit s paní Slonkovou, kde pracuje pan prokoš.čím se živí. Jako placený konfident PCR?
  • Muj emeil. vladimir.komarek@cbox.cz Paní Slonková. Kde pracuje ten Tokoš? čím se žíví? Děkuji za info.
  • Paní Slonková, Bradáčová a jim podobní, jsou zárukou a pevnou hrází, že polistopadové naděje jsou navždy pohřbené.Uhlobaroni ukradli i celý systém státní moci a není tajemstvím, že to bylo s pomocí prezidenta Osla z Bamberku a jeho komplice exprezidenta Jidáše. Může někdo vyloučit,že i paní Slonková šlape chodník zločinu?
    • Vždyť Bradáčová věděla o kauze LTO a nic nepodnikala a nepodnikla v onu dobu. Nioho nennechala trestně stíhat a byla z tohoto vyvedeno přímo Ministerstvo financí pod vedením ODS Václava Klause a takéé ministerstva obchodu Vladimírem Dlouhým. Proč asi??
      Dozvěděl jsem se, že Vladimír Dlouhý si létal s letadlem pro kufru peněz a žádné záznamy o odletech a příletech nejsou evidovány!! Dnes ten zločinec pracuje jako Prezident Hospodářské a obchodní komory!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit