Přejít na výpis diskuzí

Robert Jašków

OSOBNOST 7.7.2008 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • robert - vasil

    Miluji Tě, Roberte, *14* Děkuji za to, že jsi a přeji hodně štěstí. *14*
  • robert

    výborný herec,role vasila v ulici mu sedí.je pěknej chlap. *14* *14* *14* *14*
  • Ulice

    Robert alias Vasil je tak sexy chlap!!!! *14* *3* Taky docela tý Ingrid závidim *1* Už aby bylo pondělí a Uliceee *1*
    • Re: Ulice

      souhlas *14* *14*
  • taky já

    Krásná scéna Ingrid s Vasilem.Závidím ingrid...
  • herec

    výborný herec,sexy chlap. *14* *14* *14*
  • ulice

    Dnešní ulice byla naprosto "Vasilovatá"...a jak nakonci z Ingrid serval oblečení *14* *14*
  • Smrt pedofila

    Smrt pedofila je tak hrozně smutný film. Včera to dávali v televizi. Film plný beznaděje, výčitek, předudků a nenávisti. Opravdu smutné. Robert to zahrál suprově, konec byl hrozný...je hrozné kam až dokáže člověka dohnat strach a beznaděj... *9*
  • robert

    jsi moc krsnej a sexi chlap rada bych te poznala jana *14*
  • Vasil se vrací

    ahojky lidičko strašně se mi pan Jaškow líbí. Nevím proč ale z nemocnice na kraji města si ho nepamatuji. Zaujal mě až jako mafián v ulici. Pro všechny jeho příznivce mám dobrou zprávu Vasil se vrací. *1* *14* *3*
    http://www.mediashow.cz/lide/robert-jaskow-se-take-po-pauze-vraci-do-ulice.html
  • můj názor

    Je to strašně hezký chlap. V Ulici mě přesvědčil o tom že má mimořádný talent.Málem bych uvěřila že je to rus :) Má v sobě kouzlo které je vidět hned, a nemyslím tím jen vzhled. Je to zkrátka zajímavý muž :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit