Přejít na výpis diskuzí

Robert Jašków

OSOBNOST 7.7.2008 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lieblinka

    Robert

    Je to fakt krásnej charismatickej chlap a ty jeho překrásný uhrančivý oči,v Ulici je nejlepší a nejhezčí chlap,prostě tam na něj nikdo nemá. *14* *14*
    • Re: Robert

      Souhlasím
  • corra2

    Robert Jašków

    Je to moc hezký chlap a to neříkám leda tak o někom.Škoda jen,že má tak málo fotek na osobnostech.
  • Agentura puzzle

    Moc se mi líbil v "Agentuře puzzle".Jinak jsem ho již párkrát viděla i v jiných rolích.Jsou lidi, kteří se občas někým nechají špatně nasměrovat a ono to pak jaksi není ono.....Ale na tu "agenturu" se nedá zapomenout, měl tam šťávu.Snad se na sebe rozpomene.... *3*
  • Robert

    Nejhezčí chlap ktereho znam!! Rada bych se dala s tebou nějak do kontaktu.
    *14* ..na xchatu nick Baruuuna *3* *14*
  • Je to úžasně sexy chlap *5*
  • sexy chlap

    holky je to ten nejkrasnější chlap na světě!!! a ty jeho oči ach.... je fakt sexy!!!!!!!!!! *14*
    • Re: sexy chlap

      jj, je úžasnej :-* :-) :-D
    • mili.h

      Re: sexy chlap

      No já jsem z něj taky úplně vyřízená... Tyhle mafiánský typy jsou kořeni jak sviňa.
      A teď nám ho popravili, na koho já v tý ULICI budu koukat???? *9*
    • lieblinka

      Re: sexy chlap

      Mi povidej,je nádhernej!!! *14*
  • Ulice

    Robert alias Vasil je tak sexy chlap!!!! *14* *3* Taky docela tý Ingrid závidim *1* Už aby bylo pondělí a Uliceee *1*
    • Re: Ulice

      souhlas *14* *14*
  • V Ordinaci v růžové zahradě 2, díl 718 - Ať žije revoluce jsem se fakt nasmál.
    Herecký výkon při aplikaci kokainu byla neskutečný. A hláška "Ty vole, to je dálnice" mě dostala :-D
    Jste borec, škoda že tam hrajete idiota no :-D
  • nic00lqa

    Sakra

    štve mně že v ULICI ho zastřelili ti poskoci *8* *10* *16* .
  • taky já

    Krásná scéna Ingrid s Vasilem.Závidím ingrid...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit