Přejít na výpis diskuzí

Robert Jašków

OSOBNOST 7.7.2008 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robert je FAKT SUPER HEREC. Máte stejný názor jako já?
  • V Ordinaci v růžové zahradě 2, díl 718 - Ať žije revoluce jsem se fakt nasmál.
    Herecký výkon při aplikaci kokainu byla neskutečný. A hláška "Ty vole, to je dálnice" mě dostala :-D
    Jste borec, škoda že tam hrajete idiota no :-D
  • Tak Vám velice ráda přeju všechno nej, nej k narozeninám.
  • Chtela bych Vas videt, prijedte se podivat do nakupniho centra OC sestka u letiste, ve druhym patre.Z meho vyrazu byste poznal, ze se jedna o me, o stydlivou a chtivou slecnu...
  • autentické
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))))))
  • Vaš herecký víkon v serialu Expozitura byl excelentní *3*
  • Jste nejlepší hrerec sučasnosti, vaše role jsou autenstické, jste charizmatický a úžasný chlap. Chtelo by to více takových výrazných osobností. Přeji Vám hodně
    těstí a dobrých rolí, napřl expoitura, protože a to máte. Držím pěsti, jen tak dále.
  • Hodne stěstí a zdraví at,děti dobře rostou.A hodně krásních rolí do budoucna,a EXPOZITURA jse vám povedla. *14* *4* *1* *5*
  • Všechno nejlepší k narozeninám! *7*
  • Roberte přeji vše nejlepší,hodně zdraví,štěstí,úspěchu k vašim narozeninám.
    *3* *4* *1*
  • Mily Robert,vsetko najlepsie k narodeninam...si velmi pekny a sympaticky chlap/v diskusiach to ludia pisu na kazdom kroku,tak tomu ver/... *3* *14* *4* *6* ...viac napisat na tieto stranky nemozem...
  • Moc se mi libil uz v Ranci u Zelene sedmy.
  • Vždycky jsem měla ráda Borise Rosnera. Po jeho smrti mě žádný herec nezaujal tak jako pan Robert Jaškow, a to jak herecky, tak i jako muž. Přeji mu jen to nejlepší, ať se mu daří
  • Dobrý den,
    jako studentaka jsem jezdila na chalupu Květa v Peci pod Sněžkou.
    Byla tam strašmě hodná paní správcová a měla chlapečka Roberta.
    Byl hrozně fajn kluk a já si myslím, že to je tento báječný pan herec Jašków. Pokud je tomu tak, tak to paní správcomé moc přeji, protože vím, jak měla těžký život. Je jistě právem na syna pyšná.
    *3*
  • Je to úžasně sexy chlap *5*
  • Opravdu výborný herec, který umí zahrát všechno *16* *1*
  • *3* *3* *3* pan Jašów je úúúžasný chlap - a v Expozituře je jednička - má šťávu jako nikdo *14* Držím palce a fandím *14*
  • *3* Moc hezký chlap, je sexy a role Vasila mu sedí-hraje to výborně, také se mi líbí v nové roli v seriálu Expozitura co právě běží na Nově..Přeji hodně štěstí Roberte... *9*
  • tedy,já bych ho brala jako zeťáka! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit