Přejít na výpis diskuzí

Robert Jašków

OSOBNOST 7.7.2008 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ***

    Je to docela pěkný mužský a Vasilije hraje věrohodně. *14* *14* *14* *14*
  • můj názor

    Je to strašně hezký chlap. V Ulici mě přesvědčil o tom že má mimořádný talent.Málem bych uvěřila že je to rus :) Má v sobě kouzlo které je vidět hned, a nemyslím tím jen vzhled. Je to zkrátka zajímavý muž :)))
  • Vždycky jsem měla ráda Borise Rosnera. Po jeho smrti mě žádný herec nezaujal tak jako pan Robert Jaškow, a to jak herecky, tak i jako muž. Přeji mu jen to nejlepší, ať se mu daří
  • robert

    výborný herec,role vasila v ulici mu sedí.je pěknej chlap. *14* *14* *14* *14*
  • Jste nejlepší hrerec sučasnosti, vaše role jsou autenstické, jste charizmatický a úžasný chlap. Chtelo by to více takových výrazných osobností. Přeji Vám hodně
    těstí a dobrých rolí, napřl expoitura, protože a to máte. Držím pěsti, jen tak dále.
    • autentické
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))))))
  • Všechno nejlepší k narozeninám! *7*
  • Hodne stěstí a zdraví at,děti dobře rostou.A hodně krásních rolí do budoucna,a EXPOZITURA jse vám povedla. *14* *4* *1* *5*
  • Nadaný student gymnázia Trutnov

    Jeho jméno mi utkvělo v paměti z jedné recitační soutěže v Trutnově, kterou na celé čáře vyhrál svým úžasným výkonem a už tehdy byl velmi charismatický a krásný student Gymnázia Trutnov... Byla jsem v porotě okresního kola a samozřejmě byl poslán do krajského kola, které pak asi také vyhrál. Je to ta recitační soutěž, o které píše v životopise... Až nyní jsem zjistila, že je to tento herec...Je to už cca 23 let.
  • Dobrý den,
    jako studentaka jsem jezdila na chalupu Květa v Peci pod Sněžkou.
    Byla tam strašmě hodná paní správcová a měla chlapečka Roberta.
    Byl hrozně fajn kluk a já si myslím, že to je tento báječný pan herec Jašków. Pokud je tomu tak, tak to paní správcomé moc přeji, protože vím, jak měla těžký život. Je jistě právem na syna pyšná.
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit