Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TRAPAS !!

    Podle mě je Petra člověk, co touží jen po popularitě... Viděla jsem jí v "uvolněte se, prosím" a to mi stačilo... Prostě to že nebyla asi 10 let v čr....ok, ale mateřský jazyk se prostě nezapomíná. Už sem tu četla názor, že chtěla být důležitá a s tímto názorem se také musím ztotožnit... Jak si furt hmatala na ty vlasy... Pleskla bych jí.. Navíc.. Ona je hezká, neříkám že ne, ale nemá charizma a zdá se mi taková strašně tuctová... musela asi dost makat, aby se dostala tam , kde ted je...
    • Re: TRAPAS !!

      Je nádherná a sympatická, v Uvolněte se, prosím se ztrapnili jiní mnohem víc. Náhodou byla milá. Je to nejhezčí baba na světě, přeju všechno nejlepší.
    • Re: TRAPAS !!

      *3* la la la taky me nekdy dela problem si vzpomenout na par slov v cestine, kdyz v CR uz neziji jen 9 let a musim se denne vyjadrovat ve trech dalsich jazycich...ale miluji muj rodny jazyk a kulturu, ale bohuzel zavistivost, nepoctivost a vycuranost vetsiny ceskych lidi me nedovoli se tam vratit... *9*
  • PETRULA

    petrulo,vylepši se ve svém rodném jazyce, ...ty,,,ty..ty!Co to mělo znamenat v pořadu s J.Krausem?TRAPAS!
    U jsem shlédla i tvá videa na YOUTUBE,-JEN PÓZY. *13*
  • divna anglina

    No popravde ja nerada nekoho soudim kdyz ti osobu neznam.. *7* Ale je fakt ze jsem koukala na nekolik videii na youtube.com a kdyz jsem slysela jeji vyslovnost tak jsem se docela zhrozila jak mluvi po 10 letech v cizine to si myslim ze ja mam po roce v cizine o hodne lepsi akcent nez ona *8* No ale jinak je pekna i kdyz v nejakych videii me vadilo jak se snazi furt strasne svudne tvarit i kdyz to mela treba v popisu prace taky me nekdy prijde ze si mysli ze je az moc neodolatelna *9*
  • Petra nej. člověk

    Petra je topmodelka, tak asi nebude chodit do putiky mezi český burany, a je logický když jde na neakou vip party ze tam nepotka chudaka! *1*
  • Petra je SUPER!

    Petra je moc hezká a moc ji fandím. Moc se mi líbí její přístup k životu a přeji ji, ať se ji vše daří a ještě dlouho rozdává dobré pocity a krásu všem, nám obdivovatelům modelinku, silných osobností a ženské krásy! škoda jen, že takových hezkých a zároveň chytrých děvčat není u nás víc. Náš stát by se měl více věnovat této oblasti, aby takové osobnosti nemuseli odcházet do zahraničí aby něčeho dosáhli. Jirka
  • Petra

    Petra je pro mě nejkrásnější žena na světě. Krásná nejen tělem ale i duší
  • Petulka

    Je to pravda že žena s nižším postavením by nedostala nic.Ale za to co Petra všechno dělá si to zaslouží.Je krásná,chytrá,pomáhá dětem ,ztratila přítele a prožila katastrofu a zvládla to,je stále na předních příčkách modních značek a dělá pro děti .I když někdo řekne že dostala tolik peněz ,ale ona je dává dětem a která celebrita dělá takovéto věci i kdyby si prožila takovouto situaci.Žádná.Petra je skvělá.:)
  • mám jí ráda

    Chtěla bych být jako ona.V Americe....mezi hvězdama... *1*
  • Je moc hezká ale asi bude namyšlená *8*
  • Díky

    Děkuji Petře za její účast při volbě České MISS 2008. Jako vždy byla nááádherná a hlavně milá a hodná! Je naše slunko zlaté. A nezpychni prosím a buď vždy svá! Přeji ti v životě mocmocmoc štěstí a lásky. Miloslava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit